Как мислите вие? Дали се обидих с право или не?

  • 10 437
  • 72
  •   1
Отговори
  • Vienna
  • Мнения: 519
В4ера правих малко парти предколедно, със собствено направени сладки и пунш (сладко греяно вино), бяха поканени ок. 15 4овека. Поканила бях и сестрата на мъжа ми и нейните 2 деца. В деня на партито ми се обади голямата дъщеря (14 год.) да ме пита в колко 4аса (естествено, 4е им бях ка3ала) и да ми каже, 4е майка й и сестра й няма да дойдат (майката е на работа), а сестрата (9 год.) е при баща си. Е, хубаво, голямата ми племенница дойде беше много 3абавно. Ве4ерта тя говори с майка си по тел. и ми ка3а "мама ще дойде да ме в3еме от тук" А3 се 3арадвах, 4е все пак е успяла да намери време. Тя оба4е 3вънна на детето отдолу, да сле3е на улицата, 4е го 4ака в колата. Но преди това да го ра3бера, 4е въобще няма да се ка4и, детето ми ка3а "Мама пита може ли да си в3емем от сладките 3а вкъщи?" А3 естествено ка3ах да и й дадох една 4иния да си напълни каквото иска, мислейки, 4е да е готово, майката да дойде 3а малко да каже 3драсти и да си ги в3еме ... Оба4е тя въобще не се ка4и...
Мъжът ми ка3а, сигурно е била уморена след работа... А3 много се обидих. Все пак а3 ли4но съм я поканила, тя дори ли4но на мен по тел. не се обади да откаже, да не говорим едно 3дравей да каже, като така и така е дошла до нас....

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 13:08 от Lucy

# 1
  • Мнения: 10 605
Махни с ръка и дай нататък! разбирам, че много си се старала за това парти и то е било важно за теб именно заради услилията, които си вложила. Може жената да е имала тежък ден. Да, държала се е невъзпитано, но не си трови нервите за това.  bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 372
Мисля,че не е кой знае каква драма,че не се е качила..Първо сигурно е била уморена от работа..Второ в тоя студ да излиза от колата,да паркира и т.н. няма смисъл,при положение,че няма да остава..Но наистина е глупаво,че не ти се е обадила лично да ти каже,че няма да дойде и това със сладките..  Shocked Не е кой знае какво ,роднини сте,но на мен би ми било неудобно и го смятам за нагло..Най-малкото,че нито е звъннала,нито се е качила,пък сладки си иска за вкъщи.. ooooh! Но не мисля,че всичко е с лоши чувства,защото ако беше така нямаше да пусне дъщеря си . Peace Просто жената явно си е такава.. Не се ядосвай,не е станало нищо сериозно..  Peace

# 3
  • Мнения: 924
Добре де , тя като не се качи , ти що не слезе да изпратиш дтето и да и кажеш едно здрасти  newsm78

# 4
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Нищо обидно няма, не се тормози Wink

# 5
  • Vienna
  • Мнения: 519
3ащото имам гости, които поне са ме уважили и са доШли като съм ги поканила....седнали сме на маса...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Добре де , тя като не се качи , ти що не слезе да изпратиш дтето и да и кажеш едно здрасти  newsm78

И аз това щях да попитам  Joy

В нашата рода тия изпълнения са съвсем в реда на нещата. Все някой бърза, уморен е, на работа е.......... винаги има причина, ама никой не обръща внимание и не се засяга. Колко пъти съм слизала с чиниите или съм пращала торби по детето  ooooh! Важното е да е мир и да ни е кеф  Peace
Никога не съм го намирала за обидно.
Недей и ти  Hug Предполагам жената наистина е имала причина да постъпи така  Peace Пий едно винце, ако е останало и си свиркай.

# 7
  • Мнения: 672
Сестрата на мъжа ми е доста особен човек. В смисъл, понякога реагира по подобен на описания от теб начин, че и отгоре. С времето съм се научила да я приемам такава, каквато е. Не я съдя, нито и анализирам поведението. Съветвам те да не се обиждаш. Жената си е имала своите причини да се държи така. 

# 8
  • Мнения: 1 897
Да ви имам дертовете... ooooh!
П.П. Аз не бих се обидила.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
Не се вторачвай в такива неща....

# 10
  • Мнения: 3 331
Изобщо не се обиждай за подобно нещо. Сигурно жената е била изморена.Ако се качи , дори за малко, трябва да поостане, а може би просто не й било до шум и купони...

# 11
  • Мнения: 39 314
А бе малко чинията със сладките е  селски номер, но за другото няма какво да се сърдиш .

# 12
  • Мнения: 259
И моето мнение е ,че няма за какво да се обиждаш. Изморена, ако и нещо не и е било на кеф и не е искала да се качва -нищо обидно не виждам. Не се тормози за такива неща.

# 13
  • Мнения: 252
Хмммм,аз не бих се обидила.
А за сладките може просто да ги е поискала и за другото дете,едва ли е примряла точно за тези сладки..

# 14
  • Мнения: 364
"Мама пита може ли да си в3емем от сладките 3а вкъщи?"

Странно, че не искала директно с теб да говори.. Поне да благодари за поканата и да се извини, че няма да може да се качи...
Но не се обиждай, хора всякакви!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт