Почивка на о. Корфу през 2011 :)

  • 44 467
  • 183
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 11 241
2.40 e за лека кола тол таксата, като според официалния сайт на Егнатия били 5 за цялата магистрала (единият тол пункт е на изток при Комотини, не касае пътуването до Корфу - значи 4).

Мен ми се видяха повече (2012), ма не съм си ги записвала... Grinning

# 151
  • София
  • Мнения: 438
Магистралните такси миналото лято ни бяха под 10 евро в посока, понякога някои постове не работят и се разминаваш с таксата, както се случи.
Ферибота за кола и двама възрастни, детето не се таксува, беше около 140 евро за двете посоки, но сме плащали посоките по отделно, за да не сме ангажирани с конкретен курс на връщане.

# 152
  • Мнения: 7
Бихте ли ми препоръчали някоя компактна вила за 1 семейство с 1 дете, с пълно кухненско оборудване? Гледах по сайтовете, ама все попадам на някакви огромни вили за 5-6 семейства. Ако някой е бил в хубава къща на хубав плаж или поне в близост до хубав плаж ще съм благодарна да сподели.

# 153
  • Младост 4
  • Мнения: 91
Бихте ли ми препоръчали някоя компактна вила за 1 семейство с 1 дете, с пълно кухненско оборудване? Гледах по сайтовете, ама все попадам на някакви огромни вили за 5-6 семейства. Ако някой е бил в хубава къща на хубав плаж или поне в близост до хубав плаж ще съм благодарна да сподели.
lidia_m, самостоятелна вила ли искаш? И горе-долу на каква цена? Аз като търсих за нас, попадах често на малки вили с по една спалня, хол и кухня.

# 154
  • Мнения: 166
Като стана въпрос за Корфу, аз искам да попитам за агенция Виа орбита, имат оферти за там и се чудя дали някои има впечатления за тази туристическа агенция. Не открих мнения за нея из нета......

# 155
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
Не знам защо е замряла тази тема newsm78
Питах някои въпроси в гръцката тема,но никои не отговаря.

# 156
# 157
  • София
  • Мнения: 3 774
Радост Николова Логично е да е замряла, защото всичко се пише в общата и ако трябва после да го намериш е ходене по мъките. Не мога да си намеря собствените постове, сигурна съм че писах за Корфу доста, исках да ти помогна.
Да благодарим на Фран Джонсън, че откри неговите.
Винаги съм казвала, че по големите острови и области трябва да са отделно,но.....всичко се пише на едно място, смесва се в десетки теми с не толкова полезни неща/правила съм го и аз/и после ходи го търси. Пишем си едно и също десетки пъти. А колко е по-лесно, отваряш Корфу и в десет страници намираш това, което ти е нужно......

# 158
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
Връщам се да чета темата.
Ако имам въпроси,ще пиша тук в темата,пък дано я раздвижим...

# 159
  • Мнения: 20
Здравейте,
има ли някой върнал се наскоро от Gelina Village? Смятам да резервирам за там и ще съм признателна за мнения, както за самия хотел, плаж и храна, така и за пътуването-колко часа приблизително отнема с автобус? Предварително благодаря  bouquet

# 160
  • Мнения: 1 934
http://www.booking.com/hotel/gr/alexandros-corfu.en-us.html?aid= … 3aedc791f779f25X1


Аз пак да препоръчам студиата на Александрос в селцето Беницес - по 10 евро ни дойде на човек нощувката. Всичко си има  Peace

Близо е сравнително до Корфу таун. Хубави плажове търсете от другата страна на острова. Най-много ни харесаха Марафия и Исос.

# 161
  • София
  • Мнения: 1 258
http://www.booking.com/hotel/gr/alexandros-corfu.en-us.html?aid= … 3aedc791f779f25X1


Аз пак да препоръчам студиата на Александрос в селцето Беницес - по 10 евро ни дойде на човек нощувката. Всичко си има  Peace

Близо е сравнително до Корфу таун. Хубави плажове търсете от другата страна на острова. Най-много ни харесаха Марафия и Исос.

Ако са първите, които излизат в линка, цената която излиза е 1500 евро на вечер  за двама   Shocked

# 162
  • Мнения: 11 241
Теди,
това са номерца на букинг, само не мога да установя (вече години наред) защо го правят и дали произлиза от сайта, или от хотелиера. Предполагам - първото.
Виждала съм го вече десетки пъти, при това с хотели, които по принцип струват 40-50 евро. "Игричките" започват от 200 евро на вечер и стигат до фрапантни суми като твоята.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 258
Ми аз ги разцъках ей така просто и за 10 нощувки ми даде цена 15 хиляди евро , чак ми прилоша. Може и да са номерца наистина, нямам чак такива наблюдения. Благодаря за поясниението, аз също ако правя резервета предпочитам директния контакт първо и сравнявам с букинга.

# 164
  • Мнения: 1 934
При нас си излизаше цена от 10 евро на човек преди 2-3 години. Хубавото беше, че ни даде стая тройка, а ни я таксува като двойка  Simple Smile Александрос държи и ресторантче на брега.

На 5 минутки от плажа е студиото, има и басейн /може би е към друг хотел/. Там има няколко хотелчета едно до друго. Пълно е с жасмини и ухае невероятно.

Стаята ни беше с две тераси-едната с изглед към морето, другата с изглед към маслинова горичка отдолу  Heart Eyes Единственият проблем ни бяха комарите  Tired Нямат мрежи гърците и това си е  Crossing Arms А таблетките помагат, но не напълно.

На изпроводяк ни подари бутилка вино дори  Laughing /естествено такова нещо като касова бележка или фактура няма  Wink

Който се интересува от тези студиа, препоръчвам направо да си пита с и-мейл самият собственик  Peace

Общи условия

Активация на акаунт