Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 388
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 099
Нещо се зацикли на този ребъртинг , и темата се промени като че ли Rolling Eyes Не ми е много позитивна тези дни, и стана малко говерене един през друг за неща "по принцип".. Rolling Eyes
...

Хм, останах с впечатлението, че ви е интересно да споделя и за това именно дойдох. Явно е време да тръгвам. За постоянно.  Grinning

Беше ми приятно и ме извинете, ако съм ви размътила водата.  pletka

# 721
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, аре са - фръц! Mr. Green

Ивонска, преди много време, под впечатление от поредното четиво, с една приятелка проведохме експеримент. Затворени очи, ритмично дишане, аз водя, тя ме следва...слизане по стълби, врата, отваряне на вратата, влизане....
Мацката беше много впечатлена. Не помня какво видя, но много й хареса.
После и тя така с мен.
Че като се видях аз една испанска селянка, едно слънце, някакви равнини, ниви, съответното облекло и т.н.
Много ми беше интересно и на мен.
От цялата работа, години след това, мадамата се омъжи за испанец и замина за Испания, където роди и детето си. Laughing Laughing

Ще продължа да разказвам, ако има интерес, щото аз съм се виждала и в други роли. #Crazy
Да "разкършим" темата и да не изглеждам като консерва. Аз съм експериментатор Mr. Green

# 722
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Разказвай Laughing И аз съм си правила експерименти. Беше интересно.

Ивонска, я остани за постоянно. Сериозно.

# 723
  • Мнения: 3
БЛАГО-даря ви Desss i otilia, явно вашите положителни вибрации вече достигнаха до мен, защото вече се чувствам по-добре и се усмихвам.
Иска ми се  да имам повече  приятели като вас....  bouquet

# 724
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ще продължа да разказвам, ако има интерес, щото аз съм се виждала и в други роли. #Crazy
Да "разкършим" темата и да не изглеждам като консерва. Аз съм експериментатор Mr. Green

Давай  Wink

ама кажи 'ко правиш за да се видиш  Grinning 


Примерно аз се се виждам с мъж милионер  Flutter

# 725
  • Мнения: 1 422
КЛОНКА, много ти благодаря за грижата и топлината. Всъщност става въпрос за съвсем друг тип обстоятелства. В моята заплатена история мъже изобщо не участват   bouquet А това със затварянето на очите беше казано без да има връзка с този човек. Затварям очи, за да се впусна в себе си и да напиша това, което идва отвътре.

# 726
  • Мнения: 90
Айде сега, тамън стана интересно и хоп ще прекъснем диалога.

Клонка, разказвай моля   bouquet

ивонска, мисля че си пасваш добре в темата. А и пораздвижи енергията в добра насока. И мен ми идваше малко захаросано на моменти.  Peace

Дес, това с мъжете милионери май е доста често срещано. Хайде да не съм като теб аз се виждам с милиардер.  Laughing

Иначе и на мен ми е интересен този метод, който споменава клонка, макар че ми напомня на един текст от йога нидра, при който се навлиза в подсъзнанието посредством стълба и се влиза в една стаичка, оято е уютн аи комфортна... За това ли иде реч и в този метод?

# 727
  • София
  • Мнения: 6 798
Тъй, давайте техниката, че съм се нагласила да се видя АЗ милионерка. Пък мъжа обещавам да го издържам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 728
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Предлагам да се развихрим в новата тема

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 22:44 от lenny_pld

# 729
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Писали сме едновременно.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт