Може ли наистина подсъзнанието всичко, вреди и ползи

  • 9 320
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
 Peace За да не загубя темата.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 730
"Имам предвид изследване на рожденния хороскоп -с какви сили, способности и предразположения човек стъпва в този свят - които могат да му влияят през живота му. Прогнозирането на събития е друго нещо и за мен не е акцент в астрологията - опознаването и преодоляването  на неблагоприятните неща в живота според мен е по-важно, както и разбира се развитието и усилването на положителните."Vox populi

И на мен са ми правили хороскоп и съм съгласна с това мнение, дава се много ценна информация. Преди време се получи обрат в живота и на сина ми, именно в резултат на професионално направен хороскоп- насочи се в посока, която днес му носи само радост и толкова осъществени вече мечти.  Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Запис   bouquet

# 18
  • Мнения: 90
И аз започвам да се замислям все повече за професионален хороскоп, точно заради нещата, за които пишат Vox populi  и Дани.

# 19
  • Мнения: 9
Нашето подсъзнание може много-не всичко,но много.Обаче има неща,които са извън нашата воля.както и други,които можем да променим.Т.е.-планетите в мига на нашето раждане задават сцената и сценария,но импровизацията в определени ситуации е наше право.
Ще дам пример с нещо от астрологията:Примерно в натала имаме съвпад венера/сатурн.Това може да означава
1. трудности и задръжки в любовта;
2.Влечение към по възрастни партньори
3.Стабилност и сериозно отношение в любовен план,дълготрайност на връзките

Кой от тези аспекти ще се прояви зависи от нас самите
За това,че подсъзнанието е мощен фактор говорят и многото опити с плацебо  bouquet
Но дали може всичко-няма критерии ,по които да съдим за това май newsm78

# 20
  • Мнения: 9
Цитат
"Имам предвид изследване на рожденния хороскоп -с какви сили, способности и предразположения човек стъпва в този свят - които могат да му влияят през живота му. Прогнозирането на събития е друго нещо и за мен не е акцент в астрологията - опознаването и преодоляването  на неблагоприятните неща в живота според мен е по-важно, както и разбира се развитието и усилването на положителните."Vox populi

И на мен са ми правили хороскоп и съм съгласна с това мнение, дава се много ценна информация. Преди време се получи обрат в живота и на сина ми, именно в резултат на професионално направен хороскоп- насочи се в посока, която днес му носи само радост и толкова осъществени вече мечти.  Simple Smile

Съгласна на 100 %!!!
Когато човек върви по пътя,начертан му от планетите,съпротивлението е мн по-малко и резултатите много по-добри.Астролога помага ,като задава насоки-готови отговори не Simple Smile

Ех,че приятна темичка,Вокси  bouquet

# 21
  • Мнения: 730
За мен не само хороскопа е водещ, но има своето значение. Всичко се допълва като един пъзел- ползваш това, което усещаш като свое без отричане и граници. В моя живот аз лично правя така- всяко нещо си има своето място и сила.

# 22
  • Мнения: 9
Дани,съгласна съм с теб разбира се-не трябва да се роботизираме и зомбираме в "предреченото"от астролог или ясновидец/говоря за истински ясновидец,другите не ги коментирам/.Но ако човек е лекичко подпутнат в правилната посока всичко е по-лкесно и по-плодотворно

# 23
  • Варна
  • Мнения: 336
Отдавна се каня да питам......и най-накрая си намерих подходящото място Crazy

По отношение на техниките от темата за подсъзнанието - някои момичета успяват, други не...
Било ми е любопитно какво ли ще се види в хороскопите на тези момичета?
За тези, които са успели - доколко тези неща са заложени в хороскопа им /примерно за Dess/?
Друга съфорумка си правеше техника за намиране на партньор, но техниката още не беше проработила при нея. В хороскопа със сигурност се вижда кога има вероятност да го срещне.

В този смисъл ми се иска да попитам - доколко чрез подсъзнанието и техниките можем да направим нещо, което го няма в хороскопа ни? Или доколко това, в което сме успели го има заложено като събитие?

Дали това, което се е случило или не се е случило е в резултат на подсъзнанието ни и някаква техника или се е изпълнило/неизпълнило, защото го има/няма в хороскопа?

Успях ли да си задам въпроса разбираемо  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 65
Отдавна се каня да питам......и най-накрая си намерих подходящото място Crazy

По отношение на техниките от темата за подсъзнанието - някои момичета успяват, други не...
Било ми е любопитно какво ли ще се види в хороскопите на тези момичета?
За тези, които са успели - доколко тези неща са заложени в хороскопа им /примерно за Dess/?
Друга съфорумка си правеше техника за намиране на партньор, но техниката още не беше проработила при нея. В хороскопа със сигурност се вижда кога има вероятност да го срещне.

