свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 517
  • 437
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 576
Днес обиколих всички възможни аптеки в Люлин и няма ли няма. Да не ви казвам и колко странно ме гледат на места, където не са ги чували.

Единствено хрома намерих и си го взех, а за влакна не е ясно кога ще има.
Но почвам с това което има, да видим има ли ефект.

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
А дали хромът и влакната стават за кърма4ки?

И аз това се питам Thinking

# 47
  • Мнения: 206
Как се зарибих, не е истина... ooooh! Sick Simple Smile
Хубаво де... ще го пробваме това чудо, въпреки скептицизма ми (вследствие на достатъчно опит) от чудеса без труд, и то къртовски труд.
Благодаря на авторката за споделеното... Hug

# 48
мамо Нина хайде ела ни на гости да те видим колко си отслабнала ;ще те изкушим с нешто сладичко Laughing Laughing smile3508 Two Hearts

# 49
  • Мнения: 7 263
Дано наистина помага срещу шоколадовата зависимост. Защото и аз мога да удържа на какъвто ще да е глад, но видя ли шоколад или някоя по-завързана тортичка и освирепявам
Blush Embarassed Blush Embarassed Blush страхотно.
Направо съм готова с голи ръце да убивам за да хапна нещо сладко, пък с напредвенето на пустото ЕГН - все по-трудно ми е да пазя диети.
Имате ли и вие този проблем. Едно време  newsm78 newsm78 първо че си хапвах доста и не ми се лепеше грам, после след като родих баткото имах малко килца отгоре, но ги свалих лесно и бързо, а сега просто не мога да изтърпя никоя диета повече от два дни #Cussing out #Cussing out

# 50
  • Мнения: 573
Днес успях да си взема само влакната.От утре ги мятам и аз да видим дали ще има резултат WinkАптекарката каза че имало полза от тях (ама какво ще ми каже....)
p.s/Цената на влакната е 9.35лв.Стискайе палци да ми подействат добре.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Момичета, моля ви прочетете в указанията дали става за кърмещи мами Praynig

# 52
  • Мнения: 503
Дайте ми време до довечера и ще ги разнищим с парцалите тия таблети Laughing

Нямат противопоказания.
Нали са био продукти. Wink

Описах съдържанието на лични,на една от вас.

Моля да го копне.
Наистина бурзам сега.

До довечера. Peace

# 53
  • Мнения: 503
мамо Нина хайде ела ни на гости да те видим колко си отслабнала ;ще те изкушим с нешто сладичко Laughing Laughing smile3508 Two Hearts


Дай адрес !

Нищо вече не ме изкушава. Sunglasses

...а това е мама на Нана ли е ?

# 54
  • Мнения: 3 576
Karimma, не мога да ти отговоря защото ти е препълнена кутията, изтрий нещо Wink

dani_djenkova,
къде намети влакната?? Аз пък само хрома успях  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 433
zdraveite:)toku 6to se registrirah:)razbrah 4e e jelatelno da se pi6e na kirilica-no mi e ujasno trudno....6te se opitam vse pak..така..това ми е първата регистрация в подобен форум...аз съм на 15 години,но влизах тук да чета полезни съвети...наистина мн се радвам 4е има такъв форум...аз също искам мн да отслабна защото преди 2 години бях с близо 20 кг по-слаба и сега се чувствам ужасно....ще пробвам тази идея..а и още нещо-мн ми е трудно да се ориентирам в форума-моля да ме извините

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
П.С. Ако имате предпоследния брой на Грация може да прочетете за тия хапчета повече инфо.
Препиши ни, де Laughing

# 57
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Вижте какво намерих тук:
http://visionbulgaria.com/products/biologically-active-food-supp … hit/sveltform.php
Съжалявам, че немога да го направя на връзка. Между другото има и за хрома малко инфо...

# 58
  • БГ
  • Мнения: 735
Здравейте момичета!  Simple Smile аз пък искам да попитам случайно някой да ползва "КАЛОРЕКС" - това което го рекламират по тв, тъй като моят проблем е само около коремната облас. Знам , че  затова са коремните преси , но като ме мързи да ги правя....... ще ми се нещо по лесно  Grinning
пия го от няколко дни- и моя проблем е коремчето,е засега няма ефект но съм намалила храната-да видим newsm78

# 59
  • Мнения: 1 114
Ааааа, защо ми трябваше да казвам, ама хайде заради тебе,нали си от моя роден град.  Laughing
Цитат от "Грация" бр.24 :
"Недостигът на хром може да обясни проблемите ви с теглото
БиоАктив Хром НЕ е лекарство за отслабване, а просто подпомага тялото ви да намали теглото си по лесен начин. Хром е минерал, който е необходим за контролиране на кръвната захар. Ако имате недостиг от хром, нивата на кръвната ви захар не са стабилни и вие може да се чувствате уморени, раздразнителни, нервни и преди всичко - гладни.
Хапването на нещо сладко ще ви облекчи бързо, но в дългосрочен план ще допринесе за вашия проблем с теглото.
С БиоАктив Хром вие стабилизирате нивата на кръвната захар по естествен път. По този начин, значително по-лесно се справяте със закуските между храненията  и постоянния глад за сладки неща.
Веднъж отказали се от нездравословната храна , ще установите, че отслабването е по-лесно, отколкото някога сте си представяли.
БиоАктив Хром съдържа органичен ІТФ хром, естествен източник на хром с най-висока активност. За постигането на максимален ефект, БиоАктив Хром може да се приема заедно с БиоАктив Влакно. БиоАктив влакно съдържа натурални растителни влакна, коита засищат и намаляват апетита."
Другото е историята /измислена естествено/ на една девойка, която отслабнала с 10 кг за 6 месеца и си намерила гадже.


Общи условия

Активация на акаунт