"Аз обичам България ! " - новата ТВ -игра

  • 8 735
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 517
да Зейнеб наистина е много загубена. "малкичко нагоре" Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 373
да Зейнеб наистина е много загубена. "малкичко нагоре" Mr. Green
Мен ме разби като я попитаха:"Риба и половина струват лев и 50ст., колко струват две риби?", а тя:"Три лева" Mr. Green

# 47
  • Мнения: 9
А мен ме разби дъвченето на дъвка от Юлиян Константинов - дъвката през цялото предаване. Впрочем това с дъвката му е перманентно състояние.

# 48
  • Мнения: 1 517
Аз честно не съм го забелязала Юлиан, ама Зейнеб направи впечатление определено! Мислех, че само изглежда тъпа, ама то нейното.........среща се с много хора, общува в различни среди знам ли..........

# 49
  • Мнения: 9
Това просто не може да се пропусне!!!! По едно време  вадеше дъвката  между зъбите си и аха, аха да направи балонче.  А как говореше с дъвка в устата, сигурно е оплюл партньорите си в играта. То е било дъжд от плюнки.

Склонна съм да простя незнание, но ..... тази дъвка и то при човек  с претенции...... Не!!! Та от сега за мен си остава Юлиян Константинов - дъвката.

Гледай повторението по Nova TV Play

# 50
  • Мнения: 1 517
Ще го гледам наистина. Интересно ми стаа, ама аз не гледах толкова задълбочено та затова. Но наистина не е приятно определено!

# 51
  • Мнения: 1 252
А мен ме разби дъвченето на дъвка от Юлиян Константинов - дъвката през цялото предаване. Впрочем това с дъвката му е перманентно състояние.
Впроченм това ме докарва до ... лудост! Трябва в ефир да се забрани всякаква консумация на всичко!!!! Да не говорим , че като цяло Юлиан ме дразни , но това е друга тема... Sick

# 52
  • Мнения: 8 537
Да се запиша и аз в темата на готиното предаване
много харесвам и двамата капитани,много приятно и весело предаване

# 53
  • Мнения: 32
А мен ме разби дъвченето на дъвка от Юлиян Константинов - дъвката през цялото предаване. Впрочем това с дъвката му е перманентно състояние.
Впроченм това ме докарва до ... лудост! Трябва в ефир да се забрани всякаква консумация на всичко!!!! Да не говорим , че като цяло Юлиан ме дразни , но това е друга тема... Sick


А сега вече и ежедневно почна да се появява всеки ден с тия СМС и хищник грабител Sick

# 54
  • Мнения: 8 537
а някой ще ми обясни ли каква е идеята на тази игра с СМС на която водещ е Юлиан

# 55
  • Мнения: 1 517
Довечера защо е от 21 часа? newsm78

# 56
  • Мнения: 32
а някой ще ми обясни ли каква е идеята на тази игра с СМС на която водещ е Юлиан

ами пращаш СМС като  Crazy и х 2.40лв. записваш се и чакаш да те изтеглят ама друг път Wink миналата година даже и началото на тази Кънчев правеше същата ....тази е 2 серия..

Интересното е че Господари на ефира показаха как Кънчев лъже и че се въртят три номера само ....и никой нищо..нова серия

# 57
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
много забавно шоу,обичаме да го гледаме семейно в  къщи  Grinning
и симпатизираме тотално на Слабаков,всички  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 111
добре че е темата,за да разбера,че предаването отново се е завърнало....колко предавания съм изпуснала, предполагам 2 newsm78
Разбирам,че капитаните са си същите,което определено ще ме държи отново пред екран...

# 59
  • Мнения: 9 121
май 3  Wink  и като гледам - почти всички симпатизираме на Слабаков  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт