Таблетки за отслабване???

  • 227 332
  • 221
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 352
Какво мислите за таблетките за отслабване? Аз винаги съм била много скептично настроена към този начин на отслабване, защото си мисля, че ефекта от него е краткотраен - спираш да пиеш хапчетата и организма започва пак да си трупка килцата. Sly Да, но нещата явно се развиват. Сега гледам по телевизията реклама на КЛА /хранителна добавка/ - ензим, който трансформира мазнините в организма в енергия, и се чудя дали е безвредно и въобще вярно ли е това което рекламират Confused:

# 1
  • Мнения: 1 599
Аз не вярвам на такъв вид отслабване!! А да не говорим пък за реклама на ТВ реклами... леле като се сетя майка как се излъга с този Био клинър??ужас....
По добре намали си храната яж повече плодове, зеленчуци (знам, че е банално ама е най ефикасното) повече движения, спорт... и ще отслабнеш.. а хапчетата са си химия... аз не им вярвам..

# 2
  • MUC
  • Мнения: 571
Най-много да действат обезводняващо и краткотрайно, ако наистина имаше ефект със сигурност щеше да се е разпространило

# 3
  • Мнения: 717
Просто не мога да повярвам, че са безвредни. Сигурно се отслабва, но какво ли още ти причиняват на организма.... един господ знае. Не бих пила хапчета за отслабване никога.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 352
И аз съм на мнение, че по-скоро ще навредят отколкото да помогнат, но все пак да попитам - може някоя мама да е доволна, знам ли. Мен ме заинтригува това, че ги представят като хранителни добавки, но... Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз също съм скептично настроена. Никога не съм пила такива хапчета. Моя братовчедка, от как я помня милата Laughing , всичко което излезе на пазара, скъпо- евтино, тя го е купила. Дето има една приказка все гладна и все дебела  261uu  ............ох да не ме "чуе" Sunglasses Всъщност, тя не е дебела, а пухкава......дори й отива  Laughing На упътването винаги пише, че при приема им е препоръчително да се ограничава храната. Така, че може да си слабееш и без тях, като ограничаваш храна.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 969
Вярно е , че на повечето пише да се ограничи храната, значи така и така си на диета. Аз например вместо 100 лв. (не съм сигурна за цената) за Ксеникал не месец, бих си купила плодове - отслабва се най-бързо, здравословно и вкусно.
Трайното отслабване не е диета, а промяна на начина на хранене!

# 7
  • Мнения: 834
Да ви кажа честно майчета аз след една свинска зима се нагълтах с Ксеникал. Резултатът скъпо и тъпо, ефект нулев въпреки че на много мой приятелки им подейства при мен нищо!
След това за 4 месеца без безалкохолно и хляб свалих 5кг., така че при всеки е различно.

# 8
zdaveite.iskam da vi spodelq 4e ot desetina godini poddarjam figurata si kak li ne-adski dieti,trenirovki,xap4eta i nai ve4e golqm tormoz.maika sam ot blizo 4 meseca i ne moga da svalq nito gram.karmq  bebo i ne moga da si pozvolq nikakvi dieti.izpitvam ujas ot sebe si kato se pogledna v ogledaloto,no za ni6to na sveta ne bix upotrebila xap4eta otnovo.da efekt ima,no dokato gi pie6 samo,a kak se 4uvstva6 ot tqx.....spomnqm si parviq pat kato pix mazindol predi godini.imax 4uvstvoto 4e 6te umra.gade6e mi se,lulqx se cqlata,ne mojax da stana cql den ot legloto,pulsa mi prepuska6e zdravo.ne moga da go opi6a.samo nqkoi koito e probval znae.opitvala li sam kakvo li ne i edinstvenoto koeto bix povtorila i 6te go napravq kato spra da karmq e zeleni vodorasli na prax.neveroqten efekt.no samo 6te zapo4na s tqx nqkolko meseca.posle vsi4ko e v moi race.ne e vaprosa da ne qde6 i da si slab a da nameri6 optimalnoto re6enie na problema-da izolira6 nqkoi xrani (znaete koi) i malko gimnastika ili bqgane vseki den.prepora4vam vi da pro4etete za razdelnoto xranene i da go vavedete v ejednevieto vi i zelenite vodorasli za tezi koito mogat da si go pozvolqt.za6toto 1 mece4en kurs(3 opakovki) sa okolo 150 lv.

# 9
  • Мнения: 2 006
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning

# 10
Аз съм от тези, които от както се помнят са все едни и същи кг. - 45-47кг., бременна наддадох 8кг, които изчезнаха в деня в който родих. Наблюденията ми обаче над мои познати отслабващи са ,че ефект има основно от спортуване, което обаче да е редовно -3пъти в седмица - 2-3 год. и ограничение в яденето разбира се. Ефект има от процедурите на д-р Емилова, но и там след това трябва поддържане - според зависи от това какъв ти е гена. А пък всичиките ми познати вегетарианци не са слаби! А това за тези хапчета съм сигурна че е пълна измислица, преди год. имах позната, която пиеше какви ле не и така и не я видях слаба /тя и не беше чак дебела/
Процедурите за отслабване също не са  много читави, ако случайно свалиш някой друг кг. ,то след известно време ги наваксваш.Видях собственичката на известен столичен козметичен салон, който предлага такива процедури, ами ако имаше ефект тя едва ли щеще да си стои с наднорменото тегло!

# 11
  • Мнения: 1 737
От хапчета до хапчета има разлика колкото от земята до небето!
Мазиндолът е супер остаряло лекарство, изцяло химично   и много токсично. От доста време се издава само с рецепта при много тежки случаи.
На хапчетата трябва да си пише какво съдържат, не е трудно просто да се прочете. Някои са изцяло билкови, други - пълни с химия.
На всеки организъм му влияят различни неща. На моя позната Ябълковия оцет действа много добре за отслабване, при мен пък нямаше никакъв ефект. Аз съм се спряла на водораслите - подтискат ми много успешно апетита.

# 12
  • Мнения: 2 006
Цитат на: AQ
От хапчета до хапчета има разлика колкото от земята до небето!
Мазиндолът е супер остаряло лекарство, изцяло химично   и много токсично. От доста време се издава само с рецепта при много тежки случаи.
На хапчетата трябва да си пише какво съдържат, не е трудно просто да се прочете. Някои са изцяло билкови, други - пълни с химия.
На всеки организъм му влияят различни неща. На моя позната Ябълковия оцет действа много добре за отслабване, при мен пък нямаше никакъв ефект. Аз съм се спряла на водораслите - подтискат ми много успешно апетита.
Вси4ко,което пишеш е вярно Grinning освен ,4е мазиндола в Бг се изписва на всеки който си поиска,без оглед на здравословно състояние Grinning

# 13
  • Мнения: 2 006
Какво става с отслабващите мами?Аз съм един НАГОРЕ Embarassed хем спортувам 3 пъти седми4но Rolling Eyes явно ще намалявам папането Stuck Out Tongue Хайде ,вие дайте малко кураж Grinning

# 14
  • Мнения: 2 006
Обърках темата Embarassed

# 15
  • Мнения: 1 737
Кажи кой го изписва, че имам приятелка - висока е 1,60, тежи 95 кг и лекаря и отказва да и изпише Мазиндол, при положение че няма сърдечни и др. проблеми. А тя пари за Редуктил няма.

Контактувам също с около 20 - 30 момичета по аеробиките и поне 5-6 от тях съм чувала че се опитват да си уреждат нелегални рецепти за Мазиндол и никой не им го изписва ей-така. Е, те със сигурност нямат нужда от него, но са чули че някоя си свалила 20 кила с него и айде и те да пробват...

# 16
  • Мнения: 2 006
Ами аз тежах 95кг,при 172 ,едно посещение при ли4ен доктор на друг 4овек(аз нямам),и всеки месец имах рецепта-е повярвай ми не съм толкова спешен слу4ай,4е от пръв поглед да ми изписват Мазиндол Grinning

# 17
  • Мнения: 5 539
Има ли някой тук който да е пил Л-карнитин?
Чувала съм чудесни неща за него, но пък в един друг форум четох, че българският не вършел работа Rolling Eyes  трябвало да си купя вносен, а той май не ми е по джоба Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 006
Не съм пила,но фитнес инструктора ми го препоръ4ваше.Ел карнитина се пие преди тренировки,не се препоръ4ва ако не тринираш.Мусаши имат доста добри продукти Grinning

# 19
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Karen
Вярно е , че на повечето пише да се ограничи храната, значи така и така си на диета. Аз например вместо 100 лв. (не съм сигурна за цената) за Ксеникал не месец, бих си купила плодове - отслабва се най-бързо, здравословно и вкусно.
Трайното отслабване не е диета, а промяна на начина на хранене!


  superuu

Една позната пи и каза, че бил ок. 50лв на седмица, обаче ефект имало като се пие поне месец, така че калкулацията излиза по към 200лв. Направо манго и папая можеш през януари да си купуваш даже, с тия спестени пари Grinning

# 20
  • Мнения: 4 176
Аз водя война с кг. вече 3 години.
Една позната си купи хапчетата ксеникал. Бях доста скептична, но за 1 година тя отслабна 30 кг. а беше много зле.
Казах си ,че може да е случайност и не повярвах.
После една друга позната си ги купи и след 1 месец беше 10 кг по-малко.
Най-накрая си ги купих и аз.
Скъпички са, но си ги купих. започнах ги . нямам странични ефекти. Важното е да се пият по време на ядене и м/у капчетата нищо да не се яде освен плод. Понеже са ми соленички тия хапчета не ям нищо след като ги пия. Т.е. ям веднъж на ден, вечер плод и чай.
Ефекта е поразителен. Вече свалих 5 кг.
Знам,че ще кажете,че е от яденето веднъж на ден , но определено това не помагаше преди или поне съвсем малко, и постоянно ми се ядеше.
Сега изчезна чувството за глад и не осверепявам така.

# 21
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Mamica
Аз водя война с кг. вече 3 години.
Една позната си купи хапчетата ксеникал. Бях доста скептична, но за 1 година тя отслабна 30 кг. а беше много зле.
Казах си ,че може да е случайност и не повярвах.
После една друга позната си ги купи и след 1 месец беше 10 кг по-малко.
Най-накрая си ги купих и аз.
Скъпички са, но си ги купих. започнах ги . нямам странични ефекти. Важното е да се пият по време на ядене и м/у капчетата нищо да не се яде освен плод. Понеже са ми соленички тия хапчета не ям нищо след като ги пия. Т.е. ям веднъж на ден, вечер плод и чай.
Ефекта е поразителен. Вече свалих 5 кг.
Знам,че ще кажете,че е от яденето веднъж на ден , но определено това не помагаше преди или поне съвсем малко, и постоянно ми се ядеше.
Сега изчезна чувството за глад и не осверепявам така.
Ужасни са Imp имам цяла опаковка,запо4нах ги,преди мазиндола,оба4е имат много неприятен страни4ен ефект Embarassed и ги спрях.

# 22
  • Мнения: 4 176
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: Mamica
Аз водя война с кг. вече 3 години.
Една позната си купи хапчетата ксеникал. Бях доста скептична, но за 1 година тя отслабна 30 кг. а беше много зле.
Казах си ,че може да е случайност и не повярвах.
После една друга позната си ги купи и след 1 месец беше 10 кг по-малко.
Най-накрая си ги купих и аз.
Скъпички са, но си ги купих. започнах ги . нямам странични ефекти. Важното е да се пият по време на ядене и м/у капчетата нищо да не се яде освен плод. Понеже са ми соленички тия хапчета не ям нищо след като ги пия. Т.е. ям веднъж на ден, вечер плод и чай.
Ефекта е поразителен. Вече свалих 5 кг.
Знам,че ще кажете,че е от яденето веднъж на ден , но определено това не помагаше преди или поне съвсем малко, и постоянно ми се ядеше.
Сега изчезна чувството за глад и не осверепявам така.
Ужасни са Imp имам цяла опаковка,запо4нах ги,преди мазиндола,оба4е имат много неприятен страни4ен ефект Embarassed и ги спрях.

