Първокласници в 109 ОУ

  • 32 576
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте,

Има ли майки на деца записани в първи клас на 109 ОУ в район Слатина.

Надявам се да има, за да обменим инфо и мнения за приготвленията, условията и т.н.

# 1
  • Мнения: 14
Здравей gerygirl,

и ние сме там, на есен с бодра песен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 480
Привет, и дъщеря ми е там.

Търся сайт на училището за да видя има ли някакви съобщения, но не намирам. Ще мина тези дни след работа за да проверя.

# 3
  • Мнения: 14
Здрасти,

Сайта им е http://www.109oy.hit.bg, но в момента не работи, нямам представа защо. До колкото знам от друга мама на 11.09.2012 г. ще има родителска среща, но ще пиша допълнително.
Аз живея до училището и всеки ден минавам оттам, но още няма залепени списъци по класове, за да видим кое дете при коя госпожа е и точно кога ще е родителската среща, но от 03.09.12 г. най-вероятно вече ще има повече яснота, защото сега училището не работи Simple Smile - още са в отпуска.

# 4
  • Мнения: 479
И аз очаквам тези списъци с класовете.
Сайта им беше много хубав, с много информация в него. Дано да го пуснат в скоро време.
Аз звънях в училището и ми казаха че след 03 Септември ще има информация за родителската среща.
То ще остане съвсем малко време за подготовка след това, поне по отношение на пособията и помагалата.

# 5
  • Мнения: 14
Според мен времето си е достатъчно, само парите да ги имаш Stuck Out Tongue. Взимаш списъка и отиваш в книжарницата на пазара в Слатина, която е в Базара и събираш всичко в рамките на не повече от час Simple Smile, а за помагалата се събират пари в училище и госпожите ги купуват, за да са еднакви за всички деца.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
Хоп и аз в темата.
Знам, че ще има родителска среща на 4.09., но нищо повече. Дано не е на 11-ти, защото ми се вижда малко късничко. Ще следя темата най-старателно.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 21:53 от Мръндарина

# 7
  • Мнения: 479
Такааа... днес звънях в училището и ми казаха за родителска среща на 11 Септември от 17:30 часа. Разпределението по класове ще го изкарат днес следобяд или утре най-късно.

Днес ще мина от там да проверя при коя учителка ще бъдем.

Аз нали нямам търпение вече и купих някои неща естествено, раница, тетрадки, боички и т.н.

# 8
  • Мнения: 479
Момичета искам да сондирам мнение с вас относно телефони и джобните пари на бъдещите ученици.

Ще им даватели телефон и дожбни пари за училище?

Аз за телефона май съм склонна да има такъв, но по скоро водена от факта че явно всички ще имат, но за джобните пари съм против.

# 9
  • Мнения: 480
Видяхте ли списъците? Simple Smile Кой в кой клас е? Теди е в Iв.

Мръндарина, родителската със сигурност е на 11ти, от 17.30 ч. Има съобщение на вратата.

gerygirl, към момента съм категорична, че няма нужда от телефон. За джобните още не мога да преценя ще й трябват ли, няма ли... Ако, обаче, се окаже, че повечето имат телефони - ще вземем и ние, къде ще ходим...  Grinning

Хайде, казвайте кой в коя паралелка е. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 479
Ние сме в ІА клас при Велчева  Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 3
Ние сме в 1г при Романова.
Гери за Велчева само хубави неща мога да кажа, но Романова ми е съвсем непозната.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 437
На списъците ли пише коя е госпожата?  Rolling Eyes

За телефони, джобни, какво да се купува и т.н. ще чакам да мине родителската среща.
Уж нямаше да купувам нищо, но попаднах на хубава раница и не се сдържах.

За манту-то, който не е правил и ще ходи в психодиспансера, да знаете, че се записва час по телефона.

# 13
  • Мнения: 479
Да за Велчева и аз съм учавала хубави неща, дано да е така   Simple Smile.

И ние ще ходим за манту другата седмица, вече записах час. Искам да го направя преди да започне училище за да е здрава.

Хайде няма ли да се появи някой съученик, да се намерим предварително  Wink

Да на списъците най-долу пише госпожата.

# 14
  • Мнения: 14
И ние сме при Велчева Simple Smile
Да си призная за манту бях забравила  Embarassed, но благодарение на вас ще звънна да запиша час и дано не се чака дълго време за свободен час.

Общи условия

Активация на акаунт