Как се справяте със синдрома "Яде ми се на устата"

  • 9 679
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Започнала съм тук едни леки диетки ,забравих за голямата си любов СЛАДКОТО, не ям тестени /почти/ Embarassed, просто ограничевам се доста. И ефект несъмнено има и то добър. Започнах да пия хрома и влакната и наистина не ми се яде ,рядко чувствам глад в , но какво да правя като видя нещо и ми се ядееее ама много и то не на корема , а на устата и се яде Laughing, ей така да си джвака нещо или даже се улавям, че ям по навик или де да знам там какво се нарича това.
Питам как се справихте с тази гладна уста вие?

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 14:03 от Lin

# 1
  • Мнения: 260
Пия вода....гриза сламка...цигарите момагат  Embarassed не знам дали пушиш. Хапвам си плод или зеленчук, като съм на диета хапвам краставичка, че тя май е само гола водица.

# 2
  • Мнения: 1 183
пия вода, ям плод или пия кафе, ей такива неща ама понякога е много трудно #Crazy

# 3
  • Мнения: 3 537
Пия кафе,сок,гризкам солетки ама бавничко,дъвча дъвки,бонбонки -лукчета разни накива....

# 4
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и аз съм така Sad
сега си направих една голяма купа с маруля. с нея или зелева салата.

# 5
  • Мнения: 341
Оххх... Rolling Eyes
Още в края на тийнеиджърските си години осъзнах, че съм от тези, които обичат да ядат (защото познавам и такива, които мразят, а аз мразя тях  Laughing) и възприех една политика, с която постепенно свикнах и ми стана начин на мислене, от където идва и отговорът ми на въпроса ти - в началото, уви, с много силна воля, докато стане навик!
Сега си имам и един неспиращ да се движи и да прави бели "фитнес уред" на 2 г., благодарение на който съм с моминската си фигура, а си хапвам сладчици съвсем редовно, но все пак не прекалявам с количествата на храната по принцип и може би затова съм добре с килограмите.
Мдаа, тъжна тема...  Sad 

# 6
  • Мнения: 2 309
Оххх и аз съм така, не спирам да дъвча, ей така заради самото ядене. Ми какво да ти кажа  преди се справях с вода, плод, солетки. Сега не се справям просто....

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
 smile3505За съжаление не се справям

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 288
Пия кафе без захар

# 9
  • Мнения: 953
Как се пие хрома и влакната и точно как да ги търся в аптеката. Предварително благодаря за отговора.

# 10
  • Мнения: 1 809
Как се пие хрома и влакната и точно как да ги търся в аптеката. Предварително благодаря за отговора.

Биоактив Хром-1 на ден,Биоактив Влакно-3 пъти по 2 таблетки Peace

# 11
  • Мнения: 242
Ох, що ли пък на мен все ми се яде на корема, а не на устата  Crazy

# 12
  • Мнения: 953
Как се пие хрома и влакната и точно как да ги търся в аптеката. Предварително благодаря за отговора.

# 13
  • Мнения: 953
Благодаря Малвина. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8 505
Ох, що ли пък на мен все ми се яде на корема, а не на устата  Crazy

Хихих,на мен и на двете ми се яде.И си ям,какво да правя,дано нещо се полепи по мен.

# 15
  • Мнения: 377

Питам как се справихте с тази гладна уста вие?

ТРУДНОООООООО!
Пия много вода.

# 16
  • Мнения: 2 956
ми..... Sad...ако на корема ми му се яде го залъгвам с горе-споменатите трикове,но устата не могаааааа Cry
квото и да правя тя си иска това,което и се яде.... Sad

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
вода и плодове докато мога, ако не устоя на изкушението, му се отдавам Rolling Eyes Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 255
Ооо при мен проблема е Яде ми се на главата , че каквото видя или се присетя все ми се дояжда  Rolling Eyes и никак не успявам да се преборя  newsm78 затова и не се захващам с диети  Joy та да видим как ще стопя излишните килца до лятото  hahaha

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Обикновенно няма спасение от това ЧУДО. Аз дъвча дъвка!

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Е това ми е най-големия проблем. Пустата ми лакома уста. Преяла съм и пак нещо искам да лапна. затова шлюпкам семки или дъвча дъвки.

# 21
  • Мнения: 4 733
Хапвам си абсолютно безотговорно LaughingА пък после секс..секс...секс JoyА пък как ми се ослажда шоколада след секс Embarassed

# 22
  • Мнения: 3 576
Офф, и аз не мога да се справя!  Rolling Eyes

Ето сега пия си биоактив влакната, хрома и по принцип не ми се яде.
Обаче отворя шкафчето без да искам и като видя нещо сладичко е как да не хапна....
Само си развалям диетите така Sad

Като се замисля много рядко усещам истински глад, всичко е в главата ми........

# 23
  • Мнения: 2 040
Ох, що ли пък на мен все ми се яде на корема, а не на устата  Crazy
А що на мен ми се яде и на двете ..  Laughing
Немога да се справя с този проблем ... Опитвам вода, плод, солети, сок - все повече се засилва глада ..  Sad

# 24
О да с дъвка аз успявам.То накрая вече дъвката ти става на киша в устата,схваща ти се ченето и забравяш за всякакъв машинален "Глад".Поне при мен действа.А и днешните дъвки са без захар,така че не виждам място за притеснение.

# 25
  • Мнения: 6 618
просто си ям ,а после ми става тежко на стомаха.....при мене оправия явно няма

# 26
  • Мнения: 262
ами като и джвака на устата дъвчи дъвки

# 27
  • Мнения: 2 818
С мирисане Laughing Първо се насищам на аромата на нещото, после го ям...

# 28
  • Мнения: 1 384
Ако не мога да устоя си купувам дъвки, но да са сладки  Blush или някакви дъвчащи бонбони, защото мисля, че ще е по-добре ако изсмуча един, два бонбона, отколкото да се наплюскам   Rolling Eyes

# 29
# 30
  • София
  • Мнения: 35 951
Пия вода, ям зеленчук.
А когато ми се яде сладко - пия чай с мед (или подсладител).
Ако изпитваш неконтролируем глад за сладко може да пробваш с  Берока - това са Калций и Магнезий. На мен много ми помогнаха.
Когато има нужда от Мg , се получава този вълчи глад за сладко.

# 31
  • Мнения: 597
И аз не ям,не ям...и в един момент ми става нещо,и просто си казавм,4е като е рядко-може и го изяждам...така се провалям и аз понякога...Ето сега преди да запо4на поредната си диета,отидох и докато пазарувах за диетата си....изядох 1 шоколад,сама...и знаете ли?-без грам съвестта да ме жегне...просто си казах,4е не си спомням от кога не съм яла шоколад,което си е 4истата истина..поне 3 месеца...и си купих 1 бял с ядки и стафиди,и го смотах....ето така запо4нах ПАК на ново следваштата си диета преди 3 дни....

# 32
  • Мнения: 302
Ми как се справям, изяждам го. Добре, че не пълнея. Laughing

# 33
  • Мнения: 686
дъвча дъвка!

Ако не помогне, пр: дояло ми се шоколад, вземам 1 малко парченце и го ям много бавно! Обикновено помага!

# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
smile3505За съжаление не се справям

И аз напоследък също.



Обикновено от дъвка огладнявам още по- зверски.

# 35
  • Мнения: 1 986
 Аз от дъвчене на дъвка и пиене на вода още повече огладнявам EmbarassedТрудно ми е да се справям,особено като съм пред телевизора Rolling Eyes,но се старая винаги да има плодове наблизо и тъпча ли,тъпча..... Wink

# 36
  • Мнения: 4 473
С инат Mr. Green Тя (устата) иска - аз пък не й давам  Crossing Arms

# 37
  • София
  • Мнения: 122
Оф и при мен там се ситуирала''точката ми на глада",корема ми е много дисциплиниран мога и два дена да не ям без особени признаци на дискомфорт,ама пуста му уста като ...ламя.Не знам при вас как е ,но при мен процеса започва с мисълта за нещо,след това подобаващо слюноотделяне Laughingи накрая освинване като за световно(най-вече със сладко).Та така де загубена кауза съм аз...е случва се понякога дъвката да помага,дотолкова,че да се сдържиш да не грабнеш близалката на съседското дете Mr. Green

# 38
  • Мнения: 111
С инат Mr. Green Тя (устата) иска - аз пък не й давам  Crossing Arms
Joy Joy Joy
И аз така действам Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 3 989
Готвя на мъжа ми.
Разглеждам готварски форуми и списания.
Гледам филмчета за готвене.

# 40
  • Мнения: 732
Хрупам краставички, ако е зимата - зеле. Т.е. хрупам сезонен най-некалоричен зеленчук Mr. Green

# 41
  • Мнения: 11 547
Никак не се справям.Дори и не се опитвам вече. Crazy

# 42
И аз много рядко усещам глад.Все ми се яде на устата...
А имам и друг проблем не знам защо,но ям храните в големи количества- дори и нискокалорични или безвкусни,все си намирам нещо,което да ме привлича в дадена храна...на мен това ми е един от основните проблеми...

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
Като й угаждам... Mr. Green Много си я глезя аз мойта гладна уста, ама не съм критерий, защото не ми се лепи и не се налага да пазя диети.

# 44
  • Мнения: 1 241
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 612
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

а защо да не е полезно?
и аз се опитвам да си убивам апетита с дъвки
боже вече и дъвките ли станаха вредни

# 46
  • Мнения: 1 241
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

а защо да не е полезно?
и аз се опитвам да си убивам апетита с дъвки
боже вече и дъвките ли станаха вредни
вредно е само на гладно-дъвките ти карат стомаха да произвежда голямо количество киселини,когато не си яла,които киселини сигурно се сещашне са многополезни
иначе между хапванията-нищо лошо,

# 47
  • Мнения: 5 475
пия вода, ям плод или пия кафе, ей такива неща ама понякога е много трудно #Crazy

и аз така  Peace

# 48
  • Мнения: 2 019
Ооо при мен проблема е Яде ми се на главата , че каквото видя или се присетя все ми се дояжда  Rolling Eyes и никак не успявам да се преборя  newsm78 затова и не се захващам с диети  Joy та да видим как ще стопя излишните килца до лятото  hahaha
Mr. Greenпознато ми е

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пия чай с мед. Ям плод или суров зеленчук. Намирам си работа, свързана с движение - например, сортирам играчките на дребния. Rolling Eyes

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 612
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

а защо да не е полезно?
и аз се опитвам да си убивам апетита с дъвки
боже вече и дъвките ли станаха вредни
вредно е само на гладно-дъвките ти карат стомаха да произвежда голямо количество киселини,когато не си яла,които киселини сигурно се сещашне са многополезни
иначе между хапванията-нищо лошо,

о ясно
ми в такъв случай пък дали не е полезно да се дъвче между хапванията baby_neutral

# 51
  • Мнения: 152
Биоактив Хром-1 на ден,Биоактив Влакно-3 пъти по 2 таблетки - Колко струват тези добавки

Общи условия

Активация на акаунт