свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 560
  • 437
  •   2
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Тенку Simple Smile
Хром надали ще си взема, тъй като на мен хромът ми е в главата и успешно не ям сладко, ако реша достатъчно силно (че даже не ми се иска), но влакна може да взема - тъй и тъй ям фибри...влакната са нещо като фибрите, или греша?

# 61
  • Мнения: 503
"Недостигът на хром може да обясни проблемите ви с теглото
БиоАктив Хром НЕ е лекарство за отслабване, а просто подпомага тялото ви да намали теглото си по лесен начин. Хром е минерал, който е необходим за контролиране на кръвната захар. Ако имате недостиг от хром, нивата на кръвната ви захар не са стабилни и вие може да се чувствате уморени, раздразнителни, нервни и преди всичко - гладни.
Хапването на нещо сладко ще ви облекчи бързо, но в дългосрочен план ще допринесе за вашия проблем с теглото.
С БиоАктив Хром вие стабилизирате нивата на кръвната захар по естествен път. По този начин, значително по-лесно се справяте със закуските между храненията  и постоянния глад за сладки неща.
Веднъж отказали се от нездравословната храна , ще установите, че отслабването е по-лесно, отколкото някога сте си представяли.
БиоАктив Хром съдържа органичен ІТФ хром, естествен източник на хром с най-висока активност. За постигането на максимален ефект, БиоАктив Хром може да се приема заедно с БиоАктив Влакно. БиоАктив влакно съдържа натурални растителни влакна, коита засищат и намаляват апетита."

Благодаря за труда,който си си направила!
Дано инфото удовлетвори всички.
По сайтовете,в най-добрия случай ще намерите материал на руски.

Момичета,за мен това е триумф.
Взимала съм какво ли не и единственото,което е имало ефект е глад по Лидия Ковачева.
Лошото е ,че вече не мога.Купувам ябълки,изгниват и ги изхвърлям.
Нямам тази воля,а и ставам а-социална и мн нервна.
 Хромът и влакната ми действат някак магически.
Днес съм на един домат и една краставица,но глад не съм изпитала.
Явно стомахът ми се е свил за този период и няма нужда от кой-знае колко за да е сит.

Мисля да пробвам и Кла на същата фирма.Стапя мазнините.

Желая на всички успех Grinning


На територията на БУРГАС:
Аптека Вардар
Аптека Александровска/в градинката пред общината,/
Там намерих след обиколка на по-централните аптеки.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Инфо за пловдивчанки, живеещи в Кичука - Биоактив Влакно си купих днес от Аптеката срещу "Марс"/кино Тракия/ - цена 9.10 лв.

# 63
  • Мнения: 1 114
Може ли да се комбинират трите продукта? хром, влакно и кла? аз също го видях от брошурката и ми се стори  подходящо.

# 64
  • София
  • Мнения: 10 324
Уф... мразя го вече този форум  Mr. Green
Само ме палите  Joy Joy Joy
Утре ще се ходи за хром и влакна  Sick

# 65
  • Мнения: 503
Може ли да се комбинират трите продукта? хром, влакно и кла? аз също го видях от брошурката и ми се стори  подходящо.

Може да,защо да не може.

А какво ще правим като ни виснат кожите след отслабващата терапия?

Дали да не се мажем с кремове за бременни.
За моята бременност ползвах Галеник и съм мн доволна.........дали това е решение newsm78

Много ме мързи да спортувам Embarassed
Някакви предложения?

# 66
  • Мнения: 1 114
Ами аз живея на 5 етаж без асансьор и това ако не е спорт. А и разходките като се постопли /надявам се по-скоро да стане това/. Сигурно трябва да съм Супермен, за да ходя да спортувам след всичко това. Но за някоя и друга коремна преса май трябва да се прежалим. А за кремове не мисля, че ще помогнат.  Виж, някой хирург сигурно. Laughing

# 67
  • Мнения: 1 150
Здравейте момичета и аз не мога да отслабна вече 8-ми месец, но съм пристрастена към колата, не мога да я откажа Tired, пия кафето за отслабване и за 3 дни махнах кило, убива ми апетита,ама коремчето си седи на място,
малко ми е тъпичък въпроса, но мога ли да съчетая, кафето , хрома и влакната?

