Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 422
  • 730
  •   1
Отговори
# 345
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
mamka mimka , не се страхувай от температурата  Peace щом е под 39 градуса  Wink
аз свикнах да не се паникьосвам и до сега Алек ми е пил един единствен път антибиотик  Grinning
Температура свалям с мокри кърпи вода и оцет и ако е над 39 съм давала хексалгин това е , обикновенно след 3,4 дена всичко е забравено  Simple Smile и много течности + гушкане  Hug


За ползата от температурата
Повишената температура е реакция на организма на инфекция или възпаление. Това означава се организмът се бори с някакво нападение. От високата температура дори има полза. Първо, отпадналостта, която съпровожда температурата кара детето да понижи своята активност. То не скача и не бяга, а лежи в леглото, което помага за по-бързото оздравяване. Второ – болшинството микроби и вируси престават да се размножават при температура над 37 градуса. Трето – температурата е ценен свидетел. При много простудни вирусни инфекции температурата се държи 2-3 дена, при някои бактериални – 3 – 4 дена, което помага на лекаря да прецени необходимостта от назначаване на антибиотик. Имайте предвид, че температуропонижаващите средства засилват топлообмена, те не влияят на причината за болестта и не лекуват. Използват се за симптоматично лечение.


Тук Peace




 Hug Бързо оздравяване на малкото слънчице  babydust7

# 346
  • Мнения: 105

Чуване на големи разстояния
/ясночуване/


Това е силата да възприемаме звуци в астралната област чрез астралните чувства. Почти всичко, което сме казали за ясновидството, важи и за този предмет с единствената разлика, че във втория случай се използва друг астрален орган. Простото ясночуване е подобно на простото ясновидство, ясночуването в пространството - с ясновидството в пространството. Това се отнася за миналото и даже за бъдещето. Ясночуването е донякъде по-рядко явление от ясновидството.

# 347
  • София
  • Мнения: 2 840
Мацки, я цъкнете едно гласче за Лили-Лу! Grinning
Няма нужда да пишете, важно е гласуването. Joy

# 348
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мацки, я цъкнете едно гласче за Лили-Лу! Grinning
Няма нужда да пишете, важно е гласуването. Joy
ЦЪк  Mr. Green
Намислих си желание  Mr. Green ще ми се сбъдне нали  Joy

# 349
  • Мнения: 818
Гледах ,гледах няма снимки,ама се доверявам на КЛОНКА  Wink

# 350
  • Мнения: 3 675
Мацки, я цъкнете едно гласч … ;-Лу! Grinning
Няма нужда да пишете, важно е гласуването. Joy
ЦЪк  Mr. Green
Намислих си желание  Mr. Green ще ми се сбъдне нали  Joy
Да, да, ще ти се сбъдне!
Моето вече се сбъдна  Grinning

# 351
  • София
  • Мнения: 2 840
Всякакви желания се сбъдват, т'ва е начинът.
Мацката единствена си каза, че иска, другите си траят.А и снинка има, много е сладка, с много готино излъчване.
 Има ли желание, има и начин. Доказваме го!!!

# 352
  • Мнения: 1 568
Момичета, моля за вашата положителна енергия!  Praynig  Малката ми сладка дъщеричка пак е с температура. За миналия месец и половина сме изпили три антибиотика и направо се побърках, когато днес се събуди пак с температура. Всичко загуби смисъл, чувствам се толкова безсилна.


Спокойно миличка, ние бяхме така, сега малката на сестра ми е по същия начин!
Нормално е, нали заради това ни побеляват косите Hug

# 353
  • София
  • Мнения: 2 840
Мамка мимка, не изпадай в паника, мила, детето расте. След антибиотиците имунната система се срива, затова боледуват пак и пак. Но т друга страна, добре е да знаеш, че един организъм, който реагира с температура, е силен. Моят син все боледуваше без температури, което е много по-лошо.
Така че, детенцето ти е борец, ще укрепне  и всичко ще е прекрасно.
След като оздравее, намери начин да го заведеш на хомеопат. Нищо не губиш, само можеш да спечелиш.

