Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 415
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172


Да питам, това със "зарядното" ,за което много се говори има ли го описано някъде Thinking

От първа страница!
Заповядай! Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430717.msg12577275#msg12577275

# 31
  • Мнения: 3 929
Здравейте прекрасни момичета! smile3525
Лени, благодаря за поредната тема! newsm51
Само да се разпиша, следя ви, но още нямам какво да споделя.

Всяко нещо, което можеш да направиш или да си представиш, трябва да бъде започнато. Смелостта притежава гений, сила и магия." ->Гьоте

Това ,като поздрав за всички Grinning

Да питам, това със "зарядното" ,за което много се говори има ли го описано някъде Thinking
Otilia, просто пъхаш зарядното от мобилния си телефон в пормонето. Аз вече "заразих" колежката си. Сигурно и другата ще започне да го прави.
Мир и любов на всички!

# 32
  • Мнения: 685
Кога свърши старата тема, кога започна нова! Все по-прекрасни стават. Благодаря Ви!   bouquet

Това, което е споделила Mam4е за 3-ти път ми попада пред очите за последните дни.
Явно не трябва да се отказвам... трябва отново да започна да вярвам...

# 33
# 34
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За Андрей Баташов - http://www.blitz.bg/news/article/92038

# 35
  • Мнения: 623
Мила, не е толкова важно в момента по скоро си разсъждавам теоретично за минали неща.Ако изникне нещо конкретно сега непременно ще го споделя.А за птицата съм напълно   съгласна- не каца един път,но съм чела ,че е хубаво да се улови и да не се пропусне.Пожелавам ти постоянно да си в личния си Вихър  ,пожелавам го и на себе си. Зеланд го нарича вълната на успеха както и да се казва е чудесно да си там. Grinning
А за знаците ще споделя една история-преди около година ме заболя зъб. Моята зъболекарка беше извън България и трябваше да реша при кого да отида ,колебаех се между две три предложения и докато се чудих в аптеката откъдето тъкмо си купувах лекарства получиш странен sms състоящ се от цифрички и буквички нищо не значещи без номер на подател.Тъи като в буквичките имаше тази на една от зъболекарките, които ми препоръчаха отидох при нея.В последствие се оказа, че е грешка и добре че моята зъболекарка се върна и оправихме проблема.Това е ,че беше знак -беше,ама обърках тълкуването.Има и други случай,но да не ви отегчавам.

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 18:26 от Sweta

# 36
  • Русе
  • Мнения: 11 921
 Eх Лени,добре,че те има  Hug

  За птицата на късмета мога да кажа,че ако те е набелязала,няма отърване от нея.  Simple Smile Дано да не ме изпусне от поглед.  Praynig, че пак залитам по кривите пътеки.  Twisted Evil

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 76


vanina174 много здраве, щастие и красиво детство пожелавам на синът ти   bouquet

nvesela не съм правила ритуала предните пъти, но сега мисля и аз да се включа, само един въпрос, пишеш : 7 лунен ден за ноември – 11.11. – в 12: 02 часа , а след това Изгаряне на листчетата във вълшебната минута:

7 лунен ден (11 ноември ) – в 11.11 часа, това не означава ли, че ще изгорим листчето преди да е започнал 7-мия лунен ден  newsm78 и всъщност не трябва ли той да е 12.11 ? Май и аз съм от тези които гледат точките и секундите в ритуалите  Laughing

За Андрей Баташов  Praynig

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 18:48 от mamka mimka

# 38
  • Варна
  • Мнения: 956
Благодаря Лени за новата тема   bouquet
Както винаги първата страница е прекрасна и полезна. Има по нещо за всеки  Wink




Аз също "намерих" новото си портмоне - http://www.brandcloseout.com/product_info.php?products_id=837431
Не е много по изискванията, защото си е цял органайзер, но аз много си го харесвам и исках точно него. Пробвах няколко пъти и ритуала със зарядното, но при мен не действа  Sad

# 39
  • Мнения: 9
Лени, не знаех за Андрей Баташов Sad Господ здраве да му дава Praynig

Ама хора, как да си напъхам зарядното в портмонето newsm78

Днес си купих поредната книга на Петър Дънов и съм много щастлива Grinning/ онзи ден гледах и филма за него от първа страница, бях полегнала докато гледам и съм заспала - рядко ми се случва, но почувствах такъв релакс докато гледах и слушах,толкова дълбоко и истинско беше Sunglasses/

# 40
  • София
  • Мнения: 1 163
за да не е просто запис, ще цитирам нещо от един филм.
" Ние сме духовни същества с човешки преживявания, а не човешки същества с духовни преживявания".

# 41
  • Мнения: 72
Лени голямо БЛАГОДАРЯ!  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 037

Ама хора, как да си напъхам зарядното в портмонето newsm78

Laughing пъхваш онзи край, който влиза в телефона, а другото си е включено в контакта:) както си зарреждаш телефон, но вместо него портмонето Grinning при мен винаги действа!  bouquet

# 43
  • Мнения: 9

Ама хора, как да си напъхам зарядното в портмонето newsm78

Laughing пъхваш онзи край, който влиза в телефона, а другото си е включено в контакта:) както си зарреждаш телефон, но вместо него портмонето Grinning при мен винаги действа!  bouquet


Благодаря сърдечно/за отговора,на иначе малко тъпите ми въпроси Blush/. А ако напъхам няколко зарядни,много нахално ли ще е  Thinking Blush Grinning


А мислите ли,че книгите на Силвия Браун могат да са подходящи към темата Thinking Много я харесвам, разглежда теми като прераждането, животът от другата страна, и връзката с нас...

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 20:30 от otilia

# 44
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Благодаря сърдечно/за отговора,на иначе малко тъпите ми въпроси Blush/. А ако напъхам няколко зарядни,много нахално ли ще е  Thinking Blush Grinning

А
Е ' ти па сЯ не естествено е някак си  Whistling
ако искаш пробвай с по-голямо зарядно за лаптоп примерно  Wink


Лени
  LEONARD COHEN In my secret life Hug

Общи условия

Активация на акаунт