Ревността - доказателство за обич или чист егоизъм?

  • 18 173
  • 246
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 768
А трябва ли наистина да я реже, ако му е забавно?

# 31
  • Мнения: 43
Хипотетично беше, никакви не се навъртат, явно са резнати успешно:) Явно ти специално нямаш нужда от това. От какъв други тип галене на егото имаш нужда тогава?

# 32
  • Мнения: 81
Подмятане от сорта на "тая овца няма ли да те остави на мира най накрая", предполагам ще му покаже че си го пазя
Не бих реагирала по този начин.Щях да го взема за мезе : "Въх,излезе ти късмета,що се дърпаш толкова "  Laughing Не че ,това е най подходящата реакция....

# 33
  • Мнения: 3 231
Хипотетично беше, никакви не се навъртат, явно са резнати успешно:) Явно ти специално нямаш нужда от това. От какъв други тип галене на егото имаш нужда тогава?

Темата е "Ревността - доказателство за обич или чист егоизъм?". Нека останем в нея. Не мисля, че моята особа вълнува някого, за да го занимаваме с нея Simple Smile

# 34
  • Мнения: 43
Summer Smile - според мен лично да, трябва да я реже. Както аз режа със замах като някви ми се лепят, и така на него му е по-добре Wink))

# 35
  • Мнения: 81
От какъв други тип галене на егото имаш нужда тогава?
Не мисля, че моята особа вълнува някого, за да го занимаваме с нея Simple Smile
Не се измъквай! И аз бих искала да чуя...,въпреки ,че що за мъж ще е това дет ще трябва да му се гали егото  newsm78

# 36
  • Мнения: 43
Rumi345 - е да , и аз го обръщам на базик за разни неща, просто избрах тоя въображаем пример;)))

# 37
  • Мнения: 43
А защо да не им е приятно на мъжете да им се гали егото? Не съм съгласна, че тогава не са мъже. Все едно ние не сме истински жени ако ни харесва да ни кажат че сме красиви:)

# 38
  • Мнения: 3 231
От какъв други тип галене на егото имаш нужда тогава?
Не мисля, че моята особа вълнува някого, за да го занимаваме с нея Simple Smile
Не се измъквай! И аз бих искала да чуя...,въпреки ,че що за мъж ще е това дет ще трябва да му се гали егото  newsm78

Не се измъквам. Ако ще говоря за нещо, то ще е по темата Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 127
За мен е доказателство за някаква/доза/ несигурност на изпитващия я в другия. Друг е въпросът е от какво е провокирана тая несигурност, дали въобще е провокирана и в каква степен, или е просто без причина, някакво вътрешно автогенирирано състояние на изпитващия я. Simple Smile
Напълно е възможно човек да обича, без да ревнува.  И е доста по-здравословно и приемливо и за двете страни, според мен. Била съм и в двете ситуации, разбира се,  че предпочитам да съм неревнувана, другото ме задушава. Не ми е нужно да ми доказва обичта си, като ме ревнува, има други по-приятни начини. Wink

# 40
  • Мнения: 43
Surela - а аз се заблуждавах че повечето жeни искат да ги ревнуват Simple Smile))

# 41
  • Мнения: 135
Доста от моите виждания, nofelet ви ги е казал.
Да ви питам дами... какво си мислите че печелите с показната си ревност???  Thinking
Сигурно поне стотици пъти съм го казвал в този форум.. колкото повече ревнувате мъжа до себе си... толкоз по го отдалечавате от себе си.. личен опит!!!
За да имате нормален и дългогодишен "брак"... изхвърлете ревността и си живейте живота!!!
Ако щете вярвайте... но обичта си остава непокътната, егоизма има доста различни форми, особено в едни по тесни взаимоотношения.
Сърцата да са ви широки.. живота така или иначе продължава да си тече, да доказва любовта си, всеки може по своя си начин... не всеки обаче успява да я задържи.
Свободата е един от начините... ще кажете че като не се ревнуваме, не се обичаме... да, да ама не... да обичаш, значи да си готов на всичко, дори да се лишиш от чувството за ревност!!!  Peace

# 42
  • Мнения: 43
sote - дам и двамата с nofelet ни дадохте да разберем че ревността е ....тъпо нещо:) Аз явно съм се заблуждавала че ако е в нормални граници и рядко ,  гали егото за повечето мъже, но като гледам и вие двамата и повечето мацки които писаха, са на мнение че е негатив. А и ти даже си казал че свободата дава къде къде повече:)
Хайде да питам още тогава -  какво точно разбираш под свобода? Да пиеш по едно-две- пет някъде сам с приятели без да ти се мрънка, или да си имаш харем? :PPPP
И също - имаш ли случай, когато и да е, може да си бил малък, в който ти е станало приятно от това, че са те изревнували:)

# 43
  • Мнения: 135

 А и ти даже си казал че свободата дава къде къде повече:)
Хайде да питам още тогава -  какво точно разбираш под свобода? Да пиеш по едно-две- пет някъде сам с приятели без да ти се мрънка, или да си имаш харем? :PPPP
И също - имаш ли случай, когато и да е, може да си бил малък, в който ти е станало приятно от това, че са те изревнували:)

Точно така е tobina.. свободата дава много повече.
Свободата всеки сам си я разбира по своему.. и не го обръщайте веднага на изневери и подобни измислици.. който си изневерява, дали ще го ревнувате или не, той ще си го прави.. свободата е да дишаш свободно без някой да ти диша постоянно във врата.
Да.. ти си го казала, мрънкане затова че закъснява и т.н... ами това дразни и съсипва.. ако някой все пак държи на вас и ви обича.. той ще струва, ще прави и ще гледа все да се върти около задника ви... тъпо е обаче вие да му го натяквате.
Относно харема... не е лошо кат идея  tooth ... но по скоро ще разрешат гей- браковете, отколкото многоженството.. tooth .. само че като поодъртеем, собственият си пазар не можем да задоволим, камо ли за износ да мислим!!!  tooth
Никога не ми е било приятно да ме ревнуват... такива връзки съм ги приключвал още в зародиш... няма начин да бъда нечия собственост, дори и кучето се радва и тича като обезумяло, след като го откачиш от каишката.  Laughing
Ревнувайте си, няма лошо... но не го показвайте.... това че примерно не ревнувам и поне както изглежда в моя случай, че не ме ревнуват... в никакъв случай не означава че не обичам, че бягам от задължения и не се съобразявам с живота на семейството си.
Но дойде ли ми музата за нещо... само Господ и смъртта могат да ме спрат!!!  Peace

Скрит текст:








# 44
  • Мнения: 43
sote - дойдохме си на думата - просто не искате да ви се мрънка Simple Smile))))))))) хахаха дали е от ревност или от досада и ограниченост няма значение, важното е жената да е пич:))))

Общи условия

Активация на акаунт