Много важно. Този страничен ефект помага за отслабването. Много важно. Аз направих една грешка  Laughing и после започнах да се съобразявам, за да не стават аварии повече  bath

# 23
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Mamica
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: Mamica
Аз водя война с кг. вече 3 години.
Една позната си купи хапчетата ксеникал. Бях доста скептична, но за 1 година тя отслабна 30 кг. а беше много зле.
Казах си ,че може да е случайност и не повярвах.
После една друга позната си ги купи и след 1 месец беше 10 кг по-малко.
Най-накрая си ги купих и аз.
Скъпички са, но си ги купих. започнах ги . нямам странични ефекти. Важното е да се пият по време на ядене и м/у капчетата нищо да не се яде освен плод. Понеже са ми соленички тия хапчета не ям нищо след като ги пия. Т.е. ям веднъж на ден, вечер плод и чай.
Ефекта е поразителен. Вече свалих 5 кг.
Знам,че ще кажете,че е от яденето веднъж на ден , но определено това не помагаше преди или поне съвсем малко, и постоянно ми се ядеше.
Сега изчезна чувството за глад и не осверепявам така.
Ужасни са Imp имам цяла опаковка,запо4нах ги,преди мазиндола,оба4е имат много неприятен страни4ен ефект Embarassed и ги спрях.

Много важно. Този страничен ефект помага за отслабването. Много важно. Аз направих една грешка  Laughing и после започнах да се съобразявам, за да не стават аварии повече  bath


Ама много сте потайни, какъв е тоя страничен ефект? Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 176
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Mamica
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: Mamica
Аз водя война с кг. вече 3 години.
Една позната си купи хапчетата ксеникал. Бях доста скептична, но за 1 година тя отслабна 30 кг. а беше много зле.
Казах си ,че може да е случайност и не повярвах.
После една друга позната си ги купи и след 1 месец беше 10 кг по-малко.
Най-накрая си ги купих и аз.
Скъпички са, но си ги купих. започнах ги . нямам странични ефекти. Важното е да се пият по време на ядене и м/у капчетата нищо да не се яде освен плод. Понеже са ми соленички тия хапчета не ям нищо след като ги пия. Т.е. ям веднъж на ден, вечер плод и чай.
Ефекта е поразителен. Вече свалих 5 кг.
Знам,че ще кажете,че е от яденето веднъж на ден , но определено това не помагаше преди или поне съвсем малко, и постоянно ми се ядеше.
Сега изчезна чувството за глад и не осверепявам така.
Ужасни са Imp имам цяла опаковка,запо4нах ги,преди мазиндола,оба4е имат много неприятен страни4ен ефект Embarassed и ги спрях.

Много важно. Този страничен ефект помага за отслабването. Много важно. Аз направих една грешка  Laughing и после започнах да се съобразявам, за да не стават аварии повече  bath


Ама много сте потайни, какъв е тоя страничен ефект? Rolling Eyes

хахахах От тия хапчета върлуват газове и постоянно ти се пръцка. Естествено, аз имах неблагозарумието да пръдна и се насрах:) Не беше точно насиране,а от хапчетата се отделя олио и е червено , като запръжка.
Страшна гадост. Представи си какво е в корема ни:)
Бях ли достатъчно изчерпателна?
хаахахахах

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Незнам какво ми беше станало, но веднъж/преди 3 години някъде/ реших да пия Мазиндол - бях качила два килограма Embarassed .
Едва не умрях. Мъжа ми искаше да звъни в Бърза помощ.
Моля ви, не си тровете здарвето с тия боклуци !!!!!!!!!!

# 26
  • Мнения: 2 006
Цитат на: dodo_dodo
Незнам какво ми беше станало, но веднъж/преди 3 години някъде/ реших да пия Мазиндол - бях качила два килограма Embarassed .
Едва не умрях. Мъжа ми искаше да звъни в Бърза помощ.
Моля ви, не си тровете здарвето с тия боклуци !!!!!!!!!!
Гадни4ко си е,но се свиква,като нямаш воля Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Mamica
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Mamica
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: Mamica
Аз водя война с кг. вече 3 години.
Една позната си купи хапчетата ксеникал. Бях доста скептична, но за 1 година тя отслабна 30 кг. а беше много зле.
Казах си ,че може да е случайност и не повярвах.
После една друга позната си ги купи и след 1 месец беше 10 кг по-малко.
Най-накрая си ги купих и аз.
Скъпички са, но си ги купих. започнах ги . нямам странични ефекти. Важното е да се пият по време на ядене и м/у капчетата нищо да не се яде освен плод. Понеже са ми соленички тия хапчета не ям нищо след като ги пия. Т.е. ям веднъж на ден, вечер плод и чай.
Ефекта е поразителен. Вече свалих 5 кг.
Знам,че ще кажете,че е от яденето веднъж на ден , но определено това не помагаше преди или поне съвсем малко, и постоянно ми се ядеше.
Сега изчезна чувството за глад и не осверепявам така.
Ужасни са Imp имам цяла опаковка,запо4нах ги,преди мазиндола,оба4е имат много неприятен страни4ен ефект Embarassed и ги спрях.

Много важно. Този страничен ефект помага за отслабването. Много важно. Аз направих една грешка  Laughing и после започнах да се съобразявам, за да не стават аварии повече  bath


Ама много сте потайни, какъв е тоя страничен ефект? Rolling Eyes

хахахах От тия хапчета върлуват газове и постоянно ти се пръцка. Естествено, аз имах неблагозарумието да пръдна и се насрах:) Не беше точно насиране,а от хапчетата се отделя олио и е червено , като запръжка.
Страшна гадост. Представи си какво е в корема ни:)
Бях ли достатъчно изчерпателна?
хаахахахах
 Hands Clap Едва ли някой,ще се изрази по добре от теб Shocked

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: dodo_dodo
Незнам какво ми беше станало, но веднъж/преди 3 години някъде/ реших да пия Мазиндол - бях качила два килограма Embarassed .
Едва не умрях. Мъжа ми искаше да звъни в Бърза помощ.
Моля ви, не си тровете здарвето с тия боклуци !!!!!!!!!!
Гадни4ко си е,но се свиква,като нямаш воля Embarassed


Свиква се ако оживееш  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 1 533
Mamica,
меко казано, разбрах отлично Laughing  Laughing  Laughing

# 30
  • Мнения: 2 006
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: dodo_dodo
Незнам какво ми беше станало, но веднъж/преди 3 години някъде/ реших да пия Мазиндол - бях качила два килограма Embarassed .
Едва не умрях. Мъжа ми искаше да звъни в Бърза помощ.
Моля ви, не си тровете здарвето с тия боклуци !!!!!!!!!!
Гадни4ко си е,но се свиква,като нямаш воля Embarassed


Свиква се ако оживееш  Sunglasses
Оживях,4е съм и по слаба,ех красотата изисква жертви Grinning

# 31
Цитат на: A.A.M.Belev
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning

Абе с Мазиндол и аз навремето бях решила да слабея. Ама мания - не стига, че бях кльощава ами и още исках Embarassed  Neutral Face .
Той можеше да се купува само чрез рецепти и сестра ми беше дежурна на тях. Само дето не е от най-полезните (да не кажа вреден) Confused
Иначе подтиска апетита - спор няма.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
]
Цитат на: Mamica

хахахах От тия хапчета върлуват газове и постоянно ти се пръцка. Естествено, аз имах неблагозарумието да пръдна и се насрах:) Не беше точно насиране,а от хапчетата се отделя олио и е червено , като запръжка.
Страшна гадост. Представи си какво е в корема ни:)
Бях ли достатъчно изчерпателна?
хаахахахах


дано поне си си била у дома, че така насрана да си ходиш по улиците сигурно не е много гот Wink

# 33
Ако имаше хапчета за отслабване всички щяхме да сме фиданки и щяхме да обезсмислим съществуването на фитнес клубовете, аеробиката, каланетиката, диетите и т.н. Вълшебно хапче няма. Още повече преди да се пият подобни уж-лекарства трябва се посъветвате с ендокринолог и диетолог - всеки организъм е специфичен, а в много случаи алергичен към различни съставки. Тези глупости - вие си ядете като преди, а отслабвате с 10 килограма - това е виц! Цяла Америка страда от подобен синдром на затлъстяване и? Нищо. Още са дебеланковци. Е, поне пари се източват по въпроса - има още наивни хора...
В края на краищата всичко се свежда до обмяна на веществата, правилно, разумно и умерено хранене, спорт, движение и положителни емоции (ако от стрес дебелееш няма отърване).

# 34
Имам приятел билкар. Той казва, че този, който открие универсалното средство за отслабване ще стане милионер.Защото всеки напълнява по различни причини и не може да се използва едно средство за отслабване и то да действа на всички по един и същи начин. За това намерете причината за напълняването и лекувайте нея.
Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 352
Цитат на: veseto
Имам приятел билкар. Той казва, че този, който открие универсалното средство за отслабване ще стане милионер.Защото всеки напълнява по различни причини и не може да се използва едно средство за отслабване и то да действа на всички по един и същи начин. За това намерете причината за напълняването и лекувайте нея.
Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.


Разкажи повече за това вълшебно лечебно хранене. Щом си го изпробвала ще имаме информация от достоверен източник.  Laughing

# 36
  • Мнения: 27
zdraveite.. az ne sym "mama"... no se gotvq.... prosto nqmam kysmet sys zabremenqvaneto...
az sym si normalna natura... 160sm.. okolo 52-53kg.. (sega veche 63-65)
cqlata rabota e, che ot edna godina rabotq pred komputyr i.. prosto sym zatlystqla.... okolo sedalishteto i bedrata i malko koremche... kak da se spravq s tiq maznini...? nqmam problem s qdeneto... s koremni presi ne stava - imam problemi s grybnaka, a i rabotnoto mi vreme si e gadnichko... ne ostava za fitnes..

# 37
  • Мнения: 172
А какво мислите за HITOZAN това са таблетките за отслабване,които рекламират по бтв май беше.Бил ловец само на мазнините мислите ли,че ги "улавя" наистина Simple Smile ?

# 38
  • Мнения: 5 500
Цитат на: veseto

Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.

Аааа, в Зоната почва едно теглене, едно мерене...не ти е работа, аз не`ам толкова нерви. За мен по-добрия вариант е разделното хранене.

# 39
А, чухте ли за ново откритото хапче, което ще излезе на пазара до две години и не само за отслабване а и за отказване на цигари.
Учените казват че, хапчето блокира чувството за глад или пушене и по тоя начин се постигал много добър резултат. Освен това лекарството имало и други противозащитни и положителни ефекти: за плътността на кръвта, инсолин и др.
Лекарството се казва: rimonabant.  Е, аз него ще чакам.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: veseto

Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.

Хранила съм се доста време в "Зоната". Чувствах се перфектно. С мерките се свиква, започваш да го правиш "На око" без мерене. Само който се е хранил в зоната знае какво е, уисеща се хармония, красотал. 'Страхотно е
3 фъстъка + 1/2 ябълка+ 26гр сирене= 1 блок Grinning
още си ги спомням
минуса на зоната е, че много бързо се огладнява. Сега се храня по друга задържаща система ям по 5 пъти на ден( колкото сина ми) но правилно комбинирам нито качвам нито свалям и пак се чувствам добре

# 41
Цитат на: A.A.M.Belev
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning
Ти знаеш ли ,че този Мазиндол ти е направил черния дроб на пюре?

# 42
  • Мнения: 612
Цитат на: LILI11
А какво мислите за HITOZAN това са таблетките за отслабване,които рекламират по бтв май беше.Бил ловец само на мазнините мислите ли,че ги "улавя" наистина Simple Smile ?


И аз гледах рекламата и тема даже пуснах , ама май никой още не е пробвал. Ще питам в аптеката калко струва и може и да го пробвам и тогава ще докладвам.
А за мазиндола - дават го на диабетици . Не е добър вариант според мен, взимала съм, но не се хранех и  отслабнах- той убива апетита.
Я да ви питам и за Златното чудо №14, някой пил ли е ?