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте момичета и аз не мога да отслабна вече 8-ми месец, но съм пристрастена към колата, не мога да я откажа Tired, пия кафето за отслабване и за 3 дни махнах кило, убива ми апетита,ама коремчето си седи на място,
малко ми е тъпичък въпроса, но мога ли да съчетая, кафето , хрома и влакната?
Не мисля, че ще имаш нужда от хрома, защото до колкото знам в кафето има. Можеш да си сръбваш кафето плюс Влакното.

# 69
  • Мнения: 1 547
Всички, ама всички във и извън форума пиях хром и влакна  hahaha
Съвсем сериозно. А сега по темата - хром за кърмачки не е препоръчително. Приятелка аптекарка отказа да ми продаде снощи. Доводите и бяха, че все пак преминава в кърмата и не знаем как ще се отрази на детенцето. А и аз нямам особен проблем със сладкото - не се сещам особено често за шоколади и подобни. За влакното няма проблем - то просто подобрява метаболизма и няма странични ефекти. И двете се намират по големите аптеки, но просто в момента търсенето е голямо и бързо свършват.

Още една идея за сваляне на кг, но само за тези, които нямат проблем с "голямата нужда"  Crazy Пектин на прах. Мисля, че се продава кутийка с  5 пакетчета вътре. Разтваряте сутрин едно пакетче в една кофичка кисело мляко, обърквате хубаво (пектинът много добре се разтваря в мляко) и после изяждате половината на обяд и останалото на вечеря. Иначе хапвате нормално. Доста едър познат, който ми каза за този бъркоч, е свалил 16 кг за месец и половина. Вярно е, че той е доста едър, но все пак резултатът е впечатляващ  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 150
Смърфиета, запича ли пектина?
Че от кафето, положението е леко страшничко, поне при мен

# 71
  • София
  • Мнения: 3 271
Мен лично пектина ме запича, а като ям ябълки нямам проблеми.

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Eто подробна информация за хрома и влиянието му (всичко на английски):
Хром
с указания вкратце:
Цитат
Don't take supplemental chromium if you are pregnant or breast-feeding.
********************************

От друга страна, ето какво пише за хром по време на бременност и кърмене.
И накратко:

Цитат
Dosage and Administration

National Academy of Science’s recommended range of 50-200 mcg per day. The high incidence of adult-onset diabetes suggests to some doctors that many people should be supplementing with small amounts of chromium. A daily intake of 200 mcg is recommended by many doctors. In general, a pregnant woman needs an additional 5 mcg of chromium per day (over the RDA) and a breast-feeding woman needs about 10 mcg more per day than other women in her age group.
***********************************

Още за хрома, накратко:

Цитат
Pregnancy—It is especially important that you are receiving enough vitamins and minerals when you become pregnant and that you continue to receive the right amount of vitamins and minerals throughout your pregnancy. The healthy growth and development of the fetus depend on a steady supply of nutrients from the mother. However, taking large amounts of a dietary supplement during pregnancy may be harmful to the mother and/or fetus and should be avoided.

Breast-feeding—It is important that you receive the right amounts of vitamins and minerals so that your baby will also get the vitamins and minerals needed to grow properly. However, taking large amounts of a dietary supplement while breast-feeding may be harmful to the mother and/or baby and should be avoided.
**********************************

Обща информация за хрома с нещо важно за майките ни:

Цитат
Chromium slows the loss of calcium, so it may help prevent bone loss in women who have undergone menopause.

**********************************

Още медицинско инфо за хрома.
**********************************


Като обобщение, от така прочетеното на мен ми стана ясно, че човек получава достатъчно хром от храната си, като готвене в неръждаеми съдове (stainless-steel) повишава количеството хром в храната; известно количество хром (до към 45 мг) е полезно за бременни и кърмещи, по-голямото количество преминава през плацентата и в кърмата (и вероятно не е полезно, не знам).
С други думи, гответе в неръждавейки и спестете 10 лева  Laughing


Сега ако някой ми изясни какво са влакната (и имат ли общо с фибрите), ще изровя инфо и за тях  Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 2 249

Сега ако някой ми изясни какво са влакната (и имат ли общо с фибрите), ще изровя инфо и за тях  Grinning

Едно и също са, Бу.
Ролята на влакната(фибрите) тук е, че създават чувство за ситост.

# 74
  • Мнения: 503
БиоАктив Влакното съдържа 4 вида хранителни влакна-целулоза,хемицелулоза,пектин и лигнин в подходяща пропорция
Поправя перисталтиката на червата и регулира работата на стомаха

Общи условия

Активация на акаунт