свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 516
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 328
Моля, кажете къде в София ги има тези продукти. Където и да попитам за Биоактив хром, навсякъде в аптеките ми казват, че няма и в складовете, затова няма и при тях. Нямало го от няколко седмици.
Изглежда обаче в страната все още /или пък вече/ го има, защото моя колежка сподели действието му върху сестра й - наистина ограничавал апетита към сладкото, обаче лицето на сестра й започнало да подпухва, особено около очите, а това вероятно е признак на алергична реакция към някоя съставка. Така че - внимателно, не е, като да дишаме въздух /който също е рисков напоследък/, химия е това...
Но, ако все пак сте го намерили някъде в Големо село, пишете Laughing

# 31
  • Мнения: 231
И на мен не ми се вярва да е напълно безобидно, колкото и да ми се иска...И все пак в какво се изразяват евентуалните странични действия? newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 1 544
Влезнах в първата срещната аптека на Раковска и си ги взех и двете- 16.00 и нещо.. ще докладвам за резултата.  bouquet

# 33
  • Мнения: 10 758
Някъде четох за тоя хром.Една девойка се хвалеше, че за 6 месеца е свалила 10 кг.И най-хубавото било, че не ги връщаш после.Все се каня да си взема от тези таблетки, ама сега съм на кафето .Ако може да се съчетават, направо ще си взема и от хрома.
Маги кафето за остлабване ли пиеш?Има ли ефект?Откъде го взе и колко струва?
Да, кафето пия.Брат ми ми го взе от някаква аптека.8,80 струва.В Студ. поликлиника в аптеката го има за 9лв. мисля.Аз го пия от скоро, не съм много редовна, защото то трябва да се пие по 2-3 пъти на ден, а аз го пия само по веднъж.

# 34
  • Мнения: 5 619
Пише, че има бирена мая, добре де я тя не се ли пие за напълняване Thinking
Прочети го пак. Пише, че бирената мая е естествен източник на хром.

# 35
  • Мнения: 431
Здравейте момичета!  Simple Smile аз пък искам да попитам случайно някой да ползва "КАЛОРЕКС" - това което го рекламират по тв, тъй като моят проблем е само около коремната облас. Знам , че  затова са коремните преси , но като ме мързи да ги правя....... ще ми се нещо по лесно  Grinning

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Моя мъж го пиеше Калорекса.Според него имало някакъв ефект,но според мен не е видим.

# 37
  • Мнения: 1 393
Супер сте мацки и аз мисля да пробвам,а после е хубаво всички да докладваме за резултатите  Mr. Green

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Аз също умиииирам за салдко, не минава ден без, за пръв път разбрах какво е да не ти се близва, докато бях бременна - дано с хрома се получи нещо подобно! Имах 4-5 шоколада, които стояха с месеци в шкафа, мъжът ми ме водеше в магазина на Линд да си избера нещо, а аз не щях и да поглеждам. Сега това е абсурдно! Ако ми се върне пак това отвращение....
Ех,и аз съм като теб 1 към 1!Ще чакам отзиви и ако са добри,ще спринтирам към аптеката.

# 39
  • Мнения: 399
Да ви се оплача, че обиколих всичките аптеки в квартала и никъде няма Биоактив хром Sad Sad Sad
Нямало било в склада.
Баси много ме е яд.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 328
Влезнах в първата срещната аптека на Раковска и си ги взех и двете- 16.00 и нещо.. ще докладвам за резултата.  bouquet
КОЯ е аптеката? Ей, момичета - като пиша и задавам въпроси, очаквам, че не само ще прочетете написаното, но и ще отговорите на въпросите ми Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 2 896
А дали хромът и влакната стават за кърма4ки?

# 42
  • София
  • Мнения: 215
Момичета , в аптеката към магазин  "Европа"(бившият магазин"Оазис")в  Дружба1 има Био-актив влакна.

# 43
  • Мнения: 1 114
Вече и аз ги имам. Започвам днес - хром и влакна! Стискам палци на всички и на себе си. Успех, момичета!  Grinning Grinning Heart Eyes
П.С. Ако имате предпоследния брой на Грация може да прочетете за тия хапчета повече инфо.

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Включвам се и аз  Grinning

Ще следя темата с интерес. Миналата година имах опит със Слинеа. Не мога да твърдя, че помага, отслабнах, но дали беше от нея или просто от само себе си  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт