Таблетки за отслабване???

  • 227 685
  • 221
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 315
Цитат на: solley
ivka10,пробвай и ти на салатки,много е гот:)
аз мога да ям зелена салата в промишлени количества и се чувствам много добре,със зелената салата върви и яйчице.пилешка пържолка....и такива разни вкусотии,които не вярвам мъжа ти да не обича
успех


Да, освен това зелената салата действа леко прочистващо на организма и е много полезна!

# 121
  • Мнения: 318
Здравейте!! И на мен ми стана интересно за този ''Хитозан", кажете ми той с рецепта ли се купува или го продават свободно в аптеките? И дали има някакви странични ефекти, защото аз искам да забременея към края на лятото, дали няма да ми навреди на бебеправенето? Благодаря

# 122
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Аз съм пила мазиндол когато още не беше със рецепти и се продаваше свободно. Бях в отлично здраве, пих го три месеца , първия по едно, след това по две защото наистина се привиква и спира да действа. Пише го на опаковката. та свалих  11 кг. обаче не бях дебела. При височина 165 см бях станала 70 кг. и след него бях 59 кг. Нямах никакви странични ефекти и си задържах след това теглото около 3-4 години. След това си смених работата и начина на живот ми стана по-застоял и пак напълнях. Купих си ги пак да пия обаче още след първия месец започнах да вдигам кръвно и ги спрях. Освен това видях че не ми действат. Това беше преди около 5 години. Оттогава съм хипертоничка с високо кръвно и постоянно на диета заради кръвното. Без кафе, кола, сол, свинско, пържено и т.н.  Освен това втората ми бременност беше много проблемна. Знаете че хипертоничките трудно износват деца. На мен и в 7 месец лекарите ми казваха да не мисля за раждане а за износване.  Сега пак съм с наднормено тегло, но не си и помислям за лекарства. Така че си правете извода дали да пиете лекарства защото дори и сега да сте в отлично здраве, не е ясно как ще ви се отрази след време.

# 123
  • Мнения: 4 362
Цитат на: donikagg
Здравейте!! И на мен ми стана интересно за този ''Хитозан", кажете ми той с рецепта ли се купува или го продават свободно в аптеките? И дали има някакви странични ефекти, защото аз искам да забременея към края на лятото, дали няма да ми навреди на бебеправенето? Благодаря

Здравей,
Защо ти трябва да пиеш хапчета след като можеш и с лека диета постепенно да свалиш ,а и особено след като работите за бебе.Аз съм така например ние също работим за бебе,имам наистина нужда да сваля но не се доверявам много на хапчета бях си взела L-carnitin,но ме достраша и го спрях,сега си правя диетка и съм доволна бавно но славно.

# 124
  • Мнения: 2 032
Малко повече здрав разум трябва и по-малко лекарства за отслабване. Всички лекарства за отслабване имат странични ефекти, някой жестоки (повреда на бъбреци, някои влияят на нервната система и подобни).
Абе защо, по дяволите, сме такива хората, искаме да преяждаме и да си седим на д-то, и после като пийнем по някоя магическа опаковка, това да реши проблема! Такава магия, обаче, няма. С риск да призвуча прекалено критично, ще кажа, че огромното мнозинство хора, които твърдят, че нищо не ядели, но пъкнеели/не отслабвали и затов аим трябвали хапчета за отслабване, се самозаблуждават-ако ги накараш да записват всичко, което слагат в устата през деня, те ще се учудят, че "нищото" се равнява на много повече калории, от колкото организам им се нуждае. Хората с истински проблеми на метаболизма са може би 1%, но това болестно състояние трудно може да се сбърка, а и даже и то не се лекува с хапове за отслабване.

# 125
Здравейте на всички.
 Трябва да се пробва този Ксеникал, всички казват, че има ефект.Ще си ги купя и ще видим.Ако някой знае нещо повече нека ми пише.  
            С уважение... smile3503

# 126
  • Мнения: 6 315
Цитат на: С.Бориславова
Здравейте на всички.
 Трябва да се пробва този Ксеникал, всички казват, че има ефект.Ще си ги купя и ще видим.Ако някой знае нещо повече нека ми пише.  
            С уважение... smile3503


Има гадни странични ефекти, един от които е, че акаш мазно и че ако пръцнеш може да се наакаш. Сори за образното описание.

Лично аз съм категорично против.

# 127
  • Мнения: 356
Сега рекламират някакъв нов продукт - Фибракс . Някой пробвал ли го е? А това, че се интересуваме от такива медикаменти не означава непременно, че ги пиеме. Няма лошо човек да се информира.

# 128
  • Мнения: 1 108
Здравейте и от мен .
По отношение на хапчетата - всички действат различно на всеки.
Знам , че комбинацията на д-р Тошков , която се пие в продължение на 6 месеца се отслабва с 30 кг .Комбинацията е : Пективит С , Лаксит , Тиреазим
Също така едн амоя позната вземаше в продължение на 3 мес. СИЛ и отслабва с около 25 кг. Това са хапчета , които са предимно на билкова основа.Аз лично не съм ги пробвала до сега .Но съм чувала , че има ефект.


# 129
  • Варна
  • Мнения: 956
В момента пия "KALORY EMERGENCY 1000" от 10 дни и съм на НВД.
Свалила съм почти 5 кг, но без да спортувам smile3506

Не мисля, че има голяма полза от тези хапчета, но всичко е до внушение Wink 

# 130
  • Varna
  • Мнения: 288
Момичета,а нещо за Редуктил и дали има ефект от него чували ли сте?Почти навсякъде се споменава само Ксеникал,но почти липсва информация за Редуктила.Това което успях да разбера за него е ,че е доста скъп и бил нещо като пречистена версия на Мазиндола,но нищо конкретно.Някой пил ли е от него и има ли странични ефекти?

# 131
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
kolko pari e мазиндолa i kade moga da go namera

# 132
  • Мнения: 356
Момичета, днес реших да си купя и аз някакви таблетки да подпомогна процеса на отслабване, че нещо се стопираха нещата. Почти на всичко, което ми предложиха в аптеката пише, че се приема в комбинация със строга диета и тренировки 3-5 пъти седмично, за да има ефект - звучи ми много шарлатанско. Избрах си Цефамадар - хомеопатични таблетки за лечение на наднормено тегло. Само там в листовката не пишеше за никакви диети, упражнения и не обещаваха нищо. Някой чувал ли е за тези таблетки?

# 133
  • Мнения: 9
Момичета, днес реших да си купя и аз някакви таблетки да подпомогна процеса на отслабване, че нещо се стопираха нещата. Почти на всичко, което ми предложиха в аптеката пише, че се приема в комбинация със строга диета и тренировки 3-5 пъти седмично, за да има ефект - звучи ми много шарлатанско. Избрах си Цефамадар - хомеопатични таблетки за лечение на наднормено тегло. Само там в листовката не пишеше за никакви диети, упражнения и не обещаваха нищо. Някой чувал ли е за тези таблетки?

Тези таблетки ги пих преди 3 месеца /в продължение на месец и половина / и трябва да ти кажа, че въобще не ми подействаха. Може би е индивидуално, но за мен разочарованието беше голямо.




# 134
  • Мнения: 4 176
Онзи ден по ТВ-то рекламират едни "Фибрекс". Нещо да кажете? не че ще си ги купя де, но били .....реклама като реклама:)

Общи условия

Активация на акаунт