Как мислите вие? Дали се обидих с право или не?

  • 10 438
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 395
Може да има сериозен проблем жената.. Бих се скрила ако съм плакала примерно.. Изчакай евентуално повторение преди да го приемаш лично Peace

# 61
  • Мнения: 3 453
 Аз не бих се засегнала. Зависи какви са ви отношенията по принцип, но една такава постъпка не би ме обидила , ако принципно сме в добри отношения. Може наистина да е имала тежък ден.

# 62
  • Сф
  • Мнения: 10 680
Първоначално и аз си помислих, че не бих се обидила. Обаче като размислих си е обидно, особено ако сте близки. Това е неуважение и най- малкото лошо възпитание. Все- пак ти си се постарала и би се зарадвала, ако се качи до горе дори и за 5 мин. А самия факт, че си се обидила, ми говори, че не е постъпила правилно и те е заболяло преди да се обидиш.
Все- пак не го взимай навътре, може би е  било случайно и конкретно в този случай по някаква банална причина. Това е мъничка случка във вашите отношения, надявам се добри.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 074
От 20 декември досега мина много време. Авторката сигурно забрави дали е обидена или не, а ние още дъвчем въпроса и  newsm78

# 64
  • Vienna
  • Мнения: 519
AAAA, не съм 3абравила... И 4ета и тук. Ние с нея от тогава не сме се нито виждали нито 4ували... А3 преди 3 седмици някаде бях на екскур3ия и по свекар ми им и3пратих (на нея и на децата) малки подаръци... Не се обадиха и3общо...

# 65
  • Мнения: 200
Странни хора, явно са сърдити за нещо.  Говори с мъжът ти, той може би може да разбере.
Аз бих се обидила от подобно поведение на зълва ми.

# 66
  • Мнения: 186
Отпиши я. Peace

# 67
  • Мнения: 60
Станало ти е обидно-обидила си се.Кои сме ние да кажем дали имаш право или не.Не сме наясно с отношенията ви и т.н И въпреки всичко-пак можеш да си се обиждаш и ти да си си права за себе си:)
Аз например съм доста сръдлива и понякога се муся и за дреболии и според мъжа ми не винаги имам основание-да,ама аз не мисля така Grinning

# 68
  • Мнения: 11 390
Риган, нищо лично, ама това със сърденето е много гадно. Бягам като дявол от тамян от хора, които се сърдят  Twisted Evil
Честно не разбирам авторката на темата. Вече месеци наред ти тежи това положение. Трупаш вътрешно негативизъм и не разбирам ЗАЩО го играеш това хоро. Може това да си е моя подход, но аз бих се изтъпанила и со кроце, со благо ще си кажа какво ми тежи пък ако не се разберем да сме поне двете набурсучени .. така де  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 60
Риган, нищо лично, ама това със сърденето е много гадно. Бягам като дявол от тамян от хора, които се сърдят  Twisted Evil

smile3516
 Mr. Green

# 70
  • Мнения: 77
Забрави, че съществува, не прави нищо, не я търси, не и пращай нищо,
подари и безразличие.
Остави я тя да си реши, дали иска да има контакт с теб, ако тя реши ще те потърси
и ще намери начин да подновите отношенията си, ако ли не, здраве да е и си живей живота.
Понякога е по-добре да си без контакт към роднини, отколкото да контактуваш с лицемери.

Съпругът ми и зълва ми нямат контакт от много години, нито са се виждали, нито се чуват,
като непознати са. Съпругът дори не познава децата и, нито ги е виждал.
Ами тя го реши това, годините минават, дупката стана огромна помежду ни, мисля че едно сдобряване ще граничи с невъзможното в нашия случай.

А родителите на съпругът ти, не се ли питат какво става, не се ли стремят да оправят отношенията между децата си?
Свекърите не им пукаше в нашия случай. Но и в семейството на съпругът ми, неговите родители също от години не контактуват със собствените си братя и сестри, май го намират за нормално, а може и семейна черта да е.

# 71
  • Мнения: 11 390
Риган, нищо лично, ама това със сърденето е много гадно. Бягам като дявол от тамян от хора, които се сърдят  Twisted Evil

smile3516
 Mr. Green

 сдобрени ли сме? kiss  dancing

# 72
  • Мнения: 60
Риган, нищо лично, ама това със сърденето е много гадно. Бягам като дявол от тамян от хора, които се сърдят  Twisted Evil

smile3516
 Mr. Green

 сдобрени ли сме? kiss  dancing

  friendship

Общи условия

Активация на акаунт