# 354
  • Мнения: 287
mamka mimka , не се страхувай от температурата  Peace щом е под 39 градуса  Wink
аз свикнах да не се паникьосвам и до сега Алек ми е пил един единствен път антибиотик  Grinning
Температура свалям с мокри кърпи вода и оцет и ако е над 39 съм давала хексалгин това е , обикновенно след 3,4 дена всичко е забравено  Simple Smile и много течности + гушкане  Hug


За ползата от температурата
Повишената температура е реакция на организма на инфекция или възпаление. Това означава се организмът се бори с някакво нападение. От високата температура дори има полза. Първо, отпадналостта, която съпровожда температурата кара детето да понижи своята активност. То не скача и не бяга, а лежи в леглото, което помага за по-бързото оздравяване. Второ – болшинството микроби и вируси престават да се размножават при температура над 37 градуса. Трето – температурата е ценен свидетел. При много простудни вирусни инфекции температурата се държи 2-3 дена, при някои бактериални – 3 – 4 дена, което помага на лекаря да прецени необходимостта от назначаване на антибиотик. Имайте предвид, че температуропонижаващите средства засилват топлообмена, те не влияят на причината за болестта и не лекуват. Използват се за симптоматично лечение.


Тук Peace

 Hug Бързо оздравяване на малкото слънчице  babydust7

Абсолютно подкрепям горното.Имам две деца(дъщеря на 19 и син на 11) и не знаят какво са антибиотици,може би дъщеря ми е пила един единствен път като беше малка и това е.Температура никога не свалям в първите 24 часа,само гледам да има добра хидратация и естесвено я следя внимателно. Ако продължи повече използвам само компреси с оцет или вода и това е. Вече сме имали случай когато ни хване един и същи вирус ,децата вдигнат температура и след два ни са на крак, а аз нямам температура и после 3 седмици не мога да се отърва от кашлица и храчки. Контролираната температура е добър знак че имунитета на детето е добър. Посети и лекар все пак за да видиш ,че няма нещо по-сериозно по дихателните пътища или някъде другаде.Но с антибиотиците- много внимателно.При нас лекарите изобщо не изписват лесно такива и намирам това за много добре.

# 355
  • София
  • Мнения: 6 803
mamka mimka, не се сривай. Не видях колко голямо е детето. За деца под годинка Т е опасен синдром.  Naughty Над годинка вече са доста по-силни. Моите вдигат Т и след ден са здрави, а аз съм вдигала Т няколко пъти в живота си над 37.5, но за сметка на това съм изпила един вагон АБ. Това все още продължава да е факт, дори в момента съм на АБ...

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 620
Толкова съм объркана от всичко по малко и не мога да си събера мислите изобщо

# 357
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
mamka mimka, пожелавам ти бързо оздравяване на детенцето и ти пращам положителна енергия!  Hug

Момичета, имам нужда от помощта ви. Утре имам две интервюта за работа, едното е в 9 сутринта (10.00 бг време) и страшно много искам тази работа. Моля ви, изпратете ми положителна енергия. С предишното интервю нищо не се получи, но тогава не бях сигурна дали исках онази работа. Сега обаче съм сигурна в себе си, въпреки че те търсят инженер, и първоначално ми бяха отказали, преди малко звъннаха да кажат, че са си размислили и искат да се видим... Благодаря!  Heart Eyes

# 358
  • София
  • Мнения: 2 840
Толкова съм объркана от всичко по малко и не мога да си събера мислите изобщо

Е, що така???
Я,кажи, може да ти просветне.

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 620
Нали съм нова тепърва започвам да чета темите  и доста се обръках  newsm78 искам да направя и науча прочета запомня  всичко ,но не става по този начин

Общи условия

Активация на акаунт