# 43
  • Мнения: 6 315
Всички тези люкарста според мен са безумно вредни. Глад и спорт. Това е. Поне при мен гладът действа (принципно, защото още кърмя). Но хапове няма да пия, защото са вредни.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Mamice, taka nе бях се смяла отдавна, мерси за обяснението! Laughing

За хапчетата - не ме плашете ей! Че си купих хапчета ябълков оцет, верно 5 и нещо струват и никаква файда няма от тях ама ще си ги допия аз:-))))))
Иначе днес ми е 4ти ден на диета! За първи път в живота...а доста съм живяла. Wink  Не ме питайте каква е щото не знам:-)))  Пробили ми даде една диета, май е нисковъглехидратна ама аз не мога да я спазвам.  Tired  Там трябва да ям под час а аз не го умея...Та от 4 ри дена не съм яла като хората  #Cussing out не съм яла хляб, картофи, ориз...бе по добре да кажа какво съм яла - ябълки, портокал, риба, кисело мляко, зеле-моркови-ряпа на салата, лук и моркови печени на скара и тиган, едно яйце...мммм и една пържола на скара снощи щото си бях здраво гладна. Rolling Eyes Пия чай и вода ама до 1,5литра не мога да го докарам.Sad

Сутрин пия по едно кафе и си пуша. Не съм се качвала на кантара щото се депресирам. Ако някой знае какво още мога да ям да казва, че взе да ми писва и съм пред провал.

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: DEianaZ
...Сега се храня по друга задържаща система ям по 5 пъти на ден( колкото сина ми) но правилно комбинирам нито качвам нито свалям и пак се чувствам добре



 Arrow публикувай я - плз  Praynig !

# 46
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Flash*
За хапчетата - не ме плашете ей! Че си купих хапчета ябълков оцет, верно 5 и нещо струват и никаква файда няма от тях ама ще си ги допия аз:-))))))

Оцетът не е страшен!

# 47
  • Мнения: 5 500
Flash*, ти пък защо пазиш диети? Ти си като клечка направо Rolling Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: AFRODDITA
Flash*, ти пък защо пазиш диети? Ти си като клечка направо Rolling Eyes


Tова е стара информация за съжаление.  Cry

Представи си една клечка и на нея набоден един картоф - това ми е дупето и околодупните части...ей с тоя картоф се боря!

# 49
  • Мнения: 742
Цитат на: A.A.M.Belev
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning

мазиндола не се ли продава само срещу жълта рецепта? Как се сдоби с него? Имам приятелка на която лекар й даде една опаковка и за два месеца смъкна 19 кг, но той изрично я предупреди че има странични ефекти и повече няма да й даде- водели и до пристрастяване.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 828
Току що прочетох за този Rimonabant ето тук

http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=10&id=1993

и той съдържал марихуана  Shocked  #Shocked
супер  Simple Smile)) хем отслабваш хем ти е готино и ти е все едно Simple Smile))

между другото миналата година и аз пих ксеникал и за 2 месеца свалих към 10 кг., нямаше странични ефекти
освен че като ходиш до тоалетна после не можеш да я измиеш Simple Smile) представяте ли си какво имаме в стомасите и червата Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face [/url]

# 51
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз съм от мамите който са пили Ксеникал.Ефект първият месец никакъв нямаше но вторият месец почнах да свалям и то при положение че си хапвах всичко.За един месец свалих 11кг.Найстина съм очарована и до последно си мислех че ефект няма да има но се излъгах.Странични ефекти освен честото ходене до smile3550  други нямах.
Лошото е също така че са доста скъпички и бъркат в джоба яко. Rolling Eyes
Сега обаче пак качих доста килца и се замислям дали да не започна отново да ги пия.

# 52
  • Мнения: 498
Цитат на: ivka10
И аз съм от мамите който са пили Ксеникал.Ефект първият месец никакъв нямаше но вторият месец почнах да свалям и то при положение че си хапвах всичко.За един месец свалих 11кг.Найстина съм очарована и до последно си мислех че ефект няма да има но се излъгах.Странични ефекти освен честото ходене до smile3550  други нямах.
Лошото е също така че са доста скъпички и бъркат в джоба яко. Rolling Eyes
Сега обаче пак качих доста килца и се замислям дали да не започна отново да ги пия.
АЗ СЪМ ЗА КСЕНИКАЛА - 58 ЛВ. НО ПОМАГАТ ДА СВАЛИШ И СЛЕД ТОВА ДА НЕ ДОПУСКАШ ДА КАЧВАШ.

# 53
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: magdalinka
Цитат на: ivka10
И аз съм от мамите който са пили Ксеникал.Ефект първият месец никакъв нямаше но вторият месец почнах да свалям и то при положение че си хапвах всичко.За един месец свалих 11кг.Найстина съм очарована и до последно си мислех че ефект няма да има но се излъгах.Странични ефекти освен честото ходене до smile3550  други нямах.
Лошото е също така че са доста скъпички и бъркат в джоба яко. Rolling Eyes
Сега обаче пак качих доста килца и се замислям дали да не започна отново да ги пия.
АЗ СЪМ ЗА КСЕНИКАЛА - 58 ЛВ. НО ПОМАГАТ ДА СВАЛИШ И СЛЕД ТОВА ДА НЕ ДОПУСКАШ ДА КАЧВАШ.



Това за 58лв.за колко хапчета става въпрос.
Аз го пих преди година и се сещам че давах към 70лв. Sad
Може да има разлика във броя на хапчетата.

# 54
  • Мнения: 2 755
Цитат на: TopCat
Ако имаше хапчета за отслабване всички щяхме да сме фиданки и щяхме да обезсмислим съществуването на фитнес клубовете, аеробиката, каланетиката, диетите и т.н. Вълшебно хапче няма. Още повече преди да се пият подобни уж-лекарства трябва се посъветвате с ендокринолог и диетолог - всеки организъм е специфичен, а в много случаи алергичен към различни съставки. Тези глупости - вие си ядете като преди, а отслабвате с 10 килограма - това е виц! Цяла Америка страда от подобен синдром на затлъстяване и? Нищо. Още са дебеланковци. Е, поне пари се източват по въпроса - има още наивни хора...
В края на краищата всичко се свежда до обмяна на веществата, правилно, разумно и умерено хранене, спорт, движение и положителни емоции (ако от стрес дебелееш няма отърване).

Все едно съм го писала аз. newsm10  Аз имам да свалям още 9 кг. за да си вляза в дрехите от преди раждането, но ще ги "боря" с упражнения, плуване и по-малко ядене. Просто не искам да си създавам здравословни проблеми с тези хапчета за отслабване, които на всичко отгоре не гарантират траен ефект. Щом ги спреш и хоп...килограмите се връщат  ooooh!

# 55
  • Мнения: 278
Аз спрях да свалям Close  и затова си купих ябълков оцет - червения и Хитозан. Сякаш съм доволна засега, защото от 5 месеца си стоях на същите килограми, а сега за 2 седмици, без да променям начина си на хранене съм минус 1,5 ! Но вече мисля да спра картофите и ориза, че да става по-бързо! Ще ставам кръстница на 14.05. и нямам много време Laughing

# 56
  • Мнения: 498
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие

# 57
  • Мнения: 498
Цитат на: ivka10

Това за 58лв.за колко хапчета става въпрос.
Аз го пих преди година и се сещам че давах към 70лв. Sad
Може да има разлика във броя на хапчетата.
Ивка , мисля ,че са 30 , не съм много сигурна .  Действието му е да стои в тумбака и да събира мазнините които ядеш , ако не ядеш такива смуче наличните от организма. Когато ходиш то WS, направо си ходиш олио - не преувеличавам. И ако те напъне някъде навън няма спасение - мазилняк Embarassed  Embarassed  Embarassed
Аз отслабнах колкото ми трябваше и сега го пия само когато папам баници  , майонези и кашкавали, който обожавам. Така че мина повече от 1 месец а имам хапчета за поне още 1 месец. И не си връщам килата въобще. Ако имаш възможност го вземи и ще видиш.Не вреди на организма , а му помага.

# 58
  • Мнения: 278
Цитат на: magdalinka
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие


Аз го купих за 10.20лв. Пие се около 20мин. преди хранене. Аз го пия само ако ще ям нещо пържено, като ям плод или салата няма смисъл - така ми каза аптекарката. Забравих - 60таблетки са Simple Smile

# 59
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: magdalinka
Цитат на: ivka10

Това за 58лв.за колко хапчета става въпрос.
Аз го пих преди година и се сещам че давах към 70лв. Sad
Може да има разлика във броя на хапчетата.
Ивка , мисля ,че са 30 , не съм много сигурна .  Действието му е да стои в тумбака и да събира мазнините които ядеш , ако не ядеш такива смуче наличните от организма. Когато ходиш то WS, направо си ходиш олио - не преувеличавам. И ако те напъне някъде навън няма спасение - мазилняк Embarassed  Embarassed  Embarassed
Аз отслабнах колкото ми трябваше и сега го пия само когато папам баници  , майонези и кашкавали, който обожавам. Така че мина повече от 1 месец а имам хапчета за поне още 1 месец. И не си връщам килата въобще. Ако имаш възможност го вземи и ще видиш.Не вреди на организма , а му помага.


Знам знам за този му неприятен ефект,изпитала съм го Embarassed
Утре ще ида до аптеката и ще си взема да видим какво ще стане ох исками се като дойде лятото и стане време за моренце да съм слабичка. Sad
От две седмици ограничих храненето и спрях да пия безалкохолно и да ям хляб,както и нищо тестяно и съм свалила до момента само едно кило за две седмици.Ако я карам така сигурно и до Нова Година ще се мъча с килограмите. Sad

# 60
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: Graciela
Цитат на: magdalinka
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие


Аз го купих за 10.20лв. Пие се около 20мин. преди хранене. Аз го пия само ако ще ям нещо пържено, като ям плод или салата няма смисъл - така ми каза аптекарката. Забравих - 60таблетки са Simple Smile



А има ли ефект от тоя Хитозан???

# 61
  • Мнения: 278
[/quote]А има ли ефект от тоя Хитозан???[/quote]

Пия го от седмица и то не 3 пъти на ден и още не мога да кажа Rolling Eyes  Но мисля, че има...в комбинация с оцета #Milti

# 62
Знам едни таблетки "МАЗИНДОЛ", много бързо се отслабв и са много евтини. Доколкото знам са напълно безвредни. Веднъж свалила килцата се поддържа форма(7 год.) без диети. За съжаление сега ги изписват само с рецепта.

# 63
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Anonymous
Знам едни таблетки "МАЗИНДОЛ", много бързо се отслабв и са много евтини. Доколкото знам са напълно безвредни. Веднъж свалила килцата се поддържа форма(7 год.) без диети. За съжаление сега ги изписват само с рецепта.
ooooh!А защо ли ги изписват със ЗЕЛЕНА рецепта? Кой то4но ти каза,4е са безвредни ?
Пила съм ги и съм наясно с последиците от употребата им -не се лъжете,защото вредата надвишава ползата от този медикамент Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 64
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: Anonymous
Знам едни таблетки "МАЗИНДОЛ", много бързо се отслабв и са много евтини. Доколкото знам са напълно безвредни. Веднъж свалила килцата се поддържа форма(7 год.) без диети. За съжаление сега ги изписват само с рецепта.


Че убиват апетита да така е но че са безвредни тук може да поспорим.Аз също съм ги пила преди време и мога да кажа че въобще не са безвредни.На мен лично от тях непрекъснато ми пресъхваше устата,виеше ми се свят.Да не говорим че нанасят вреда на черният дроб.Тъй че въобще не са безвредни.
А и ако както твърдиш ти са безвредни защо ги изписват със зелена рецепта а????
Найстина искам да отслабна ама не и с цената да си увредя здравето.

# 65
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
[/quote]

Пия го от седмица и то не 3 пъти на ден и още не мога да кажа Rolling Eyes  Но мисля, че има...в комбинация с оцета #Milti[/quote]

Хайде ако има ефект ще чакаме да пишеш Simple Smile

# 66
  • Мнения: 503
Цитат на: AQ
Кажи кой го изписва, че имам приятелка - висока е 1,60, тежи 95 кг и лекаря и отказва да и изпише Мазиндол, при положение че няма сърдечни и др. проблеми. А тя пари за Редуктил няма.

