Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 418
  • 730
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, ти се гмуркаш директно в дълбокото.
Недей така, първо влез, попиши, поговори си спокойно, пък после ще ти дойде отвътре.
Нито можеш да изчетеш всичко, нито ти е нужно, нито някой го очаква от теб. Важното е да се чувстваш добре. Сама ще откриеш това, което търсиш. Или то ще те открие. Wink

# 361
  • Мнения: 287
mamka mimka, пожелавам ти бързо оздравяване на детенцето и ти пращам положителна енергия!  Hug

Момичета, имам нужда от помощта ви. Утре имам две интервюта за работа, едното е в 9 сутринта (10.00 бг време) и страшно много искам тази работа. Моля ви, изпратете ми положителна енергия. С предишното интервю нищо не се получи, но тогава не бях сигурна дали исках онази работа. Сега обаче съм сигурна в себе си, въпреки че те търсят инженер, и първоначално ми бяха отказали, преди малко звъннаха да кажат, че са си размислили и искат да се видим... Благодаря!  Heart Eyes

Да не забравиш да си вземеш СВ-то Simple Smile
Пожелавам ти успех.Иди на това интервю със самочувствието че мястото е твое.

# 362
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Благодаря, nikolexaHeart Eyes Веднага си го помислих, още сега ще го пусна на принтера  Hug Не изкам да се излагам като миналия път....  Embarassed Иначе самочувствие не ми липсва.... Sunglasses

# 363
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Мацки, я цъкнете едно гласче за Лили-Лу! Grinning
Няма нужда да пишете, важно е гласуването. Joy
Готова е. 144 гласа срещу 142 на Шанел в момента. Макар че и Шанел ми харесва  Peace
Абиес, успех! Peace

Последна редакция: пт, 19 ное 2010, 14:06 от *Мила*

# 364
  • Добрич
  • Мнения: 5 457
Abies, успех и от мен! Ако това е най-подходящата работа за теб, смятай, че е твоя. Hug

# 365
  • Мнения: 72
Abies желая ти успех, ще имаш тази работа. Положителна енергия от мен и пиши като мине интервюто. Praynig

# 366
  • Русе
  • Мнения: 11 921
 Abies , успех  Hug

# 367
  • Мнения: 1 346
Abies, ако както казваш в случая вече нямаш колебания и я искаш тази работа, тогава всичко е ок, имаш я! Ще се справиш, сигурна съм! Hug Hug Hug

mamka-mimka аз не знаех как точно да те утеша и насърча, но за сметка на това видях, че другите момичета, които имат опит със своите дечица са ти дали много добри съвети. Скоро да се похвалиш със здраво детенце!

Zari_a и ти беше споменала за интервю за желана работа, успех и на теб!

Прекрасен слънчев и топъл есенен ден на всички, нека ни бъде според желанията!

# 368
  • Мнения: 439
Abies,успех и от мен...ще чакам да пишеш след това! Hug
и аз гласувах за Лили-Лу Grinning

# 369
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Успех    Hug
 babydust7 babydust7 babydust7

# 370
  • Мнения: 385
Аbies, Успех и от мен!  Peace

# 371
  • Мнения: 72
Diva Благодаря! Аз днес ще си подавам документите за участие в конкурса, ще стане каквото е писано и дано е за добро  Praynig

# 372
  • Мнения: 9
Момичета,имам нужда от силната ви енергийна подкрепа...Всичко що е бебета и деца в къщи е болно..Конюктивити,носове,кашлици..Сама съм в момента, мъжът ми е много далеч, и на мен се пада честта да браня войската си/за пореден път/ CrazyИ понеже сте ми близки на сърцето и душата, знам,че ще пратите феите поне аз да не се гътвам,че отиде коня.знаете къде Confused Гледам да го удрям на позитивизъм, щото не познавам някой с негативизъм да е процъфтял, ама пък две -три добри мисли,ще ми дойдат добре Wink /знам че имаше и някаква специална тема за това, отивам и там да поискам подкрепление/ей на,това ми е най-трудно в тоз живот -да се оплаквам и да искам помощ,ама нали е за децата,ще ме извините Crazy/. Прекрасен и светъл ден на всички, пък дет се вика - имам три дена да изгоня лошата енергия,ама ако знам ,че сте "наблизо", ще ми е по-светло на душата Hug

# 373
  • Мнения: 13
мамка мимка и отилия Two Hearts newsm76 за дечицата. Знам как е и аз си имам двама разбойника и сега сме сополиви и хремави. Масово е така от времето е ще мине. И това ще мине!!!
Абиес и зариа успех и на двете newsm35.
Маргало бях и с мишката в ръка, голям смях падна и аз и мъжа ми rotfImao rotfImbo. Много ме освежи благодаря ти!!!! Hug

# 374
  • Мнения: 572
Abies , zari_a  успех и от мен! Да получите мечтаната работа  Peace !
 
Мамка мимка , otilia много положителна енергия от мен за дечицата. Да се оправят бързо  Praynig ! И моя разбойник често е сополив и кашля откак ходи на градина. Аз повече от година вече редовно му давам рибено масло и смея да кажа, че съм доволна. Боледува, но някак по-бързо се справя.

Много усмивки и чудеса на всички пожелавам! Да ни се сбъдват и най-смелите мечти  Hug !

Общи условия

Активация на акаунт