БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 50 594
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 123
чиста извара, солена при това  Peace

# 736
  • Мнения: 330
на мен не ми е много солена,не се бях сетила че прилича на извара ...

# 737
  • Мнения: 9 123
тя ще правиш сладкиш, няма да маже на сандвичи  Peace

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Благодаря!

Има един крем за мазане в Лидл...ще взема да пробвам с него,да ведим...С изварата ми се струва,че ще стои зърнесто Rolling Eyes

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Натуралните (без подправки) кремове за мазане в Лидл (пробвала съм 2 или 3 вида) са си солени. Вярно е, че Филаделфия си е на двойна и тройна цена съпоставено, но то е може би единственото не солено, което съм опитвала. Крема сирената в пакетчета също винаги са солеви (които съм опитвала).
Има хора, на които това не им пречи (комбинацията сладко-солено) дори в Нилана (май така се казваше пекарната) продаваха чийз кейк от солено крема сирене и когато реагирах с отвращение при първата хапка ми обясниха подробно, че работят с тази рецептура от дълго време и продукта е много харесван. Е на мен пък ми е гадно и макароните със саламурено сиране и захар са ми гадни и сиропираните баници със сирене и т.н. В своите мисли наричам това - хабене на хубави продукти за отвратителен резултат.
Накратко, ако сложиш солен продукт в чийзкейка, очаквай вкус на сиропирана баница. Ако харесваш това нещо, значи ще е ОК чийзкейка за теб.

# 740
  • Мнения: 11 607
Има един крем за мазане в Лидл...ще взема да пробвам с него,да ведим..

С крем на мазане на Пилос съм правила десерти - не ми е било солено(а аз ям безсолно).


НОВА  ТЕМА

# 741
  • Мнения: 9 123
а нова темичка ще пуснеш ли  Blush

Общи условия

Активация на акаунт