Контактувам също с около 20 - 30 момичета по аеробиките и поне 5-6 от тях съм чувала че се опитват да си уреждат нелегални рецепти за Мазиндол и никой не им го изписва ей-така. Е, те със сигурност нямат нужда от него, но са чули че някоя си свалила 20 кила с него и айде и те да пробват...



Аз преди години ги пробвах тези хапове,но са ужасни.

Кръвното пада безумно,пресъхва устата,обезводняват и се 4увствах като парцал.

Мнооого брутАЛНА ХИМИЯ Shocked

нЕ ВИ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ!!!

Скоро ми казаха,а и видях резултат ,на Аквасорс от продукта за отслабване.../лайт & ъп/ май се казваше и мисля да опитам

Някой да е ползвал?

# 67
  • Мнения: 307
Те обикновено се вземат с диета ...сутринта не яж а пии едно хап4е, на обяд не ияж а пии едно хап4е...или пък само на плодове и зелен4ици с хап4ета .....ами то така и без хап4етата ще отслабне 4овек.  Вятър са таблетките. Майката му е спорт и разумно хранене.

# 68
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ТОЯ мазиндол и аз го пиех,но ме предупредиха ,че уврежда черния дроб и директно го изхвърлих!Взела съм сега БИОКОРЕКТ + но все забравям да го пия три пъти на ден преди храна Weary

# 69
  • Мнения: 278
http://bb-team.org/stuff/000114.php

Ето малко инфо за Хитозана.

# 70
  • Мнения: 4 176
Цитат на: lilita
Има ли някой тук който да е пил Л-карнитин?
Чувала съм чудесни неща за него, но пък в един друг форум четох, че българският не вършел работа Rolling Eyes  трябвало да си купя вносен, а той май не ми е по джоба Rolling Eyes

Да но ако имаш проблем с кръвното - ще пукнеш:)
Повишава кръвното и ускорява сърцетупа:)
И никакво кафе докато го пиеш.
С две думи- шибана оферта. #2gunfire

# 71
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
l-carnitin на АДИФАРМ
много е ефикасен, гарантирам ти,
миналото лято го пих за 5 дена и успях да си вляза в панталон,който не можех да обуя
но заедно с него трябва и да спортуваш, аз го пиех 30-60 мин. преди да спортувам(а спорта -...тичах на стадиона като обезумяла  #Onfire
успех

# 72
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз бих ви препоръчала VIAREDIN на WALMARK
на мене ми понася доста добре, освен това съдържа и хитозан и л-карнитин и други благинки  Confused:
действа като заместител на храненето и има вкус на разтопен шоколадов сладолед-какво по-хубаво Stuck Out Tongue

# 73
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Цитат на: ivka10
Цитат на: Graciela
Цитат на: magdalinka
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие


Аз го купих за 10.20лв. Пие се около 20мин. преди хранене. Аз го пия само ако ще ям нещо пържено, като ям плод или салата няма смисъл - така ми каза аптекарката. Забравих - 60таблетки са Simple Smile



А има ли ефект от тоя Хитозан???

ми аз с тоя хитозан свалих около 5 кг за месец, ама не бих пробвала пак

# 74
  • Мнения: 278
Цитат на: solley
аз бих ви препоръчала VIAREDIN на WALMARK
на мене ми понася доста добре, освен това съдържа и хитозан и л-карнитин и други благинки  Confused:
действа като заместител на храненето и има вкус на разтопен шоколадов сладолед-какво по-хубаво Stuck Out Tongue


Имам въпросче  Laughing  колко струва и още, защо не би пила Хитозан?

# 75
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
виаредина струва...според това какво си купиш, продават се хапчета, коктейл и капсули, има и вариант MIX, който включва коктейл с хапчета+бонус -миксерче за разбиване на коктейла
по отделно хапчетата са около 10 лв, коктейла аз си го купувам за 15 лв, а MIX-a го виждам на някакви безбожни цени (над 30 лв), макар че в ЛИБРА-та струва не повече от 20лв.
коктейла аз си го разбивам с мляко, за да ми е по-вкусен   Hands Thumbsup
а хапчетата пия половин час преди хранене
лошото е че коктейла ти стига за 10-тина дни

# 76
  • София
  • Мнения: 5 828
а хапчетата за колко време стигат, т.е. колко хапчета са за 10 лв.?

# 77
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Цитат на: zlatina_t
а хапчетата за колко време стигат, т.е. колко хапчета са за 10 лв.?

ми за...май са около около 2 седмици
30 хапчета са в опаковка и се пият 30 мин преди ядене

# 78
  • Мнения: 157
zdraveite.az pix mazindol okolo 2meseca i otslabnax s30 kg.no triabva da vi kaja 4e e adski vredno.imam edna priatelka koiato poludia ot tiax.te deistvat na mozaka i sa mnogo opasni.ne gi piite.naistina deistvat i to mnogo dobre,no si zaslujava da riskuva6.  #Crazy

# 79
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: Karen
Вярно е , че на повечето пише да се ограничи храната, значи така и така си на диета. Аз например вместо 100 лв. (не съм сигурна за цената) за Ксеникал не месец, бих си купила плодове - отслабва се най-бързо, здравословно и вкусно.
Трайното отслабване не е диета, а промяна на начина на хранене!

 newsm10  И аз съм на същото мнение, то ако се отслабваше от хапчета, нямаше да има дебели хора. Звездите и богаташите да не мислиш, че им е хубаво да се спукват от тренировки и от глад за да изглеждат слаби, ако има по лесен начин, те щяха да са първите които да го ползват. Много са ми глупави рекламите от рода: Тъпчете се и слабейте същевременно.  #Silly

# 80
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
на мене ми е интересно ако комбинирам мазиндола с карзил(който не позволява уврейдания на черния дроб) дали ще е токова вредно?

# 81
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
абе всички говорите за вредните действия на мазиндола, а никой не казва какви точно са те.ако някой напише нещо повече ще съм благодарна #Puppy dog

# 82
  • Мнения: 742
мазиндола е включен в Приложение 3 към чл. 3 от закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите като рисково вещество - за пример, в този списък са също всички барбитурати, диазепам, лоразепам.... След продължителен прием/индивидуално- при някой след втория месец, при други - след двайстия ден/ води до пристрастяване и да се  откажеш коства същото усилие като да откажеш дрога. Прави черния ти дроб на боза, психиката ти е като на параноична лунатичка. Да не говорим за сърцебиене, гадене, виене на свят - до степен да припадаш. Предписвали са ги на хора, които имат проблем с центъра на глада в мозъка, защото потискат апетита.
До скоро се изписваше само със зелена рецепта, но вече е забранен за продажба.
Изобщо не мога да разбера кой би си причинил сам всичко това, но естествено е въпрос на личен избор.
 Thinking  Thinking
Доколкото знам, чрез познат медик или фармацефт все ще можете да се снабдите с опаковка, обаче сама да се вкарвам в беля, не е за мене  тая работа. Че аз за малко да привикна към аналгина, какво остава за мазиндол  ooooh!

# 83
  • Мнения: 157
kazvam vi savsem seriozno NE PIITE MAZINDOL dori da ste 100 kg.mnogo e vredno,nedeite.

# 84
  • Мнения: 2 332
Твърдо съм против всякакви такива измислени начинин за отслабване. Току-виж ти разбъркали хормоните или ти увредят нещо друго, та вместо да изпишеш вежди ще извадиш очи. Най-доброто и полезното отслабване се постига с увеличаване на движението. Е, ако можеш и леко да ограничиш яденето, още по-добре.

# 85
  • Мнения: 3 576
Ооо, и аз бях пила мазиндол преди доста време и беше най-голямата ми грешка!
Наистина ставаш като наркоман - не ти се яде, пресъхва ти устата, непрекъснато си унесен и ти се спи, втриса те от студ, дори когато е топло.......
Да не говорим, че след 2-рата седмица привикнах към него и пак започнах да си ям и съответно напълнях.

Не препоръчвам на никой да го пробва.

# 86
  • София
  • Мнения: 7 242
Мен пък мезиндолът ми понесе супер.
На няколко пъти само усетих тръпки, бученее на уши, но и без мезиндол при толкова малко ядене щеше да е дори по-зле. Иначе не изпитвах глад и жажда /хем вземах само по половин доза/ имах и "прилив" на енергия. За един месец без никакви усилия отслабнах 10 кг. /за да съм честна отдавна ги наваксах/. Вземах го само месец, защото всички непрекъснато  341uu , а личната лекарка направо отказа да ми го изписва повече /хем съм в нужната категория Grinning /. направи ми впечетление, че на упътването почти няма странични и вредни ефекти и може да се приема от деца над не помня точно колко години.
Ако мога да си го намеря от някъде ще си го вземам пак /макар и с известна доза страх/. Питах мой познат аптекар доколко е опасно, а той опасно е, ама защо нито знае, нито може да обясни

# 87
  • Мнения: 3 091
аз пак се намесвам - знаете вече, че съм против подобни експерименти, но пак да кажа - всички възможни медикаменти против отслабване са ВРЕДНИ! ако ставаше така - всички щяхме да сме със супер мерки! Ако сега не усещате вредата, след време се появяват разни ядове... Най-страшно е за черния дроб и за лигавицата на тънките и дебелото черво! Недейте, момичета!
много може да се пише, но голяма част от тези лекарства минават под графата "хомеопатични", но не защото са направени само на билкова основа, а защото хомеопатичните не се подлагат на регистрация както другите. Иначе подобни медикаменти никога няма да бъдат официално регистрирани в която и да е държава!

# 88
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
на мене лично ако ми се удаде възможност ще пробвам с тоя мазиндол

# 89
Здравейте на всички,които са пили или не са пили мазиндол.Аз го пих преди години и съм много доволна от него ,беше само за месец ,но имаше голям ефект.Сега бих го пила пак,но не мога да го открия.Искам само да знам какво толкова страшно намират в него ,зашото на мен нищо не ми стана.Само ме плашат мои познати ,че е ужасно вреден,но на какво......Предлагат ми Ксеникал.но той е много скъп и не мога да си го позволя.Имам само 5кг. да сваля,но от  известно време изобщо не става,дори ходя на фитнес,но уви,кг-те си седят.Кажете ми скъпи жени как да се справя.........Ако можех да пиина малко mazindol............

# 90
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз и сега пия Мазиндол (вече съм на последните 4-5 хапчета) и съм доволна.За съжаление вече не се произвежда
 Sad  - поне така казаха в аптеката.

Преди 5 години с него отслабнах 30кг Simple Smile , но преди 2 години ме оперираха онкологично и пак напълнях ooooh!
Имам разрешение от лекар ( и зелена рецепта), и затова не вярвам да е чак толкова вредно.
Пък и аз не съм се пристрастила от тях......

# 91
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
вече съм голям фен на мазиндола!!! моля ви се ако някой знае откъде да си го намеря да казва  Rolling Eyes

# 92
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: solley
вече съм голям фен на мазиндола!!! моля ви се ако някой знае откъде да си го намеря да казва  Rolling Eyes



Хич не е здравословно но щом си решила ти си знаеш най-добре.

Би трябвало да го има във всяка аптека.Но никой няма да ти го продаде просто ей така.Само и едиственно с рецепта. Grinning

# 93
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
ми и да не е здравословно за 1 месец няма да умра, нали  People Angel
само че май са го спрели вече от производство Sad

# 94
  • София
  • Мнения: 7 242
Чувала съм, че мезиндола и редуктила са почти едно и също. Разликата е в производителя и цената /редуктила май отива над 100 лв./ и във факта, че редуктила е доста по-пречистената версия. Само че, дали и редуктил се намира в момента не знам.

# 95
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: solley
ми и да не е здравословно за 1 месец няма да умра, нали  People Angel
само че май са го спрели вече от производство Sad

 Grinning Не не се умира.Не знам възможно е и да са го спрели от производство не съм запозната.  Neutral Face

# 96
  • Мнения: 10 758
Цитат на: ivka10
Цитат на: solley
ми и да не е здравословно за 1 месец няма да умра, нали  People Angel
само че май са го спрели вече от производство Sad

 Grinning Не не се умира.Не знам възможно е и да са го спрели от производство не съм запозната.  Neutral Face

 Аз два пъти съм пила мазиндол, ама не съм се гътнала още. Аз го пиех в комбинация с ПЕКТИВИТ С на д-р Тошков.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 289
За какво е ПЕКТИВИТ С на Тошков? Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 10 758
Цитат на: Haliotis
За какво е ПЕКТИВИТ С на Тошков? Rolling Eyes

Ами понеже Мазиндола нещо правеше на черния дроб, не си спомням какво, а Пективит-Сто - обратното. Ето какво пише на опаковката - Препоръчва се при повишен холестерол и липиди в кръвта, при наднормено тегло и затлъстяване. При всички стомашно - чревни смущения: диарии, колит, ентероколит, газове и болки в червата. При затлъстяване на черния дроб, хроничен хепатит, цироза и стеатоза, състояние след инфаркт. Пективит С е мощно средство за изчистване на организма от токсини.

# 99
Здравейте пак,ясно е ,че няма от къде да си го намерим.Тогава да измислим нещо да се справим с тези кг.Някой да има идея как става най-бързо.Защото нали знаете,че като дойде лято и на всички ни е ужасно гадно,когато не можем да облечем това и онова.Да си помогнем някакси а.

# 100
  • Мнения: 4 176
Като ви чета ми настръхва косата:(
Абе милички вие не искате ли да сте живи и здрави бе? Кой ще гледа тия деца ? Сега може да не оказва влияние, но знае ли се след време какво ще стане #Shocked
Избора всеки си го прави сам. АЗ също съм пила ксеникал. КУпих втора опаковка, но така и не я почнах, а я метнах в кофата за боклук.
Сега за 2 м. съм свалила около 9 кг и съм щастлива.
Глад, инат и движение. Това е.
Ако ядете салати и спортувате и не  вечеряте - успеха е 100%.

# 101
Незнам Скъпа,но ти явно имаш много воля.Кажи как я постигаш.Какво си казваш сутрин,как излизаш навън.Аз незнам на мен ми е трудно.Страшно съм комплексирана.Това ме убива. Embarassed

# 102
  • Мнения: 4 176
Цитат на: С.Бориславова
Незнам Скъпа,но ти явно имаш много воля.Кажи как я постигаш.Какво си казваш сутрин,как излизаш навън.Аз незнам на мен ми е трудно.Страшно съм комплексирана.Това ме убива. Embarassed

Абе ти ако ем видиш мен, ще се успокоиш, но не си Simple Smile
Глад, гладддддддддд

# 103
Това е то силен дух.И аз искам научи ме да се харесвам поне малко.  261uu Радвам се натикава като теб.Така трябва.Продължавай на пред и това е. Grinning

# 104
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, стягайте се доде е вдреме. Аз се мотах, мотах и минаха 4,6 г. от раждането, а килцата са ми същите /на два пъти свалих 10, после си ги вдигнах/.
Най-лошото е, че си свикнах така и вече и не ме тормози много, а килцата ми са доста над нормата Cry Човек, ако много отлага в един момент свиква и се примирява...

# 105
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: Haliotis
За какво е ПЕКТИВИТ С на Тошков? Rolling Eyes

Това е пектин с витамин С. Действително има написаното на опаковката съдържание - пия го вече месец и съм доволна. От Хитозана - също. Бавно, но упорито килограмите си отиват Grinning Разбира се, изключих хляба, тестените изделия и сладките неща от менюто си. Плодовете - за момента - също. Но пък двигателният ми режим никакъв го няма засега, така че...оправдано е подобно, надявам се, диетично, хранене.

# 106
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз пък искам да се похваля, че съм свалила 6 кг.е верно че за 2 месеца, ама все пак е постижение Simple Smile
стискайте ми палци...продължавам Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: solley
аз пък искам да се похваля, че съм свалила 6 кг.е верно че за 2 месеца, ама все пак е постижение Simple Smile
стискайте ми палци...продължавам Simple Smile
Браво на теб! #Milti А с какво ако не е тайна Rolling Eyes

# 108
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Цитат на: bubolina
Цитат на: solley
аз пък искам да се похваля, че съм свалила 6 кг.е верно че за 2 месеца, ама все пак е постижение Simple Smile
стискайте ми палци...продължавам Simple Smile
Браво на теб! #Milti А с какво ако не е тайна Rolling Eyes

ми...със неядене Simple Smile и пия виаредин, ама не редовно, а от време на време

# 109
Привет,
от вчера си купих хитозан(струва 9.60 за 60 таблетки, които се пият по 2бр преди ядене три пъти на ден, т.е. тези 60 таблетки стигат за 10 дни), и ще споделям наблюденията върху себе си. Трябва да сваля 8 излишни кила(висока съм 178 и тежа 70 кг)
засега има интересен ефект - не огладнявам въобще(т.е. пила съм три пъти от вчера и нямам никакъв апетит, но не от нещо гадно, а защото се чувствам заситена). Може да слагам много очаквания на този препарат, така че може да е временна загуба на апетит. Ще ви споделям какво се случва, може пък да съм полезна на някой Simple Smile

Поздрави на всички

# 110
  • Варна
  • Мнения: 289
Хайде, дано има ефект това, и да не забравиш да кажеш за резултатите Laughing Успех Sunglasses

# 111
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз пък смятам да си взема в най-скоро време "KALORY EMERGENCY 1000" (само да открия къде го продават Wink )

Ако има резултат - ще се похваля #Milti

# 112
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
е какво е това чудо на техниката...обясни малко по-подробно

# 113
  • Варна
  • Мнения: 956
Видях го в списание "Журнал".
В момента не е пред мен, но пише, че 1 хапче неутрализира 1000 калории Grinning
Струва около 11.70 лв. но не знам колко хапчета са вътре Confused
посочени са имената и телефоните на две аптеки - в София и Пловдив (така мисля) и GSM на вносителя.

# 114
Привет,
обещах да споделям -
загубата на апетит определено е стабилна и ако не бяха навиците ми да ям Simple Smile, изобщо не огладнявам...
килата не съм ги мерила, но ми предстои цикъл - така 4е е нормално да съм като плондер инжектиран с вода Simple Smile
Ходенето до тоалетна е редовно и без особени промени.
Мисля да си купя за още 10 дни ... Инак ще пиша още Simple Smile
Поздрави

# 115
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Цитат на: gerka
Привет,
обещах да споделям -
загубата на апетит определено е стабилна и ако не бяха навиците ми да ям Simple Smile, изобщо не огладнявам...
килата не съм ги мерила, но ми предстои цикъл - така 4е е нормално да съм като плондер инжектиран с вода Simple Smile
Ходенето до тоалетна е редовно и без особени промени.
Мисля да си купя за още 10 дни ... Инак ще пиша още Simple Smile
Поздрави

това с хитозана ли?
щото аз свалих 5 кг с хитозан Simple Smile,и още не съм ги качила

# 116
  • Мнения: 834
solley, за колко време ги свали тези килограми?

# 117
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Mamica
Като ви чета ми настръхва косата:(
Абе милички вие не искате ли да сте живи и здрави бе? Кой ще гледа тия деца ? Сега може да не оказва влияние, но знае ли се след време какво ще стане #Shocked
Избора всеки си го прави сам. АЗ също съм пила ксеникал. КУпих втора опаковка, но така и не я почнах, а я метнах в кофата за боклук.
Сега за 2 м. съм свалила около 9 кг и съм щастлива.
Глад, инат и движение. Това е.
Ако ядете салати и спортувате и не  вечеряте - успеха е 100%.

  202uu

Има една темичка по-назад за ксеникала, превеждах там разни неща от нета - прочетете ги. Не знам как ви стиска да се тровите с тези хапчета. Мамица е 100% права.

# 118
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: Margarita
Цитат на: Mamica
Като ви чета ми настръхва косата:(
Абе милички вие не искате ли да сте живи и здрави бе? Кой ще гледа тия деца ? Сега може да не оказва влияние, но знае ли се след време какво ще стане #Shocked
Избора всеки си го прави сам. АЗ също съм пила ксеникал. КУпих втора опаковка, но така и не я почнах, а я метнах в кофата за боклук.
Сега за 2 м. съм свалила около 9 кг и съм щастлива.
Глад, инат и движение. Това е.
Ако ядете салати и спортувате и не  вечеряте - успеха е 100%.

  202uu

Има една темичка по-назад за ксеникала, превеждах там разни неща от нета - прочетете ги. Не знам как ви стиска да се тровите с тези хапчета. Мамица е 100% права.


Ама то няма хапче дето да е полезно, всичко е вредно.За престрашаването да престраших се да се тровя с Ксеникала и как няма, като съм станала като плондер Sad .Пия Ксеникал вече трета седмица и от 92кг.в момента съм 87кг.доволна съм.
Какво да се прави скарана съм с диети, ако реша да правя разни диети това означава синковеца и мъжът ми да гладуват с мен, а не мога да направя това.
Тъй че когато готвя, просто ми потичат лигите по ястията и не удържам фронта да не си похапна.
Повече спорт ами ако обикалянето на блока по 20-тина пъти е спорт значи няма ефект.За друг вид спорт време нямам.Няма на кой да оставя Боби.
Тъй че единственият ми шанс и вариант да отслабна е хапчетата пък колкото и да не са полезни. Sad
Не ме нападайте ама не виждам друг изход от тая ситуация. Neutral Face

# 119
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Цитат на: reni
solley, за колко време ги свали тези килограми?

1 опаковка само изпих (60 хапчета)
според мене хитозана действа на същият принцип като ксеникала,само дето е 4 пъти по-евтин
а напоследък свалям колограми със салатки
ivka10,пробвай и ти на салатки,много е гот:)
аз мога да ям зелена салата в промишлени количества и се чувствам много добре,със зелената салата върви и яйчице.пилешка пържолка....и такива разни вкусотии,които не вярвам мъжа ти да не обича
успех

# 120
  • Мнения: 6 315
Цитат на: solley
ivka10,пробвай и ти на салатки,много е гот:)
аз мога да ям зелена салата в промишлени количества и се чувствам много добре,със зелената салата върви и яйчице.пилешка пържолка....и такива разни вкусотии,които не вярвам мъжа ти да не обича
успех


Да, освен това зелената салата действа леко прочистващо на организма и е много полезна!

# 121
  • Мнения: 318
Здравейте!! И на мен ми стана интересно за този ''Хитозан", кажете ми той с рецепта ли се купува или го продават свободно в аптеките? И дали има някакви странични ефекти, защото аз искам да забременея към края на лятото, дали няма да ми навреди на бебеправенето? Благодаря

# 122
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Аз съм пила мазиндол когато още не беше със рецепти и се продаваше свободно. Бях в отлично здраве, пих го три месеца , първия по едно, след това по две защото наистина се привиква и спира да действа. Пише го на опаковката. та свалих  11 кг. обаче не бях дебела. При височина 165 см бях станала 70 кг. и след него бях 59 кг. Нямах никакви странични ефекти и си задържах след това теглото около 3-4 години. След това си смених работата и начина на живот ми стана по-застоял и пак напълнях. Купих си ги пак да пия обаче още след първия месец започнах да вдигам кръвно и ги спрях. Освен това видях че не ми действат. Това беше преди около 5 години. Оттогава съм хипертоничка с високо кръвно и постоянно на диета заради кръвното. Без кафе, кола, сол, свинско, пържено и т.н.  Освен това втората ми бременност беше много проблемна. Знаете че хипертоничките трудно износват деца. На мен и в 7 месец лекарите ми казваха да не мисля за раждане а за износване.  Сега пак съм с наднормено тегло, но не си и помислям за лекарства. Така че си правете извода дали да пиете лекарства защото дори и сега да сте в отлично здраве, не е ясно как ще ви се отрази след време.

# 123
  • Мнения: 4 362
Цитат на: donikagg
Здравейте!! И на мен ми стана интересно за този ''Хитозан", кажете ми той с рецепта ли се купува или го продават свободно в аптеките? И дали има някакви странични ефекти, защото аз искам да забременея към края на лятото, дали няма да ми навреди на бебеправенето? Благодаря

Здравей,
Защо ти трябва да пиеш хапчета след като можеш и с лека диета постепенно да свалиш ,а и особено след като работите за бебе.Аз съм така например ние също работим за бебе,имам наистина нужда да сваля но не се доверявам много на хапчета бях си взела L-carnitin,но ме достраша и го спрях,сега си правя диетка и съм доволна бавно но славно.

# 124
  • Мнения: 2 032
Малко повече здрав разум трябва и по-малко лекарства за отслабване. Всички лекарства за отслабване имат странични ефекти, някой жестоки (повреда на бъбреци, някои влияят на нервната система и подобни).
Абе защо, по дяволите, сме такива хората, искаме да преяждаме и да си седим на д-то, и после като пийнем по някоя магическа опаковка, това да реши проблема! Такава магия, обаче, няма. С риск да призвуча прекалено критично, ще кажа, че огромното мнозинство хора, които твърдят, че нищо не ядели, но пъкнеели/не отслабвали и затов аим трябвали хапчета за отслабване, се самозаблуждават-ако ги накараш да записват всичко, което слагат в устата през деня, те ще се учудят, че "нищото" се равнява на много повече калории, от колкото организам им се нуждае. Хората с истински проблеми на метаболизма са може би 1%, но това болестно състояние трудно може да се сбърка, а и даже и то не се лекува с хапове за отслабване.

# 125
Здравейте на всички.
 Трябва да се пробва този Ксеникал, всички казват, че има ефект.Ще си ги купя и ще видим.Ако някой знае нещо повече нека ми пише.  
            С уважение... smile3503

# 126
  • Мнения: 6 315
Цитат на: С.Бориславова
Здравейте на всички.
 Трябва да се пробва този Ксеникал, всички казват, че има ефект.Ще си ги купя и ще видим.Ако някой знае нещо повече нека ми пише.  
            С уважение... smile3503


Има гадни странични ефекти, един от които е, че акаш мазно и че ако пръцнеш може да се наакаш. Сори за образното описание.

Лично аз съм категорично против.

# 127
  • Мнения: 356
Сега рекламират някакъв нов продукт - Фибракс . Някой пробвал ли го е? А това, че се интересуваме от такива медикаменти не означава непременно, че ги пиеме. Няма лошо човек да се информира.

# 128
  • Мнения: 1 108
Здравейте и от мен .
По отношение на хапчетата - всички действат различно на всеки.
Знам , че комбинацията на д-р Тошков , която се пие в продължение на 6 месеца се отслабва с 30 кг .Комбинацията е : Пективит С , Лаксит , Тиреазим
Също така едн амоя позната вземаше в продължение на 3 мес. СИЛ и отслабва с около 25 кг. Това са хапчета , които са предимно на билкова основа.Аз лично не съм ги пробвала до сега .Но съм чувала , че има ефект.


# 129
  • Варна
  • Мнения: 956
В момента пия "KALORY EMERGENCY 1000" от 10 дни и съм на НВД.
Свалила съм почти 5 кг, но без да спортувам smile3506

Не мисля, че има голяма полза от тези хапчета, но всичко е до внушение Wink 

# 130
  • Varna
  • Мнения: 288
Момичета,а нещо за Редуктил и дали има ефект от него чували ли сте?Почти навсякъде се споменава само Ксеникал,но почти липсва информация за Редуктила.Това което успях да разбера за него е ,че е доста скъп и бил нещо като пречистена версия на Мазиндола,но нищо конкретно.Някой пил ли е от него и има ли странични ефекти?

# 131
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
kolko pari e мазиндолa i kade moga da go namera

# 132
  • Мнения: 356
Момичета, днес реших да си купя и аз някакви таблетки да подпомогна процеса на отслабване, че нещо се стопираха нещата. Почти на всичко, което ми предложиха в аптеката пише, че се приема в комбинация със строга диета и тренировки 3-5 пъти седмично, за да има ефект - звучи ми много шарлатанско. Избрах си Цефамадар - хомеопатични таблетки за лечение на наднормено тегло. Само там в листовката не пишеше за никакви диети, упражнения и не обещаваха нищо. Някой чувал ли е за тези таблетки?

# 133
  • Мнения: 9
Момичета, днес реших да си купя и аз някакви таблетки да подпомогна процеса на отслабване, че нещо се стопираха нещата. Почти на всичко, което ми предложиха в аптеката пише, че се приема в комбинация със строга диета и тренировки 3-5 пъти седмично, за да има ефект - звучи ми много шарлатанско. Избрах си Цефамадар - хомеопатични таблетки за лечение на наднормено тегло. Само там в листовката не пишеше за никакви диети, упражнения и не обещаваха нищо. Някой чувал ли е за тези таблетки?

Тези таблетки ги пих преди 3 месеца /в продължение на месец и половина / и трябва да ти кажа, че въобще не ми подействаха. Може би е индивидуално, но за мен разочарованието беше голямо.




# 134
  • Мнения: 4 176
Онзи ден по ТВ-то рекламират едни "Фибрекс". Нещо да кажете? не че ще си ги купя де, но били .....реклама като реклама:)

# 135
И аз съм заинтересувана от "фибракс" ако някой го пробва нека да каже и колко струва, колко таблетки са и дали може да се намери навсякъде в аптеките!
    Благодаря

# 136

 LaughingФибракса убива апетита.Пия го вече от една седмица и се чувствам добре.Нямам представа дали ще ми се отрази на теглото,но за по сигурно си хапвам повече салати без никакви други глезотийки.

# 137
:Фибракса струва 7.40 и в една опаковка има 120 таблетки.Пие се 3 пъти по три таблетки.

# 138
  • Мнения: 4 176
:Фибракса струва 7.40 и в една опаковка има 120 таблетки.Пие се 3 пъти по три таблетки.
Коя е фирмата прозиводител? Български ли са?

# 139
Tabletkite ne znam no ako ima6 problem s apetita probvai s fibri ot bial jivovlqk

# 140
Кажи кой го изписва, че имам приятелка - висока е 1,60, тежи 95 кг и лекаря и отказва да и изпише Мазиндол, при положение че няма сърдечни и др. проблеми. А тя пари за Редуктил няма.

Контактувам също с около 20 - 30 момичета по аеробиките и поне 5-6 от тях съм чувала че се опитват да си уреждат нелегални рецепти за Мазиндол и никой не им го изписва ей-така. Е, те със сигурност нямат нужда от него, но са чули че някоя си свалила 20 кила с него и айде и те да пробват...

Reduktila predizvikva mozu4ni uvrejdania i zasiaga 4ernia drob i anorexia vseki po suvesten aptekar bi triabvalo da go kaje taka 4e slava bogu 4e priatelkata ti niama pari.Po skoro ia prati na lekar za da vidi pri4inata za kilogramite .Az cial jivot si podurjax skromnite 50 kila na 175 cm dokato sled rajdaneto ka4ix 30 i se okaza 4e imam gu6a  Cry

# 141
Момичета,а нещо за Редуктил и дали има ефект от него чували ли сте?Почти навсякъде се споменава само Ксеникал,но почти липсва информация за Редуктила.Това което успях да разбера за него е ,че е доста скъп и бил нещо като пречистена версия на Мазиндола,но нищо конкретно.Някой пил ли е от него и има ли странични ефекти?
Priqtelka aptekarka mi kaza 4e predizvikva traini mozu4ni uvrejdania ot koito nai lekoto e anurexiq jalkoto e 4e kato xodix na lekar za nadnormenoto mi teglo JP-to vmesto da me pregleda i da mi otkrie zrdavoslovnite problemi napravo mi go predpisa.Ne vzimai takiva bokluci po dobre probvai s HUSK fibri ot bial jivovliak - 8lv za sedmica zavisi kak se hrani6 de

# 142
  • Мнения: 4 362
Я ми кажете някой пил ли е Mezym forte?Аз ги пия по време на хранене,макар че съм и на диетка на салатки и плодчета newsm78

# 143
  • Мнения: 356
Момичета, аз в момента пия Цефамадар в комбинация с Аурслим капсули. И двете са хомеопатични. За ефект още не мога да говоря, защото пише, че първи резултати се появяват след 4-5 седмици. Това, което забелязвам е, че вообще не ми се прияжда сладко и апетита ми тотално е намалял. Това го пише и на упътването.

# 144
Никой ли не е ползвал Ксеникал, ако някой го е пил моля да ми каже кога настъпва ефектът, защото аз го пия вече месец и няма ефект.Много моля.........Благодаря ви.

# 145
  • Мнения: 507
Никой ли не е ползвал Ксеникал, ако някой го е пил моля да ми каже кога настъпва ефектът, защото аз го пия вече месец и няма ефект.Много моля.........Благодаря ви.

Въх, сериозно ли? Shocked Тъкмо мислех и аз да си взема, ти направо ме разочарова Cry Как го пиеш и какво ядеш?

# 146
Незнам Пепа, но ми се искаше поне да има някакъв ефект, а то нищо.Ако искаш ти го пробвай, може на мен да не ми действа, а може да има ефект след повече време.Пробвай, аз въпреки всичко няма да го спирам, та да видим по-нататък какво ще стане.Ще ти кажа, ако има резултат.

# 147
  • Мнения: 507
Незнам Пепа, но ми се искаше поне да има някакъв ефект, а то нищо.Ако искаш ти го пробвай, може на мен да не ми действа, а може да има ефект след повече време.Пробвай, аз въпреки всичко няма да го спирам, та да видим по-нататък какво ще стане.Ще ти кажа, ако има резултат.

Не каза с какво се храниш. Знам че ксеникала не позволява на мазнините да се усвоят, т.е. ако се храниш предимно с въглехидрати може това да е причината да не ти действат Thinking

# 148
 о...извинявай.хапвам салати много, кремвирши, сирене, таратор, такива леки неща, но ям само вечер, през деня хапвам едно пакетче солети и това е.може би не трябва да се храня вечерта, но каквода правя.

# 149
  • Мнения: 6 315
Не каза с какво се храниш. Знам че ксеникала не позволява на мазнините да се усвоят, т.е. ако се храниш предимно с въглехидрати може това да е причината да не ти действат Thinking

Когато приемате Ксеникал избягвайте мазнините, защото стомашните неразположения, които съпътстват приема могат да се засилят. Идеята е вместо само да извежда от организма погълнатите мазнини, да бъдат разградени мазнините, които сте натрупали.

Лично аз обаче не бих пила такова чудо.

# 150
  • Мнения: 394
о...извинявай.хапвам салати много, кремвирши, сирене, таратор, такива леки неща, но ям само вечер, през деня хапвам едно пакетче солети и това е.може би не трябва да се храня вечерта, но каквода правя.

Според мен не е причината във вечерното ядене.
Аз също не приемах почти никакви мазнини. Не ям месо, пържено и пр. При мен Ксеникалът нямаше никакъв ефект. Напротив - ядеше ми се като за световно.

# 151
  • София
  • Мнения: 5 828
Ксеникала не намалява апетита, а подтиска усвояването на мазнини от организма и спомага за изхвърлянето им и то директно от червата т.е. не вреди на черния дроб, не преминава в кръвта, а оттам в мозъка и другите органи.
Не че съм рекламно лице на Ксеникал  Grinning Grinning Grinning , но съм го пила и имаше ефект.

# 152
  • Мнения: 1 455
една приятелка го пи доскоро и свали около 13-15 кг. Пи го в продължение на 3 месеца с почивки.
Сестра ми свали над 15 кг, но го пи 6 месеца. Има страхотен ефект, но е ужасно скъп.
В момента и друга позната го пие около месец и казва, че няма ефект, но пък тя не спира да яде, особено въглехидрати. Така, наистина не може да има ефект.
Иначе е абсурдно да усилва апетита, всичко е на психическа основа. Иначе страхотни резултати се постигат и без това "вълшебно" хапче.
поздрави

п.с. в архива има доста изписано по темата за ксеникала.

