Как се справяте със синдрома "Яде ми се на устата"

  • 9 677
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 951
Пия вода, ям зеленчук.
А когато ми се яде сладко - пия чай с мед (или подсладител).
Ако изпитваш неконтролируем глад за сладко може да пробваш с  Берока - това са Калций и Магнезий. На мен много ми помогнаха.
Когато има нужда от Мg , се получава този вълчи глад за сладко.

# 31
  • Мнения: 597
И аз не ям,не ям...и в един момент ми става нещо,и просто си казавм,4е като е рядко-може и го изяждам...така се провалям и аз понякога...Ето сега преди да запо4на поредната си диета,отидох и докато пазарувах за диетата си....изядох 1 шоколад,сама...и знаете ли?-без грам съвестта да ме жегне...просто си казах,4е не си спомням от кога не съм яла шоколад,което си е 4истата истина..поне 3 месеца...и си купих 1 бял с ядки и стафиди,и го смотах....ето така запо4нах ПАК на ново следваштата си диета преди 3 дни....

# 32
  • Мнения: 302
Ми как се справям, изяждам го. Добре, че не пълнея. Laughing

# 33
  • Мнения: 686
дъвча дъвка!

Ако не помогне, пр: дояло ми се шоколад, вземам 1 малко парченце и го ям много бавно! Обикновено помага!

# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
smile3505За съжаление не се справям

И аз напоследък също.



Обикновено от дъвка огладнявам още по- зверски.

# 35
  • Мнения: 1 986
 Аз от дъвчене на дъвка и пиене на вода още повече огладнявам EmbarassedТрудно ми е да се справям,особено като съм пред телевизора Rolling Eyes,но се старая винаги да има плодове наблизо и тъпча ли,тъпча..... Wink

# 36
  • Мнения: 4 473
С инат Mr. Green Тя (устата) иска - аз пък не й давам  Crossing Arms

# 37
  • София
  • Мнения: 122
Оф и при мен там се ситуирала''точката ми на глада",корема ми е много дисциплиниран мога и два дена да не ям без особени признаци на дискомфорт,ама пуста му уста като ...ламя.Не знам при вас как е ,но при мен процеса започва с мисълта за нещо,след това подобаващо слюноотделяне Laughingи накрая освинване като за световно(най-вече със сладко).Та така де загубена кауза съм аз...е случва се понякога дъвката да помага,дотолкова,че да се сдържиш да не грабнеш близалката на съседското дете Mr. Green

# 38
  • Мнения: 111
С инат Mr. Green Тя (устата) иска - аз пък не й давам  Crossing Arms
Joy Joy Joy
И аз така действам Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 3 989
Готвя на мъжа ми.
Разглеждам готварски форуми и списания.
Гледам филмчета за готвене.

# 40
  • Мнения: 732
Хрупам краставички, ако е зимата - зеле. Т.е. хрупам сезонен най-некалоричен зеленчук Mr. Green

# 41
  • Мнения: 11 547
Никак не се справям.Дори и не се опитвам вече. Crazy

# 42
И аз много рядко усещам глад.Все ми се яде на устата...
А имам и друг проблем не знам защо,но ям храните в големи количества- дори и нискокалорични или безвкусни,все си намирам нещо,което да ме привлича в дадена храна...на мен това ми е един от основните проблеми...

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
Като й угаждам... Mr. Green Много си я глезя аз мойта гладна уста, ама не съм критерий, защото не ми се лепи и не се налага да пазя диети.

# 44
  • Мнения: 1 241
Не че е много полезно,но едно пакетче Орбит лимон/портокал си ги "изяждам" на ден.

Общи условия

Активация на акаунт