Как тренирам - 19 тема

  • 70 270
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Ани, вероятно трябва да тренираш силово Peace
Имаш предвид да вдигна тежестта на уредите ли??? Защото аз по принцип правя много малко кардио - 10минути в начало за разгряване. Тренировката ми е по принцип силова. Притеснението ми е , ако вдигна кг-те и намаля повторенията, да не се покажат много мускулите. Примерно при бедрените мускули вдигнах кг-те намалих повторенията и тоя ми ти мускул след 5 тренировки и изскочи.

# 736
  • Мнения: 4 765
Момичета, имам нов въпрос. Този път тип онези от едно време по форумите "как се казваше оная песен, дето се пее нананаааа на-на на-нана"  Mr. Green

Та в залата има един мъж, който тренира по странен за мен начин.  Rolling Eyes Винаги телефона до него му отмерва време за серия/кръг, както и време за почивка. Тренира с тежест (диск от 10-15 кг). В едно от упражненията кляка с този диск, в друго - ляга и прави коремни преси с него, третото - бицепсово сгъване, четвъртото - върти си диска около главата (с вдигнати ръце). Та как се казва този тип тренировка? Видя ми се доста интересна...  Rolling Eyes
Това май е ли табата протокол!  newsm78

# 737
  • Мнения: 5 087
Ани, да де са правиха толкова лесно мускули  Laughing

No_frame bitch, да! Точно това е, сега гледам клипчета. Много благодаря  Hug

# 738
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Ани, да де са правиха толкова лесно мускули  Laughing
Така е , много си права. Просто тоя бедрен мускул при мен много малко му трябва, а това хич не ми харесва. Искаше ми се толкова бързо да ми се случваха нещата за горната част на ръцете, тоя трицепс много ме мъчи и много бавно се повлиява. Ама няма начин , ще се бъхтя Simple Smile

Дали не трябва да се пусне нова тема  newsm78 newsm78
 

# 739
  • Мнения: 245
И аз съм с вАс от скоро,с крос плюс гири ,вибриращ колан и упражнения,започнах от седмица,а вчера от моно диета ,имам за.сваляне 20кг поне ,започнах от 82,2

# 740
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
И аз съм с вАс от скоро,с крос плюс гири ,вибриращ колан и упражнения,започнах от седмица,а вчера от моно диета ,имам за.сваляне 20кг поне ,започнах от 82,2


Моно диетата няма да ти повлияе добре на организма. Не сме в диетна тема, но само ще вметна, че по този начин ще се изтощиш, тъй като организма ти има нужда от важни макро и микро нутриенти, които се набавят с храната. Всяка монодиета изключва един или повече от тях, което вреди на тялото ти.

Иначр добре дошла!

Аз също от известно време подновох тренировките и боря мускулна треска. Тренирам каквото ми се тренира и както ми се тренира. Старая се да се чувствам добре. Освен това вече и колелото карам до работа и обратно.

# 741
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Да се прехвърлим в новата тема    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=976180.new#new

Общи условия

Активация на акаунт