За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 125
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 749
Криза на възрастта, финансова криза, криза в отношенията - всичко това се отразява на чувствеността на жената...
На настроенията - да. Но чувствеността при една жена не е ли константа?

# 691
  • Мнения: 135
Кризата като цяло...не е задължително да ни лови всички....кризата на средната възраст при някои дами си личи отдалече.... финасовата ни е ясна на всички...аз не я усетих, но не е късно!!!! Peace

Криза на възрастта, финансова криза, криза в отношенията - всичко това се отразява на чувствеността на жената...
Колко си права ....но едва ли някой би си признал!!!! Wink

# 692
  • Мнения: 1 749
Преведете за непросветените, моля. Най-добре с пример.

# 693
  • Мнения: 0
Криза на възрастта, финансова криза, криза в отношенията - всичко това се отразява на чувствеността на жената...


на кое  Thinking
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=436863.msg17403393#msg17403393

Цитат
Удряла съм мъж доста сериозно и без никакви последствия за мен. Може би защото не можеше да се освести дълго време.

# 694
  • Мнения: 1 749
Немо, щом имаш такива проблеми с женското съсловие, стани гей. Женското начало в теб е предостатъчно и ще ти помогне в бързата трансформация.

# 695
  • Мнения: 755


Пари и внимание – това иска жената. Само две неща, но изпълнени с богато съдържание. Пари, за да харчи без лимит и внимание, за да се чувства щастлива и обичана. Мъжът трябва да печели добре и да е грижовен към любимата си.



Соте , та това искат и мъжете... всеки иска да има пари , за да си позволи каквото му е на душата и в акъла. Всеки иска внимание т.е. да бъде обичан и уважаван, приет такъв какъвто е. Това го иска всеки ЧОВЕК,  не е задължително да се разделя този стремеж полово. Не съм съгласна с тези обобщения.  Peace Също така както мъжете искат да бъдат оставени на мира , вярвай същото искат и жените, но мъжете някак не го проумяват заети да разберат "кво искат жените?".... хаха така че работата е танту за кукуригу. Grinning Peace

# 696
  • Мнения: 7 947
Криза на възрастта, финансова криза, криза в отношенията - всичко това се отразява на чувствеността на жената...
На настроенията - да. Но чувствеността при една жена не е ли константа?
Глупости. Каква константа?

Fortune - с тази разлика, че в Бг си ги има предразсъдъците, че мъжът е този, който е длъжен да издържа семейството  Wink

# 697
  • Мнения: 1 749
Чувственост, чувствителност... Май бъркаме понятията...

# 698
  • Мнения: 755
viliko, струва ми се , че вече доста хора не мислят в тази наска, отдавна този мит е разбит. Само доста ограничени в полета на мисълта хора, могат да твърдят подобни неща сериозно. Laughing Живота на хората е пълен с предрасъдъци, но това не бих го определила като такъв, а по скоро мит, който се ползва за лични облаги. Wink  Laughing Wink

Чувствеността на една жена не може да бъде нито постояна величина , нито променлива. Защото понякога тя просто липсва у някой представителки от женският пол. Laughing
Виж чувствителността е доста променлива.

# 699
  • Мнения: 7 947
Напротив. Всеки може да се бие в гърдите - аз съм самостоятелна, не искам мъж да ме издържа, ама ей снощи - една напудрена, руса и тъпа - разправяше баш това, а от километри й личи, че е проста шантонерка...  Wink

# 700
  • София
  • Мнения: 6 810
Напротив. Всеки може да се бие в гърдите - аз съм самостоятелна, не искам мъж да ме издържа, ама ей снощи - една напудрена, руса и тъпа - разправяше баш това, а от километри й личи, че е проста шантонерка...  Wink
Мда, ние с мъжа ми само се спогледахме и избухнахме в смях.  Joy

# 701
  • Мнения: 7 947
Аааа, гледала си го значи, мда, култово...за обществото  ooooh!

# 702
  • Мнения: 0
Напротив. Всеки може да се бие в гърдите - аз съм самостоятелна, не искам мъж да ме издържа, ама ей снощи - една напудрена, руса и тъпа - разправяше баш това, а от километри й личи, че е проста шантонерка...  Wink

Да не е нашето $анталче бре ...  Thinking

# 703
  • Мнения: 7 947
Тая си беше платила да я покажат по телевизора, нашата не знам дали до там е стигнала чак... Joy

# 704
  • Мнения: 0
В същност не Naughty не  Naughty - съфорумката  е Долар-анталче ко се бъркам и аз  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт