Как се справяте със синдрома "Яде ми се на устата"

  • 9 672
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 612
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

а защо да не е полезно?
и аз се опитвам да си убивам апетита с дъвки
боже вече и дъвките ли станаха вредни

# 46
  • Мнения: 1 241
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

а защо да не е полезно?
и аз се опитвам да си убивам апетита с дъвки
боже вече и дъвките ли станаха вредни
вредно е само на гладно-дъвките ти карат стомаха да произвежда голямо количество киселини,когато не си яла,които киселини сигурно се сещашне са многополезни
иначе между хапванията-нищо лошо,

# 47
  • Мнения: 5 475
пия вода, ям плод или пия кафе, ей такива неща ама понякога е много трудно #Crazy

и аз така  Peace

# 48
  • Мнения: 2 019
Ооо при мен проблема е Яде ми се на главата , че каквото видя или се присетя все ми се дояжда  Rolling Eyes и никак не успявам да се преборя  newsm78 затова и не се захващам с диети  Joy та да видим как ще стопя излишните килца до лятото  hahaha
Mr. Greenпознато ми е

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пия чай с мед. Ям плод или суров зеленчук. Намирам си работа, свързана с движение - например, сортирам играчките на дребния. Rolling Eyes

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 612
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

а защо да не е полезно?
и аз се опитвам да си убивам апетита с дъвки
боже вече и дъвките ли станаха вредни
вредно е само на гладно-дъвките ти карат стомаха да произвежда голямо количество киселини,когато не си яла,които киселини сигурно се сещашне са многополезни
иначе между хапванията-нищо лошо,

о ясно
ми в такъв случай пък дали не е полезно да се дъвче между хапванията baby_neutral

# 51
  • Мнения: 152
Биоактив Хром-1 на ден,Биоактив Влакно-3 пъти по 2 таблетки - Колко струват тези добавки

Общи условия

Активация на акаунт