Как тренирам - 19 тема

  • 70 370
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 678
Простете невежеството ми, но какво е буустер?
Азотен Бустер е добавка ,която ти дава максимална енергия за тренировка! Нищо повече! Дава ти сила и мощ за и по време на тренировката ! Разбира се, с тази помощ гориш калории и качваш сила!Но тази добавка се взема само преди тренировка !

# 706
  • Мнения: 4 678
Питам, ако някой ползва буустер и дали, ако ползва, има проблеми със съня. Тренировките и храната са ми достатъчно добре обмислени  Peace
Бустера се използва за тренировка..не се приема,когато не тренираш или спиш!

# 707
  • Мнения: 5 105
Да, да, почетох, поразпитах, отказах се. Оставам на протеин при нужда от сладко само  Laughing И колаген и магнезий.

# 708
  • Мнения: 196
Когато имам нужда от повече енергия взимам ампула Сарженор.Особено сега при смяна на сезоните си правя един курс,но пия само по една преди тренировка и ме държи почти цял ден свежа  Laughing

# 709
  • Мнения: 1 325
Аз започвам опити за друг вид тренировки, по-женски. Laughing Досега тренирах с голяма тежест и малко повторения, защото така ми харесва и мразя да правя по 20-30 повторения. Crazy Но вече ще правя и двата вида. Да видим дали ще предизвикам хипертрофия, при мен се случва трудно, защото съм слаба и трябва доста да се тъпча, за да кача. ooooh! Та ще ги видя така отричаните от мен "женски" тренировки. Mr. Green

# 710
  • Мнения: 748
 nevituuu аз съм същата ,и сега точно това правя повече повторения.Започнах от 20дни и нямам търпение да видя резултата какъв ще е след 3месеца примерно.

# 711
  • Мнения: 23
Здравейте! Не знам дали точно тук е подходящо да си задам въпроса, но все пак се надявам на полезни отговори Simple Smile
Такам аз съм на 16години и съм доста слаба (45кила има-няма), но за ръста си съм си добре. Не искам да свалям килограми, а да си стегна тялото и да придобия поне малко мускулна маса. Като цяло не тренирам нищо, но понякога правя джогинг и имам спортна фигура. От известно време искам да се запиша на нещо, та идеята ми е kangoo jumps/zumba, а може и дори йога. Бих искала да ми препоръчате, ако сте пробвали. Кое би било най-подходящо за стягане на тялото, но без кой знае какво отслабване?

# 712
  • Мнения: 1 325
Здравейте! Не знам дали точно тук е подходящо да си задам въпроса, но все пак се надявам на полезни отговори Simple Smile
Такам аз съм на 16години и съм доста слаба (45кила има-няма), но за ръста си съм си добре. Не искам да свалям килограми, а да си стегна тялото и да придобия поне малко мускулна маса. Като цяло не тренирам нищо, но понякога правя джогинг и имам спортна фигура. От известно време искам да се запиша на нещо, та идеята ми е kangoo jumps/zumba, а може и дори йога. Бих искала да ми препоръчате, ако сте пробвали. Кое би било най-подходящо за стягане на тялото, но без кой знае какво отслабване?
Отслабване или не си зависи от организма ти, начинът, по който тренираш и храненето. По принцип, ако не спортуваш нищо, с каквото и да се захванеш ще видиш някакъв резултат. Стягане означава да покачиш мускули и да махнеш мазнини, само така ще изглеждаш "стегната". Йогата не мисля, че би ти помогнала за хипертрофия. За мен фитнесът и тренировките с тежести са най-доброто решение. Но имай предвид, че трябва да се консултираш със специалист, не да тренираш на сама глава. Можеш да си докараш сериозни контузии от неправилно изпълнение на упражнения. Друго, за което се сещам е плуване. Peace

# 713
  • Мнения: 4 783
Аз започвам опити за друг вид тренировки, по-женски. Laughing Досега тренирах с голяма тежест и малко повторения, защото така ми харесва и мразя да правя по 20-30 повторения. Crazy Но вече ще правя и двата вида. Да видим дали ще предизвикам хипертрофия, при мен се случва трудно, защото съм слаба и трябва доста да се тъпча, за да кача. ooooh! Та ще ги видя така отричаните от мен "женски" тренировки. Mr. Green
Замислих се за това  newsm78 Ама я дайте примерни 'леки" тежести при  клек,напади и тяга ,да речем и за лежанка ,повдигане в страни/напред на ръце и арнолд преса  Peace

# 714
  • София
  • Мнения: 12 022
Аз започвам опити за друг вид тренировки, по-женски. Laughing Досега тренирах с голяма тежест и малко повторения, защото така ми харесва и мразя да правя по 20-30 повторения. Crazy Но вече ще правя и двата вида. Да видим дали ще предизвикам хипертрофия, при мен се случва трудно, защото съм слаба и трябва доста да се тъпча, за да кача. ooooh! Та ще ги видя така отричаните от мен "женски" тренировки. Mr. Green
Замислих се за това  newsm78 Ама я дайте примерни 'леки" тежести при  клек,напади и тяга ,да речем и за лежанка ,повдигане в страни/напред на ръце и арнолд преса  Peace

Зависи от това какво можеш.
Ако клякаш с 40 кг примерно, леки тежести ще означава да клякаш с 20 кг, но с повече повторения.

# 715
  • Мнения: 4 783
Аз започвам опити за друг вид тренировки, по-женски. Laughing Досега тренирах с голяма тежест и малко повторения, защото така ми харесва и мразя да правя по 20-30 повторения. Crazy Но вече ще правя и двата вида. Да видим дали ще предизвикам хипертрофия, при мен се случва трудно, защото съм слаба и трябва доста да се тъпча, за да кача. ooooh! Та ще ги видя така отричаните от мен "женски" тренировки. Mr. Green
Замислих се за това  newsm78 Ама я дайте примерни 'леки" тежести при  клек,напади и тяга ,да речем и за лежанка ,повдигане в страни/напред на ръце и арнолд преса  Peace

Зависи от това какво можеш.
Ако клякаш с 40 кг примерно, леки тежести ще означава да клякаш с 20 кг, но с повече повторения.
Да  Peace и аз такава сметка си правя ,клякам с 30 до 10-13повторения ,сега мисля да клякам с 14-15кг по 20-25 п. newsm78
Исках да се уверя ,че нямате предвид 3кг розови гирички хаха Twisted Evil Heart Eyes Crazy

# 716
  • Бостън
  • Мнения: 13 700
http://www.builtlean.com/2012/07/19/high-reps-vs-low-reps/

Има и доста калкулатори из нета за изчисляване на 1 PER MAX и процентите от него... например:
https://www.bodybuilding.com/fun/other7.htm
http://cathe.com/workout/

# 717
  • Мнения: 4 678
Когато имам нужда от повече енергия взимам ампула Сарженор.Особено сега при смяна на сезоните си правя един курс,но пия само по една преди тренировка и ме държи почти цял ден свежа  Laughing
  Може да пробваш с Амбинор..на същият принцип на Сарженора е..и е от неговото семейство..но според мен се усеща много по-добре  Wink И е на същите пари...има го по аптеките  Hug

# 718
  • Мнения: 924
ООО и мен ме е налегнала умора, ли мързел ли....тъй, че и аз ще се възползвам от предложенията за добавки за енергия. Обикновено всяка година по това време си взимам ЛИПО, ама като го спра и пак съм в изходна позиция. В началото съм нервна наистина, но само в началото и не мога да спя. Обаче на мен много ми харесва как ми действа. Пропуснах да спомена, че пия и Бетулик ( екстракт от бреза) за изхвърляна наводата.
Аз съм на етап да правя повече повторения с по-малко кг, защото търся изчистване на мазнини, не разтеж на мускула. Някъде четох в предните теми за ластиците. Мисля да си поръчам от Алиекспрес. Някой поръчвал ли е от там

# 719
  • Мнения: 1 325
Аз съм на етап да правя повече повторения с по-малко кг, защото търся изчистване на мазнини, не разтеж на мускула.
Когато правиш повече повторения с малка тежест ще предизвикаш растеж. Peace

Аз имам един въпрос към момичетата - лесно ли активирате глутеуса и задното бедро? Когато гледам разни клипове с тренировки винаги дават съвети как да ги активираме, само че аз съм на обратно. Трудно активирам предното бедро, защото явно ми е по-слабо, а каквото и да правя винаги активирам задно и глутеус. Просто ми стана интересно при другите как е. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт