Таблетки за отслабване???

  • 227 339
  • 221
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: DEianaZ
...Сега се храня по друга задържаща система ям по 5 пъти на ден( колкото сина ми) но правилно комбинирам нито качвам нито свалям и пак се чувствам добре



 Arrow публикувай я - плз  Praynig !

# 46
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Flash*
За хапчетата - не ме плашете ей! Че си купих хапчета ябълков оцет, верно 5 и нещо струват и никаква файда няма от тях ама ще си ги допия аз:-))))))

Оцетът не е страшен!

# 47
  • Мнения: 5 500
Flash*, ти пък защо пазиш диети? Ти си като клечка направо Rolling Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Цитат на: AFRODDITA
Flash*, ти пък защо пазиш диети? Ти си като клечка направо Rolling Eyes


Tова е стара информация за съжаление.  Cry

Представи си една клечка и на нея набоден един картоф - това ми е дупето и околодупните части...ей с тоя картоф се боря!

# 49
  • Мнения: 742
Цитат на: A.A.M.Belev
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning

мазиндола не се ли продава само срещу жълта рецепта? Как се сдоби с него? Имам приятелка на която лекар й даде една опаковка и за два месеца смъкна 19 кг, но той изрично я предупреди че има странични ефекти и повече няма да й даде- водели и до пристрастяване.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 828
Току що прочетох за този Rimonabant ето тук

http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=10&id=1993

и той съдържал марихуана  Shocked  #Shocked
супер  Simple Smile)) хем отслабваш хем ти е готино и ти е все едно Simple Smile))

между другото миналата година и аз пих ксеникал и за 2 месеца свалих към 10 кг., нямаше странични ефекти
освен че като ходиш до тоалетна после не можеш да я измиеш Simple Smile) представяте ли си какво имаме в стомасите и червата Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face [/url]

# 51
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз съм от мамите който са пили Ксеникал.Ефект първият месец никакъв нямаше но вторият месец почнах да свалям и то при положение че си хапвах всичко.За един месец свалих 11кг.Найстина съм очарована и до последно си мислех че ефект няма да има но се излъгах.Странични ефекти освен честото ходене до smile3550  други нямах.
Лошото е също така че са доста скъпички и бъркат в джоба яко. Rolling Eyes
Сега обаче пак качих доста килца и се замислям дали да не започна отново да ги пия.

# 52
  • Мнения: 498
Цитат на: ivka10
И аз съм от мамите който са пили Ксеникал.Ефект първият месец никакъв нямаше но вторият месец почнах да свалям и то при положение че си хапвах всичко.За един месец свалих 11кг.Найстина съм очарована и до последно си мислех че ефект няма да има но се излъгах.Странични ефекти освен честото ходене до smile3550  други нямах.
Лошото е също така че са доста скъпички и бъркат в джоба яко. Rolling Eyes
Сега обаче пак качих доста килца и се замислям дали да не започна отново да ги пия.
АЗ СЪМ ЗА КСЕНИКАЛА - 58 ЛВ. НО ПОМАГАТ ДА СВАЛИШ И СЛЕД ТОВА ДА НЕ ДОПУСКАШ ДА КАЧВАШ.

# 53
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: magdalinka
Цитат на: ivka10
И аз съм от мамите който са пили Ксеникал.Ефект първият месец никакъв нямаше но вторият месец почнах да свалям и то при положение че си хапвах всичко.За един месец свалих 11кг.Найстина съм очарована и до последно си мислех че ефект няма да има но се излъгах.Странични ефекти освен честото ходене до smile3550  други нямах.
Лошото е също така че са доста скъпички и бъркат в джоба яко. Rolling Eyes
Сега обаче пак качих доста килца и се замислям дали да не започна отново да ги пия.
АЗ СЪМ ЗА КСЕНИКАЛА - 58 ЛВ. НО ПОМАГАТ ДА СВАЛИШ И СЛЕД ТОВА ДА НЕ ДОПУСКАШ ДА КАЧВАШ.



Това за 58лв.за колко хапчета става въпрос.
Аз го пих преди година и се сещам че давах към 70лв. Sad
Може да има разлика във броя на хапчетата.

# 54
  • Мнения: 2 755
Цитат на: TopCat
Ако имаше хапчета за отслабване всички щяхме да сме фиданки и щяхме да обезсмислим съществуването на фитнес клубовете, аеробиката, каланетиката, диетите и т.н. Вълшебно хапче няма. Още повече преди да се пият подобни уж-лекарства трябва се посъветвате с ендокринолог и диетолог - всеки организъм е специфичен, а в много случаи алергичен към различни съставки. Тези глупости - вие си ядете като преди, а отслабвате с 10 килограма - това е виц! Цяла Америка страда от подобен синдром на затлъстяване и? Нищо. Още са дебеланковци. Е, поне пари се източват по въпроса - има още наивни хора...
В края на краищата всичко се свежда до обмяна на веществата, правилно, разумно и умерено хранене, спорт, движение и положителни емоции (ако от стрес дебелееш няма отърване).

Все едно съм го писала аз. newsm10  Аз имам да свалям още 9 кг. за да си вляза в дрехите от преди раждането, но ще ги "боря" с упражнения, плуване и по-малко ядене. Просто не искам да си създавам здравословни проблеми с тези хапчета за отслабване, които на всичко отгоре не гарантират траен ефект. Щом ги спреш и хоп...килограмите се връщат  ooooh!

# 55
  • Мнения: 278
Аз спрях да свалям Close  и затова си купих ябълков оцет - червения и Хитозан. Сякаш съм доволна засега, защото от 5 месеца си стоях на същите килограми, а сега за 2 седмици, без да променям начина си на хранене съм минус 1,5 ! Но вече мисля да спра картофите и ориза, че да става по-бързо! Ще ставам кръстница на 14.05. и нямам много време Laughing

# 56
  • Мнения: 498
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие

# 57
  • Мнения: 498
Цитат на: ivka10

Това за 58лв.за колко хапчета става въпрос.
Аз го пих преди година и се сещам че давах към 70лв. Sad
Може да има разлика във броя на хапчетата.
Ивка , мисля ,че са 30 , не съм много сигурна .  Действието му е да стои в тумбака и да събира мазнините които ядеш , ако не ядеш такива смуче наличните от организма. Когато ходиш то WS, направо си ходиш олио - не преувеличавам. И ако те напъне някъде навън няма спасение - мазилняк Embarassed  Embarassed  Embarassed
Аз отслабнах колкото ми трябваше и сега го пия само когато папам баници  , майонези и кашкавали, който обожавам. Така че мина повече от 1 месец а имам хапчета за поне още 1 месец. И не си връщам килата въобще. Ако имаш възможност го вземи и ще видиш.Не вреди на организма , а му помага.

# 58
  • Мнения: 278
Цитат на: magdalinka
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие


Аз го купих за 10.20лв. Пие се около 20мин. преди хранене. Аз го пия само ако ще ям нещо пържено, като ям плод или салата няма смисъл - така ми каза аптекарката. Забравих - 60таблетки са Simple Smile

# 59
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: magdalinka
Цитат на: ivka10

Това за 58лв.за колко хапчета става въпрос.
Аз го пих преди година и се сещам че давах към 70лв. Sad
Може да има разлика във броя на хапчетата.
Ивка , мисля ,че са 30 , не съм много сигурна .  Действието му е да стои в тумбака и да събира мазнините които ядеш , ако не ядеш такива смуче наличните от организма. Когато ходиш то WS, направо си ходиш олио - не преувеличавам. И ако те напъне някъде навън няма спасение - мазилняк Embarassed  Embarassed  Embarassed
Аз отслабнах колкото ми трябваше и сега го пия само когато папам баници  , майонези и кашкавали, който обожавам. Така че мина повече от 1 месец а имам хапчета за поне още 1 месец. И не си връщам килата въобще. Ако имаш възможност го вземи и ще видиш.Не вреди на организма , а му помага.


Знам знам за този му неприятен ефект,изпитала съм го Embarassed
Утре ще ида до аптеката и ще си взема да видим какво ще стане ох исками се като дойде лятото и стане време за моренце да съм слабичка. Sad
От две седмици ограничих храненето и спрях да пия безалкохолно и да ям хляб,както и нищо тестяно и съм свалила до момента само едно кило за две седмици.Ако я карам така сигурно и до Нова Година ще се мъча с килограмите. Sad

Общи условия

Активация на акаунт