Първокласници в 109 ОУ

  • 32 651
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 582
Предвид факта, че в Слатина са две училища и шансът някой желаещ за 109-то да не се класира, не е лошо да знае малко повече и за 148мо. Така или иначе аз вече приключих с темата.  Wink
Признавам си, че май аз започнах с питанията за 148-мо тук.
Предполагам, че ако се сметне, че не е по темата, ще бъде преместено.

Аз лично много благодаря за Free Soul за споделеното за 148-мо (нищо че е в  темата за 109-то)  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 69
Някой чувал ли е нещо за Овчарова и за Димитрова? Ако знаете нещо за тези учители от по-големи каки и батковци ще съм благодарна да споделите!

# 77
  • София
  • Мнения: 273
Здраейте майчета,
Да се запиша и аз като представител на района около ПЖИ-то Hug
Да си призная доста се рових/даже опитах да пусна тема/за у-щата при нас.Та много се чудя и аз като пред блока нямаме у-ще кък ще ни районират. newsm78
В интерес на истината би ми се искало,ако някой е по-запознат да пусне инфо и за 148-мо,защото едни го плюят,други го хвалят...
А аз не съм учила в Слатина и нямам лично мнение.

В същност аз бях и много благодаря на Free Soul,която си направи труда да ни даде подробна инфо,защото неуспях да изровя такава.
А сега ще радвам,ако има някоя мама,която направи същото за 109-то

# 78
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз пък пак неразбрала - коя е темата за 148-о? И какъв е проблемът, че се обсъждат и сравняват две училища?

# 79
  • sofia
  • Мнения: 409
Предвид факта, че в Слатина са две училища и шансът някой желаещ за 109-то да не се класира, не е лошо да знае малко повече и за 148мо. Така или иначе аз вече приключих с темата.  Wink
Признавам си, че май аз започнах с питанията за 148-мо тук.
Предполагам, че ако се сметне, че не е по темата, ще бъде преместено.

Аз лично много благодаря за Free Soul за споделеното за 148-мо (нищо че е в  темата за 109-то)  bouquet


Аз също много благодаря на Free Soul  .Не виждам нищо лошо това да се сподели и малко по подробна информация за 148 у-ще . И без това наплива за 109 -то е толкова голям и всеки/ стига да няма допълнителна точка/  има вероятност да не успее да класира детето си там .

# 80
  • София
  • Мнения: 1 541
Free Soul   bouquet  как си описала 148 - направо се замислих  Thinking
ако може линки към темата за 148 и така всеки ще следи и пише това което го интересува .

на нас обаче ни идва по далеко 148 , а и предпочитам да няма ученици от средното образование там където учат основното си образование децата  (лично предпочитание ) т'а и аз да помоля  Praynig Praynig Praynig за подробности около 109 и най вече за мнение относно учителите и подготовката .Багодаряяя !

# 81
  • София
  • Мнения: 1 541
Бууут ... темичката по нагоре   Flutter

# 82
  • София
  • Мнения: 2 437
Не мисля, че е проблем да се пише и тук за 148-мо, щом има въпроси и има нужда от похвала.

Доколкото знам и трите учителки, които поемат 1-ви клас тази година са много добри. Овчарова, Димитрова и Сестримска са симпатични, уравновесени.  Говорила съм с родители на деца и при трите- мненията са чудесни.
За подготовката все още нямам база за сравнение. Там ще мога да коментирам, след като отидем в друго училище или изпит. Тъй като не пускам детето на разни състезания и изпити не мога да коментирам обективността на резултатите на учениците до 4-ти клас, т.е. ако са задължителни ще е обективно.

РИС, това е и моята причина да избера да не водя детето си в по-близкото училище. Искам да учи едносменно и засега да отложа досега с децата след 7-ми клас.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 541

Доколкото знам и трите учителки, които поемат 1-ви клас тази година са много добри. Овчарова, Димитрова и Сестримска са симпатични, уравновесени.  Говорила съм с родители на деца и при трите- мненията са чудесни.


Мръндарина,  a за Венкова мнения няма ли  Thinking ?
някои бе я споменали и нея по горе като учител който ще поеме първи клас Simple Smile
Благодаря за мнението   bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 2 437
РИС, не съм чувала за Венкова...ако преподава там, вероятно съм я виждала. Ще се поогледам и ще докладвам Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 1 541
РИС, не съм чувала за Венкова...ако преподава там, вероятно съм я виждала. Ще се поогледам и ще докладвам Simple Smile


  bouquet    bouquet     bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 1 541
РИС, не съм чувала за Венкова...ако преподава там, вероятно съм я виждала. Ще се поогледам и ще докладвам Simple Smile

aaa сега те Моля , ама наистина те Моля за мнение за Димитрина Димитрова , не била с много стаж точно в това училище  ,но ми се видя добричка и разбрана като човек на пръв поглед ... в момента водела втори клас ( нещо такова разбрах ) , но на есен щяла да води първи т'а ,Моля те за мнение  Praynig , ако нямаш лично ,а имаш от къде да разбереш ще съм многоооооооо Благодарна   bouquet  bouquet  bouquet (макар че разбрах че нямало как ние да избираме преподавателя ) ... за останалите три Хр. Димитрова , Овчарова и Сестримска - ясно - имат дългогодишен стаж и подход с децата .
То не че са ни приели де , ама все пак да попитам , че силно се надявам да сме на есен там първи клас .
 Grinning Весели Великденски празници !!!

# 87
  • София
  • Мнения: 2 437
РИС, напоследък така ме завъртяха събитията, че няма как да стигна до у-ще, камо ли да засека който и да било. Дано някоя друга майка се включи с информация. Съжалявам, че не мога да помогна. Успех от мен, дано ви приемат и направите най-добрият избор! Ще пиша пак по-натам, когато има какво.

# 88
  • Мнения: 31
Моят съвет е да не се доверявате току-така кой какво ви преразказва във форума. И аз се подведох от написаното тук проучване на една дама и сега горко скубя косъм вече втора година. Направете лична преценка сама, без да се поддавате на мнения, написани от различни майки -всяка със собствено светоусещане.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 541
Моят съвет е да не се доверявате току-така кой какво ви преразказва във форума. И аз се подведох от написаното тук проучване на една дама и сега горко скубя косъм вече втора година. Направете лична преценка сама, без да се поддавате на мнения, написани от различни майки -всяка със собствено светоусещане.

А ДА така е Simple Smile всичко е до шанс !
м/ у другото мисля , че днес трябва да излязат списъците кой в коя паралелка е приет .
До колкото за това аз лично не съм ли доволна, тормозят ли ми детето  - местя го в друго училище с мотивиран  аргумент внесен в Столична община и решавам проблема доколкото може ( примерно ).
  рода ти какво не си доволна , сподели тук , нали за това е форума  Simple Smile !
как да направим проучване ако не е форума за разнородни мнения - не знам . Училището като база за сега ни допада , а и това , че няма по големи деца - среднисти ни е голям + за първолаците . за друго не мога да коментирам и очаквам вашите мнения .

Общи условия

Активация на акаунт