# 153
Само един път срешнах споменаване във форума на хапчетата за отслабване на базата на червените водорасли - СИЛ. Купих си ги скоро и ги пия от няколко дни, така че все още не зная дали ще имат някакъв ефект. В аптеката ми казаха, че са разработка на българин и че другите предлагани от него продукти били много търсени и с добър ефект. Някой има ли още информация за този препарат, моля за отзиви, ако сте го пили.Иначе не е скъп - 6 лв. за двадесет дни, ако искаш да свалиш до 10 кг./ по 1 таблетка 30 мин. преди хранене/, иначе над 10 кг. - по две таблетки/ т.е ще стигне за 10 дни.Иначе преди съм пробвала с L-карнетин, но при мен имаше обратен ефект.
Най- голям успех в борбата с килограмите постигнах след раждането на дъщеря си, като бях спряла да консумирам сладко, безалкохолни и не ядях нищо слез 17.00 часа, та това и в комбинация с движението с детската количка по улиците за 1 месец свалих 10 кг. и се застопорих на 48 кг. за две години. Сега обаче работя пред компютър по цял ден, не се движа много и пипнах целулит и станах 55 кила.Моля ви дайте повече информация за СИЛ, ако разполагате с такава. Предварително Ви благодаря!

# 154
  • Мнения: 998
И аз пия СИЛ от една седмица, засега не виждам резултат, но мои познати казват, че ефекта не е моментален. Искам да питам дали ако не ям три пьти на ден, трябва да го пия три пьти? Защото за го пия само преди да ям.   Rolling Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 767
Според мен не трябва да се пие всеки път..Доколкото си спомням те подпомагат организмът да изхврли мазнините поети с храната.. Thinking,ако не косумираш мазнини какъв е смисълът тогава? Rolling Eyes

# 156
Благодаря, че откликнахте на молбата ми за повече информация за СИЛ. И аз днес си зададох този въпрос дали ако не ям например за закуска също трябва да го пия и реших да пропусна тази сутрин. Надявам си и в бъдеще да си споделяме резултата от употребата на този препарат. Ако знаете и друг, който е ефективен и не е "опасен" дайте мнение!Аз пробвах и с " Липоредукт +", но за себе си не открих кой знае какъв ефект и затова реших да пробвам със " СИЛ"

# 157
  • Мнения: 3 211
Аз пробвах с Хитозан, пих го 15дни, отслабнах с 2-3кг., но доста се ограничавах, без хляб, без складко, картофи, ориз. Хубавото е, че подтиска апетита, смятам пак да си купя и да продължа, но се чудя дали да не е друго, напр.СИЛ

# 158
Днес по обяд, пазарувайки лекарства в аптеката, попитах за хапчетата СИЛ.Нямаше ги, но аптекарката ми обясни, че не били много ефикасни. За да се постигне резултат трябвало да се пият доста дълго време. И добави:"Под доста дълго време разбирам 3-4 месеца". И препоръча Хитозан.

# 159
  • София
  • Мнения: 3 328
Днес по обяд, пазарувайки лекарства в аптеката, попитах за хапчетата СИЛ.Нямаше ги, но аптекарката ми обясни, че не били много ефикасни. За да се постигне резултат трябвало да се пият доста дълго време. И добави:"Под доста дълго време разбирам 3-4 месеца". И препоръча Хитозан.
Ей на това аз му викам "от трън - на глог" Mr. Green

# 160
  • Sf
  • Мнения: 808
Здравейте, днес цял следобед чинно чета тази тема и реших и аз да се включа. От една седмица съм на СИЛ, взела съм си 2 шишенца - 1 вкъщи и 1 в офиса Grinning Мога да кажа, че апетитът ми намаля значително. Мисля да разгледам Виаредин
http://www.shmidt.bg/walmark/d_walmark.html
доста интересни и полезни неща съдържа.
Пила съм Хитозан, не струва... И Цефамадар също, просто си даваш парите два месеца за нищо, въпреки че се ограничаваш в храна, резултатите са много малки. Не знам, може би трябва постоянство за много по-дълго време... Нали тия килограми не сме ги трупнали за два дни, че да искаме и толко бързо да ги свалим ooooh! Thinking
За Мазиндола искам да се изкажа #2gunfire За бога, не го взимайте! Пада кръвното, вие ти се свят, не можеш да спиш, действа наркотично, ужас... Преди няколко години си го взех, когато се продаваше свободно, но пих само няколко хапчета, които ми разказаха играта... Сестра ми е лекар и никога не го предписва на пациентки, които й го искат и им обяснява вредата от него.
Мисля да се запиша на някакъв колектвине спорт, като каланетика или тае бо, щото сама да тичам около блока, е рядко срещано явление Tired Как ме виждате вечер да прекосиш цяла София и тепърва да бягаш доброволно #Crazy
Да видим как ще я докарам със СИЛ-а, ще пиша за резултати скоро:-)
Разбрах само, че се усеща след първия месец. една мама от форума ми писа как нейна приятелка за 3 месеца свалила 25 кг с помощта на СИЛ, който й бил препоръчан в женската консултация Peace

# 161
  • Мнения: 356
Да се отчета и аз. От два месеца пия Цефамадар+Аюрслим капсули, но не смятам, че имат ефект. Вярно съм свалила 4 - 5 кг., но ям малко и ходя на каланетика, така че ефекта едва ли е от хапчетата. Спирам ги.

# 162
  • София
  • Мнения: 2 262
Да ви напиша аз пък за Фибракс-а, аз го пия вече 2 седмици, първата седмица не ми се ядеше въобще и много добре се чуствах, даже се хванах че на 3-4 пъти сядам по навик да се храня и пуста му лакомия се насилвах. Но от както започнаха дъждовете и се застуди апетита ми е същия, вие си направете изводи колко действа...И още нещо, изненадах се, че прочетох по-горе че се пиели 3 таблети наведнъж, аз пък прочетох че до 3 на ден е границата в упътването....Внимавайте със дозите все пак...

# 163
  • Мнения: 998
да се отчета за СИЛ, пия го от 1 месец и сьм от 60- 56 кг, остажат ми още 6 стискайте палци! При мьжа ми сьщо има ефект!

# 164
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз мисля утре да си купя Ксеникал.Дали става комбинацията Ксеникал + Цефамадар или СИЛ.Имам доста килиграми да свалям но нямам време за спорт.

# 165
  • Мнения: 4 176
Аз мисля утре да си купя Ксеникал.Дали става комбинацията Ксеникал + Цефамадар или СИЛ.Имам доста килиграми да свалям но нямам време за спорт.
Най-добре Ксеникал + салати. Ще се стопиш. И не вечеряй.
Азя  знам тази рецепта, но трудно я прилагам:(

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
какви са тези таблетки СИЛ нищо не намерих за тях в нета newsm78

# 167
  • Мнения: 291
Аз преди 2-3 години пробвах зелени водорасли на прах. Те се разтваряха в мляко или сок и заместваха обедното хранене. Изпих само една кутия, защото нямах финансова възможност за повече, но мога да ви кажа, че са прекрасни, имаше страхотен ефект и се чувствах заредена с енергия. А и не бяха лоши на вкус

# 168
  • Мнения: 4 176
Аз преди 2-3 години пробвах зелени водорасли на прах. Те се разтваряха в мляко или сок и заместваха обедното хранене. Изпих само една кутия, защото нямах финансова възможност за повече, но мога да ви кажа, че са прекрасни, имаше страхотен ефект и се чувствах заредена с енергия. А и не бяха лоши на вкус
Дали от тях или от гладуването си отсалбнала? Все пак си пила чаша вода:)

# 169
  • Мнения: 291
 smile3503  Хе хе, Мамика, мисля че беше от тях, а и аз не пиех чаша вода, сутрин си закусвах и вечер си вечерях нормално, не преяждах де. А на обед разтварях зелени водорасли в кисело мляко. Много засищаха и си спомням че на вкус наподобяваше мляко с бисквити Simple Smile))))

# 170
Хей, момичета, споделете ефекта от Хитозана!
Вчера започнах да го пия. С моите 58 кила аптекарката ме изгледа, все едно съм луда...

# 171
   Една моя позната използва  "РЕДУКТИЛ"  и е доста доволна - той също убива апетита и подпомага разграждането на мазнините в организма. Да и той,както всеки продукт има странични ефекти,но и те са индивидуални за всеки организъм (в приложението към опаковката са изброени повече,отколкото можете да си представите). поява на сърцебиене,ускорен пулс,безсъние или недостиг на сън,изнервеност или завидно спокойствие,пресъхване на устата такива работи. Наистина са доста скъпички от порядъка на 150-200лв.Опаковката съдържа 2 блистерчета с по 14  таблетки всяко.Ами това е от мен...дано да съм ви била от полза  Wink

# 172
  • Мнения: 26
Аз съм пила СИЛ, но не конкретно за отслабване, а за подобряване на храносмилането. Много бях доволна. Другите таблетки за отслабване,които съм ползвала бяха адски агресивни към стомаха ми и не помогнаха никак. Цаката му е да ядеш по 3 пъти на ден и да не забравяш да пиеш хапчето..тоест да си наложиш един навик. Аз например си държах СИЛ-а в оливиерата до масата, за да се подсещам:)
За ефект трябва да се прояви търпение. Този препарат е значително по-мек към организма и няма светкавичен ефект на отслабване. Поне 3 опаковки ( ако пие6 по 6 хапчета на ден с храната ) са нужни, за да се прецени. Поне е евтин (5.60).. Когато пиех СИЛ се чувствах мн по-лека, не ми се подуваше корема и не се запичах. Струва си да се опита! Поздрави!!

# 173
  • Мнения: 4 176
Значи аз съм на диета от доста време. От няколко дена пия "био активен хром" в комбинация с "био активни влакна" убиват апетита и съм доволна. До тук за 1 седмица +диетата съм смъкнала 1 кг. Доволен съм. Т.е. аз си отслабвам от диетата, но тези неща ми помагат да ен усещам глад и подтискат това чувство.

# 174
  • Мнения: 1 183
Аз преди 2-3 години пробвах зелени водорасли на прах. Те се разтваряха в мляко или сок и заместваха обедното хранене. Изпих само една кутия, защото нямах финансова възможност за повече, но мога да ви кажа, че са прекрасни, имаше страхотен ефект и се чувствах заредена с енергия. А и не бяха лоши на вкус
Аз също ги пиех преди 3 години също една опаковка, но тогава ги бях взела защото лекувах мигрената с хомеопатия и незнам защо /вече не се сещам/  newsm78
докторката ме накара и тези да купя
На мен ми бяха много гадни на вкус  #Crazy и нищо не отслабнах  Whistling

# 175
  • Мнения: 903
И аз от вчера пия Биоактив хром и влакно. Малко ми намаля апетита, но не знам със сигурност дали действат.Надявам се, че съм спазвала много диети и отслабвам, но после качвам повече без да се тъпча. Това е прословутия Йо-йо ефект. С тези хапчета се надявам да ми намалее апетита и да намаля обема на храната и да ми се свие малко стомаха, че иначе съм голяма ламя Embarassed
Хайде ще докладвам.

# 176
  • Мнения: 503
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning

Тези още продават ли ги Rolling Eyes
Това са най-бруталните таблетки ,които някога съм пробвала!!!
Кръвното пада зверски,та дори се препада,а да не говорим колко зле се чувства човек. Stop

# 177
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А какво ще кажете за "Златно чудо №14"?!?

# 178
  • Мнения: 903
А какво ще кажете за "Златно чудо №14"?!?
Аз почнах да го пия, ама то си замества 1-2 яденета, а не ме засищаше и не издържах. То и без него, ако пропускаш 1-2 яденета ще отслабнеш. Иначе май е полезно. Ще е хубаво за тези които могат да издържат на глад и искат да се попречистят.
Мисля, че чайчетата с мед ще свършат същата работа и не си струва парите, но може и да греша.

# 179
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Смятам да започна с това Златно чудо. Нещо тези таблетки биоактив хром и влакна не ми вдъхват особено доверие...

# 180
  • Мнения: 1 809
Смятам да започна с това Златно чудо. Нещо тези таблетки биоактив хром и влакна не ми вдъхват особено доверие...
Хайде започни го ,че да кажеш резултати Peace
Аз съм на хром и влакна вече 20тина дни и съм минус 2,5 кг Wink,като искам да отбележа,че си хапвам от всичко,но по малко,защото нямам такъв вълчи апетит вече Laughing

# 181
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мога да кажа не от собствен опит, но от опита на майка ми. Тя пие това Златно чудо №14 и вече е свалила 4 кг. А го пие от седмица. Всъщност майка ми има малък проблем с кръвното затова най вече пие сиропа, но казва, че се чувства по-добре. Наистина, има схема по която се пие, като се замества едно или две храненета, но пък е поносимо според мен. Ще опитам и ще "докладвам".

# 182
teq hap4eta za otslabvane ksenikal moga li da piq s tqh alkohol i ako ne treniram ni6to 6te mi pomognat li ako moje da mi kaje nqkoi

# 183
  • Мнения: 125
А как се казват хапчетата дето ги е пил Азис и беше доста отслабнал? Доста се шумя около тях, но като не помня newsm78

# 184
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А как се казват хапчетата дето ги е пил Азис и беше доста отслабнал? Доста се шумя около тях, но като не помня newsm78
Аз Азис незнам да е пил хапчета за отслабване. Той нали липосукция си беше направил...

# 185
  • Мнения: 3 372
А как се казват хапчетата дето ги е пил Азис и беше доста отслабнал? Доста се шумя около тях, но като не помня newsm78
Аз Азис незнам да е пил хапчета за отслабване. Той нали липосукция си беше направил...

Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

# 186
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

И аз пия това Чудо, пък ще видим дали ще отслабна с 12 кг. за един месец... Между другото наистина съм отслабнала, но чак 12 кг...?!?!

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 18:40 от MiRa_55

# 187
  • Мнения: 3 372
Цитат
Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

И аз пия това Чудо, пък ще видим дали ще отслабна с 12 кг. за един месец... Между другото наистина съм отслабнала, но чак 12 кг...?!?!


А колко си отслабнала съгражданке? Ако не е тайна, разбира се Wink

# 188
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

И аз пия това Чудо, пък ще видим дали ще отслабна с 12 кг. за един месец... Между другото наистина съм отслабнала, но чак 12 кг...?!?!


А колко си отслабнала съгражданке? Ако не е тайна, разбира се Wink
Килограми незнам. Съдя за това, че съм отслабнала само и единствено по дрехите си и от огледалото... Не обичам да се меря...

# 189
  • Мнения: 327
И аз вече разчитам на таблетки за отслабване, че тия 20 кг от раждането нещо не мога да ги сваля. Друг е въпроса че и един глад ме гони.... а и волята ми де се загуби не зная  newsm78
Та и аз се чудя много мнежду Златно чудо 14 и Биоактив хром и влакно.... newsm78 че то мнения много - при кой помогнал, при кой - не, пак до индивидуалността опираме  Crossing Arms
Май ще заложа на Биоактива за сега, пък ако не стане - и чудото ще пробваме , няма как, лято идеееее..

# 190
  • Мнения: 6 417
Драго-Чая беше отслабнал преди 2 г. с Ксеникал. Mr. Green

# 191
досега не съм писала във този форум, но искам да ви кажа да не пиете КАЛОРЕКС , изпих 6 опаковки и ефект няма Wink

# 192
  • Варна
  • Мнения: 1 792
а някой пробвал ли е инулин-таблетите "Нова фигура" на д-р Тайс?

# 193
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
а някой пробвал ли е инулин-таблетите "Нова фигура" на д-р Тайс?

Да, сестра ми пи такива таблетки, но резултат никакъв...

# 194
  • Мнения: 597
Искам да ви питам,някои пил ли е таблетките "Трим Спа"? Тия с,които Анна Никол Смит отслабна?4е колкото и да съм противничка на хапчетата,днес си ги взех и пише,4е до 10 дни трябва да имам резултат...знаете ли нещо по въпроса?

# 195
  • Мнения: 723
Аз лично не одобрявам много хапчетата-имат ефект(някои),но само спомагат за по-бързото прочистване на организма при стриктна диета (имам предвид билковите).Подходящи са,ако е нужно бързо сваляне на килограми,което от своя страна не е препоръчително. Сега голям хит е кафето Вита Голд-10лв е опаковката,която стига за 5 дни.Пие се вместо кафе.Който го е пробвал е супер доволен,аз мислех да го пия за да поддържам тегло,слава богу отдавна свалих излишното,натрупано от бременността,но има кофеин,а от него имам проблеми Cry
Иначе съставките му са жен шен,зелен чай и супер хитовото в момента A.L.Pro(съставката,която води до отслабване). Peace

# 196
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
много искам да си взема това кафенце да го пробвам но също искам ''зелевата супа'' на таблетки моляви кажете ми за супата какви са ви отзивите

# 197
  • Мнения: 3 372
много искам да си взема това кафенце да го пробвам но също искам ''зелевата супа'' на таблетки моляви кажете ми за супата какви са ви отзивите

и колко струва?

# 198
  • Мнения: 93
Ефект от зелевата супа няма! Пих я на таблетки и нищо!

# 199
Пия спирулина диет- водорасло някакво, уж намалява апетита и теглото но ефект не виждам. Обаче водораслото съдържа почти всички витамини и микроелементи ,поне няма да ми навреди.

# 200
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
много искам да си взема това кафенце да го пробвам но също искам ''зелевата супа'' на таблетки моляви кажете ми за супата какви са ви отзивите

и колко струва?
ами зелевата супа е около 25лв.

# 201
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А кафето?

# 202
  • Мнения: 135
Не съм много сигурна,че нямат странични ефекти.Те се проявяват след време.По-добре без тях!

# 203
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
кафето е между 9 и 10лв

# 204
СИЛ наистина ще се окажат доста ефективни хапчета от 10 дни ги пия и резултата е минус 2 кг.  Hug хапчетата не са скапи, така че  дори и по продължително пиене няма да се отрази много зле на бюджета 5,60 струва опаковката и стига за около 15 дни тоест 12лв на месец Laughing за сравнение Златното Чудо струва 10,80 за 14 дни но при тая схема и без "чудо" се отслабва Хитозана са боклук  Naughty

# 205
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Искам да ви питам,някои пил ли е таблетките "Трим Спа"? Тия с,които Анна Никол Смит отслабна?4е колкото и да съм противничка на хапчетата,днес си ги взех и пише,4е до 10 дни трябва да имам резултат...знаете ли нещо по въпроса?

имаха ефект като бяха с ефедра, сега искат и диета иначе резултата не е много голям. това се отнася и за другите хапчета.
пила съм с ефедра и така засилваха енергията и метаболизма, че никаква физическа работа можеше да ме уплаши. 

# 206
# 207
Не разбрах за кое кафе точно говорите,но аз пия SLIM CAFFE
и съм много доволна-2кг. за 1 седмица! А и все пак си е кафе, нещо нямам доверие на хапчетата! Има ли още някой,който го пие?

# 208
  • Мнения: 262
има ли други мнения за СИЛ защото се спрях на тях и смятасм да си ги взема досега май още никой не се е оплакал че не му действат

# 209
  • Мнения: 1 737
А и все пак си е кафе, нещо нямам доверие на хапчетата! Има ли още някой,който го пие?

Точно за това са го направили под формата на кафе - за да му имат доверие хората - просто едно кафе, какво толкова?! Дали ще сложат съставките към кафе, сок или поросто хапчета - все тая.

# 210
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А и все пак си е кафе, нещо нямам доверие на хапчетата! Има ли още някой,който го пие?

Точно за това са го направили под формата на кафе - за да му имат доверие хората - просто едно кафе, какво толкова?! Дали ще сложат съставките към кафе, сок или поросто хапчета - все тая.



точно! Peace

# 211
E,да, тук сте прави,че няма значение под каква форма е,но важното е да има ефект-а при мен имаше,така че смея да твърдя,че е добро!

# 212
  • Мнения: 26
Pep, СИЛ-ът са хубави таблетки за отслабване. Не са никак драстични и ако имаш проблеми с обмена на веществата, действат като балсам:)
Само трябва да свикнеш всеки ден по 1 (2) хапчета 3 пъти преди храна:) но не бива да забравяш да ядеш по 2-3 пъти на ден! колкото и нискокалорично, да ти е пълен корема, иначе няма ефект (каза една дохторка)

Аз ги пих именно за храносмиалнето, но не успях да привикна да взимам всеки ден таблетки и нищо не излезе...Трябва постоянство, а аз съм въздухарка от класа. Надявам се ти да ме отсрамиш пред СИЛ-а   bouquet
успееех!

# 213
  • Мнения: 262
ами ако през деня почти не ям само по 1-2 ябълки или някакви солети става ли или трябва някаква по-силна храна да не ми стане нещо
Арлина Мей ти говориш за обмен на вещества значи ли това че тези хапчета те карат да ходиш по-често до WC

# 214
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: AQ
От хапчета до хапчета има разлика колкото от земята до небето!
Мазиндолът е супер остаряло лекарство, изцяло химично   и много токсично. От доста време се издава само с рецепта при много тежки случаи.
На хапчетата трябва да си пише какво съдържат, не е трудно просто да се прочете. Някои са изцяло билкови, други - пълни с химия.
На всеки организъм му влияят различни неща. На моя позната Ябълковия оцет действа много добре за отслабване, при мен пък нямаше никакъв ефект. Аз съм се спряла на водораслите - подтискат ми много успешно апетита.
Вси4ко,което пишеш е вярно Grinning освен ,4е мазиндола в Бг се изписва на всеки който си поиска,без оглед на здравословно състояние Grinning
Старо ти е инфото. Мазиндола е забранен в БГ повече от две години вече.

# 215
Здравейте, реших и аз да се включа в темата  момента пия Фибракс  на Д-р Тошков вече 3-та опаковка, но не виждам ефект. Пробвах с ЛипоРедукт - същата работа.   ::
Една позната ми беше казала за билковите таблетки Зарсена, но от тях започна да ме боли корема. Така, че май всичко е вятър работа а? Embarassed Единствено имаше ефект от Лаксит преди две години. Но тази зима пак наддадох, а Лаксита вече не ми действа  : #Cussing out: Май наистина ще спра всички опити за отслабване И ЩЕ СЕ ПРИМИРЯ С КИЛОГРАМИТЕ, които не са чак толкова много - 58-60 при 166сам. :  Thinking: Това е за сега от мен. Дано съм помогнала на някого в чуденето какви хапчета да пият.  Wink

# 216
Незнам Пепа, но ми се искаше поне да има някакъв ефект, а то нищо.Ако искаш ти го пробвай, може на мен да не ми действа, а може да има ефект след повече време.Пробвай, аз въпреки всичко няма да го спирам, та да видим по-нататък какво ще стане.Ще ти кажа, ако има резултат.
На мен лекар ми каза, 4е този ксеникал разгражда мазнините....т.е. ако не яде6 мазно, няма да ти помогне!

# 217
  • Мнения: 21
Незнам Пепа, но ми се искаше поне да има някакъв ефект, а то нищо.Ако искаш ти го пробвай, може на мен да не ми действа, а може да има ефект след повече време.Пробвай, аз въпреки всичко няма да го спирам, та да видим по-нататък какво ще стане.Ще ти кажа, ако има резултат.
На мен лекар ми каза, 4е този ксеникал разгражда мазнините....т.е. ако не яде6 мазно, няма да ти помогне!

правилно! по-добре да се пие пектин.

# 218
  • Мнения: 10
Здравейте,
Нямам им аз вяра на никакви таблетки. Пробвайте си натурално

# 219
  • Мнения: 4
За "Arson" чувал ли е някой.Мисля че го няма в България.Имам две опаковки и се чудя дали да ги почвам....

# 220
  • Мнения: 10
Не им вярвам на никакви таблетки. Само спорт е истината

# 221
  • Мнения: 13
Колкото и каквито и таблетки да се пият няма да имат ефект ако нагъвате чипсове, вафли, шоколади и други от този сорт.
Няма как да се отслабне само с прием на хапчета. Ако не преминете на балансиран начин на хранене и на достатъчна двигателна активност килограмите ще си стоят, а вие само ще се бухате с излишна химия.

Общи условия

Активация на акаунт