Почивка на о. Корфу през 2011 :)

  • 44 396
  • 183
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте,

След като изчетох старата тема Почивка на о. Корфу лято 2010,
все още имам разни въпроси Wink
Интересува ме, някой почивал ли е на вилички на Корфу? Планираме да отидем там ние и двойка приятели без детенце, затова си мисля, че и вилички биха ни свършили работа.
За сега сме се насочили към 2-3 хотела в северозападната част, на пясъчни плажове. Има ли вилички в този район и евентуално цени за ориентир?
  Grinning

# 1
  • Мнения: 129
ние бяхме в ето тази вила http://www.corfu-villa-adriatica.com/ -  в дясната част. на втория етаж има две спални. имаше лек проблем с топлата вода - налягането не беше много силно.
малко е като "кацнал на едно дърво"  Simple Smile - доста нависоко е, изолирана от други къщи. на нас много ни хареса, но зависи какво търсите.

# 2
  • Мнения: 2 255
миналата година ми се размина Корфу, но надеждата остава за тази  Wink та се включвам да не ви изпускам  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
нова тема за Корфу,оооо тук съм  Laughing

# 4
  • Мнения: 168
миналата година ми се размина Корфу, но надеждата остава за тази  Wink та се включвам да не ви изпускам  Peace
и аз така мисля да водя детенце там лятото, но да видиме  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 247
И аз да взема да се запиша, че продължавам да мечтая. Може пък тази година да ме огрее я за Корфу или пък дай боже Санторини. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 452
Тази година вече - задължително в Корфу! Ще следя с интерес!  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Понеже темата е за почивка на остров Корфу, бих споделила моето скромно мнение  Wink
Санторини поне лично за мен е място за екскурзия, но не и за почивка, докато на Корфу има  и от двете неща - острова е подходящ за приятна почивка (поне хотела където бяхме имаше невероятна плажна ивица, добра анимация, кухня и т.н.) и същевременно на острова има достатъчно забележителности за обикаляне и разглеждане.

И двата острова си имат своите красоти  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз се записвам в темата Simple Smile Бяхме преди няколко години, тази искаме да повторим. Понеже ще сме с малката, искам плажът да е топъл, плитък и с пясък. Имам спомени за един такъв, където водата беше като чай и буквално под коляно много навътре. Някой дали се сеща? И ако може да няма много хора  Embarassed Също се замисляме за вила, благодаря на Hannaa, че сподели. Има ли туристическа агенция, чрез която може да се наеме?  И за любителите на Дж. Даръл - бялата вила си седи там (доколкото си спомням в Калами), потърсете я  Grinning

# 9
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Здравейте и от мен! След като не ме огря лятна почивка на Корфу, щото:" Мноооого далече бе с колата!" /мъж ми!!!/ аз си заплюх пътуване без него и ето го вече факт-ще съм първата тази година от темата на Корфу  Hug  Записах с една приятелка двупразнична екскурзия 3-8 март! Хак да му е на мъж ми сега като не ме послуша за лятото. Хем ще си седи сам с децата, хем ще му е студено  и мъгливо  Mr. Green  Записахме с Бохемия-ако има и друга някоя , която е прескочила бариерите да вика-ще станем група за чудо и приказ!  Peace

# 10
  • Мнения: 246
Запис, планирали сме 6 нощувки за Великден в хотел Aquis Capo di Corfu. Някакви отзиви?   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 438
И нашата резервация за края на юни е готова  Grinning
Сега обмисляме маршрута на отиване и връщане, за да разгледаме нещо интересно по пътя, което все още не сме навестявали Simple Smile
Ще чакам с нетърпение разказите на първите пътешественици за тази година  Peace

# 12
  • Мнения: 6 301
Понеже темата е за почивка на остров Корфу, бих споделила моето скромно мнение  Wink
Санторини поне лично за мен е място за екскурзия, но не и за почивка, докато на Корфу има  и от двете неща - острова е подходящ за приятна почивка (поне хотела където бяхме имаше невероятна плажна ивица, добра анимация, кухня и т.н.) и същевременно на острова има достатъчно забележителности за обикаляне и разглеждане.

И двата острова си имат своите красоти  Peace

 В кой хотел бяхте?

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Понеже темата е за почивка на остров Корфу, бих споделила моето скромно мнение  Wink
Санторини поне лично за мен е място за екскурзия, но не и за почивка, докато на Корфу има  и от двете неща - острова е подходящ за приятна почивка (поне хотела където бяхме имаше невероятна плажна ивица, добра анимация, кухня и т.н.) и същевременно на острова има достатъчно забележителности за обикаляне и разглеждане.

И двата острова си имат своите красоти  Peace

 В кой хотел бяхте?



В Корфу отседнахме в Санди бийч http://www.aquisresorts.com/hotels/corfu/sandybeach
а в Санторини - хотел Александра http://www.alexandra-santorini.com/

# 14
  • Мнения: 359
Някой да сподели впечатления от Гелина вилидж?

И понеже изчетох предната тема, но не ми стана ясно - какви са цените в Акваленда?

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 20:44 от kotkovo

Общи условия

Активация на акаунт