Таблетки за отслабване???

  • 227 335
  • 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 006
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: dodo_dodo
Незнам какво ми беше станало, но веднъж/преди 3 години някъде/ реших да пия Мазиндол - бях качила два килограма Embarassed .
Едва не умрях. Мъжа ми искаше да звъни в Бърза помощ.
Моля ви, не си тровете здарвето с тия боклуци !!!!!!!!!!
Гадни4ко си е,но се свиква,като нямаш воля Embarassed


Свиква се ако оживееш  Sunglasses
Оживях,4е съм и по слаба,ех красотата изисква жертви Grinning

# 31
Цитат на: A.A.M.Belev
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning

Абе с Мазиндол и аз навремето бях решила да слабея. Ама мания - не стига, че бях кльощава ами и още исках Embarassed  Neutral Face .
Той можеше да се купува само чрез рецепти и сестра ми беше дежурна на тях. Само дето не е от най-полезните (да не кажа вреден) Confused
Иначе подтиска апетита - спор няма.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
]
Цитат на: Mamica

хахахах От тия хапчета върлуват газове и постоянно ти се пръцка. Естествено, аз имах неблагозарумието да пръдна и се насрах:) Не беше точно насиране,а от хапчетата се отделя олио и е червено , като запръжка.
Страшна гадост. Представи си какво е в корема ни:)
Бях ли достатъчно изчерпателна?
хаахахахах


дано поне си си била у дома, че така насрана да си ходиш по улиците сигурно не е много гот Wink

# 33
Ако имаше хапчета за отслабване всички щяхме да сме фиданки и щяхме да обезсмислим съществуването на фитнес клубовете, аеробиката, каланетиката, диетите и т.н. Вълшебно хапче няма. Още повече преди да се пият подобни уж-лекарства трябва се посъветвате с ендокринолог и диетолог - всеки организъм е специфичен, а в много случаи алергичен към различни съставки. Тези глупости - вие си ядете като преди, а отслабвате с 10 килограма - това е виц! Цяла Америка страда от подобен синдром на затлъстяване и? Нищо. Още са дебеланковци. Е, поне пари се източват по въпроса - има още наивни хора...
В края на краищата всичко се свежда до обмяна на веществата, правилно, разумно и умерено хранене, спорт, движение и положителни емоции (ако от стрес дебелееш няма отърване).

# 34
Имам приятел билкар. Той казва, че този, който открие универсалното средство за отслабване ще стане милионер.Защото всеки напълнява по различни причини и не може да се използва едно средство за отслабване и то да действа на всички по един и същи начин. За това намерете причината за напълняването и лекувайте нея.
Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 352
Цитат на: veseto
Имам приятел билкар. Той казва, че този, който открие универсалното средство за отслабване ще стане милионер.Защото всеки напълнява по различни причини и не може да се използва едно средство за отслабване и то да действа на всички по един и същи начин. За това намерете причината за напълняването и лекувайте нея.
Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.


Разкажи повече за това вълшебно лечебно хранене. Щом си го изпробвала ще имаме информация от достоверен източник.  Laughing

# 36
  • Мнения: 27
zdraveite.. az ne sym "mama"... no se gotvq.... prosto nqmam kysmet sys zabremenqvaneto...
az sym si normalna natura... 160sm.. okolo 52-53kg.. (sega veche 63-65)
cqlata rabota e, che ot edna godina rabotq pred komputyr i.. prosto sym zatlystqla.... okolo sedalishteto i bedrata i malko koremche... kak da se spravq s tiq maznini...? nqmam problem s qdeneto... s koremni presi ne stava - imam problemi s grybnaka, a i rabotnoto mi vreme si e gadnichko... ne ostava za fitnes..

# 37
  • Мнения: 172
А какво мислите за HITOZAN това са таблетките за отслабване,които рекламират по бтв май беше.Бил ловец само на мазнините мислите ли,че ги "улавя" наистина Simple Smile ?

# 38
  • Мнения: 5 500
Цитат на: veseto

Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.

Аааа, в Зоната почва едно теглене, едно мерене...не ти е работа, аз не`ам толкова нерви. За мен по-добрия вариант е разделното хранене.

# 39
А, чухте ли за ново откритото хапче, което ще излезе на пазара до две години и не само за отслабване а и за отказване на цигари.
Учените казват че, хапчето блокира чувството за глад или пушене и по тоя начин се постигал много добър резултат. Освен това лекарството имало и други противозащитни и положителни ефекти: за плътността на кръвта, инсолин и др.
Лекарството се казва: rimonabant.  Е, аз него ще чакам.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: veseto

Има едно вълшебно лечебно хранене - изпробвала съм го лично. Казва се "Зоната" и може да си купите едноименната книга.

Хранила съм се доста време в "Зоната". Чувствах се перфектно. С мерките се свиква, започваш да го правиш "На око" без мерене. Само който се е хранил в зоната знае какво е, уисеща се хармония, красотал. 'Страхотно е
3 фъстъка + 1/2 ябълка+ 26гр сирене= 1 блок Grinning
още си ги спомням
минуса на зоната е, че много бързо се огладнява. Сега се храня по друга задържаща система ям по 5 пъти на ден( колкото сина ми) но правилно комбинирам нито качвам нито свалям и пак се чувствам добре

# 41
Цитат на: A.A.M.Belev
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning
Ти знаеш ли ,че този Мазиндол ти е направил черния дроб на пюре?

# 42
  • Мнения: 612
Цитат на: LILI11
А какво мислите за HITOZAN това са таблетките за отслабване,които рекламират по бтв май беше.Бил ловец само на мазнините мислите ли,че ги "улавя" наистина Simple Smile ?


И аз гледах рекламата и тема даже пуснах , ама май никой още не е пробвал. Ще питам в аптеката калко струва и може и да го пробвам и тогава ще докладвам.
А за мазиндола - дават го на диабетици . Не е добър вариант според мен, взимала съм, но не се хранех и  отслабнах- той убива апетита.
Я да ви питам и за Златното чудо №14, някой пил ли е ?

# 43
  • Мнения: 6 315
Всички тези люкарста според мен са безумно вредни. Глад и спорт. Това е. Поне при мен гладът действа (принципно, защото още кърмя). Но хапове няма да пия, защото са вредни.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Mamice, taka nе бях се смяла отдавна, мерси за обяснението! Laughing

За хапчетата - не ме плашете ей! Че си купих хапчета ябълков оцет, верно 5 и нещо струват и никаква файда няма от тях ама ще си ги допия аз:-))))))
Иначе днес ми е 4ти ден на диета! За първи път в живота...а доста съм живяла. Wink  Не ме питайте каква е щото не знам:-)))  Пробили ми даде една диета, май е нисковъглехидратна ама аз не мога да я спазвам.  Tired  Там трябва да ям под час а аз не го умея...Та от 4 ри дена не съм яла като хората  #Cussing out не съм яла хляб, картофи, ориз...бе по добре да кажа какво съм яла - ябълки, портокал, риба, кисело мляко, зеле-моркови-ряпа на салата, лук и моркови печени на скара и тиган, едно яйце...мммм и една пържола на скара снощи щото си бях здраво гладна. Rolling Eyes Пия чай и вода ама до 1,5литра не мога да го докарам.Sad

Сутрин пия по едно кафе и си пуша. Не съм се качвала на кантара щото се депресирам. Ако някой знае какво още мога да ям да казва, че взе да ми писва и съм пред провал.

Общи условия

Активация на акаунт