В този смисъл ми се иска да попитам - доколко чрез подсъзнанието и техниките можем да направим нещо, което го няма в хороскопа ни? Или доколко това, в което сме успели го има заложено като събитие?

Дали това, което се е случило или не се е случило е в резултат на подсъзнанието ни и някаква техника или се е изпълнило/неизпълнило, защото го има/няма в хороскопа?

Успях ли да си задам въпроса разбираемо  Mr. Green



Въпрос за един милион долара Simple Smile
Разбира се, че има значение хороскопа. Заложено е. Но не върви да разкривам лични данни публично. Stuck Out Tongue
Връзка определено има. Ако човек знае че има проблемна област - в повечето случай с партньорите са лесно определяеми - и започне съзнателно да работи за преодоляването му с подходящи методи в конкретната насока, то постепенно проблема може да стане по-смекчен или да бъде преодолян в по-голяма степен. Но понякога може да трябват години.

От друга страна ако имаме положителни аспекти, по-добре е да работим за тяхното усилване на още по-високо ниво вместо просто да ползваме натрупания вече кредит.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 336
Не точно такъв отговор търсех Mr. Green
Въпроса ми е по-елементарен. Аз искам да изкарам нещата на по-събитийно ниво, а ти все се обръщаш към характера.
Нямам предвид да разкриваш твои лични неща. Но като човек по-навътре в астрологията от мене, предполагам имаш наблюдения принципно върху хороскопите на твои познати /примерно/.
Мога ли с някоя техника да направя нещо, което го няма в хороскопа ми?

# 26
  • Мнения: 65
Не точно такъв отговор търсех Mr. Green
Въпроса ми е по-елементарен. Аз искам да изкарам нещата на по-събитийно ниво, а ти все се обръщаш към характера.
Нямам предвид да разкриваш твои лични неща. Но като човек по-навътре в астрологията от мене, предполагам имаш наблюдения принципно върху хороскопите на твои познати /примерно/.
Мога ли с някоя техника да направя нещо, което го няма в хороскопа ми?

събитията пак имат корелация с рожденния хороскоп - от ъгловите разстояния между планетите в рожденния хороскоп и положението им в момента. Ако става дума за довнасяне/реализиране на нещо ново, мисля че може с техника да се спомогне. Но ако има конкретни "противопоказания" за конкретното нещо по хороскоп, може да е по-трудно, и да трябва много интензивна работа - всъщност за преодоляване на кармата, което си струва.
 Може да се изследва  също дали даден период/или година е благоприятен за едно или друго нещо.

примерно може да има определени аспекти или конфигурации от такива, при които на човек му върви или парите му идват без много да се старае. На друг може да е точно обратното. Или някой много да го харесват от другия пол, даже повече отколкото му е приятно, а друг да има трудности в общуването.
Това са неща във връзка с рожденната карта->характера/аурата и оттам те генерират и събитийност.  Носим ги с нас(в полето). И оттам променяйки нас самите може да се промени и живота/събитията. Аз мислех да заминавам за една страна преди години, но ми каза ясновидка че няма и така стана, въпреки че исках. Simple Smile Може да не са в програмата ни някои неща и по-добре да не губим за тях енергия. Но може да е много специфично за конкретния човек.

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 14:34 от Vox populi

# 27
  • Мнения: 13
Цитат
Аз мислех да заминавам за една страна преди години, но ми каза ясновидка че няма и така стана, въпреки че исках.
Това според ясновидката, а според хороскопа ти, пак ли нямаше изгледи за заминаване!!!!
И как и до колко можем да бъдем сигурни в уменията на даден астролог за да им се доверим. Защото един хороскоп не никак евтин, а реклами из нета много и всеки се изкарва все по-вещ в занаята.

# 28
  • Мнения: 65
Цитат
Аз мислех да заминавам за една страна преди години, но ми каза ясновидка че няма и така стана, въпреки че исках.
Това според ясновидката, а според хороскопа ти, пак ли нямаше изгледи за заминаване!!!!
И как и до колко можем да бъдем сигурни в уменията на даден астролог за да им се доверим. Защото един хороскоп не никак евтин, а реклами из нета много и всеки се изкарва все по-вещ в занаята.

тогава не бях много навътре в астрологията. За уменията е друг въпрос. За около 40-60 лв нормален хороскоп може да има. Като са към 400-1000 лв. вече може да се има предвид, въпреки от рекламата(предпочитам да не споменавам имена Simple Smile

# 29
  • Мнения: 90
Добре а на може ли човек да си втълпи нещо на база хороскоп? Промерно някой известен астролог или врачка дори казва нещо - хоп втълпяващ си че това и това ще стане и действаш според плана?  Thinking

А и да запитам може лид а ми препоръчате добра книга по астрология може и на английски. Иска ми се книгата да е насочена повече върху интерпретацията на хороскопа, а не върху това как да се пресмята...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт