"Аз обичам България ! " - новата ТВ -игра

  • 8 730
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
  Днес ще го гледаме за втори път /не намерих пусната тема за коментари на тази игра/. Учудващо добре мина първото предаване , според мен, защото имах резерви по отношение на водещата. Сега се надявам да бъде още по-интересно.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Ама и друго предаване ли е имало?
Мислех, че това е първото.
На мен ми харесва, позитивно и весело, откъсите от филмите ме разсмяха страшно, култови наистина!

# 2
  • Мнения: 2 280
Нещо водещата не ми харесва как се представя... като че ли не е доизпипано. Иначе е свежо.

# 3
  • Мнения: 2 821
Това предаване трябва да е на Къци.... Joy

# 4
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз от миналия петък не намерих,такава тема та се надявах някой да пусне,че е добро предаване!
Миналата седмица нямаше талкова скачане против другия отбор,а днес някой каже нещо и другите като попарени Crazy и водещата леко ме дразни Mr. Green

# 5
  • Мнения: 32
Гледала съм чуждите формати ,и трябва да ви кажа ,както всичко побългарено, че предаването е едно голямо разочарование... Rolling Eyes
само как псуват Слабаков и тоя другия Sick а въпросите ...Каква средна дължина на половия член на българина и др. в 21ч  Shocked

# 6
  • Мнения: 780
Супер е предаването. Браво на екипа и да не отбръща внимание на мрънкалниците. Те винаги ще намерят за какво да недоволстват. Гледал съм и от други държави и нашето е едно от най-добрите , които съм гледал.

# 7
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Водещата е ужасно неадекватна, Иван и Андрей ме изненадаха приятно. Предаването ще набере скорост, надявам се. Идеята е добра, но реализацията куца. 

# 8
  • Мнения: 1 129
Много ми хареса предаването! Водещата наистина малко престорено остроумно ми се струва, но пък иначе .... много добре, пък и аз съм фен на Андрей Слабаков  Peace

# 9
  • Мнения: 0
Еее предаването е супер. Голям смях пада с Андрей и Юлиян.

# 10
  • Мнения: 2 280
...пък и аз съм фен на Андрей Слабаков  Peace

A аз на Юлиян Константинов  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 844
Предаването ми харесва, но водещата някак като че ли не успява да се впише много добре.
 Иначе идеята е свежа, има забавни моменти. А този Слабаков, горкия, няма ли да спечели поне веднъж? Joy

# 12
  • Мнения: 1 129
Предаването ми харесва, но водещата някак като че ли не успява да се впише много добре.
 Иначе идеята е свежа, има забавни моменти. А този Слабаков, горкия, няма ли да спечели поне веднъж? Joy

 hahaha Ще спечели като махнат колелото!

# 13
  • у дома
  • Мнения: 7 142
Качват ли го някъде,защото аз все го изпускам-май само един път съм го гледала.

# 14
  • Мнения: 1 333
И на мен водещата изобщо не ми допада, но като цяло предаването е много весело и го гледам с интерес всяка седмица hahaha

Общи условия

Активация на акаунт