Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 442
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Здравейте!!!!! Моля! Извинете! Благодаря ви, че ви има! Обичам ви!
Лени едно гоооолямо благодаря! newsm51

# 16
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Лени, толкова си невероятна!

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 13:59 от Котьо Тръмп

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Лени   newsm51 БЛАГОДАРЯ

Момичета БЛАГОДАРЯ и на вас за всичко което споделяте, за отношението което вземате по моите проблеми и за това което ми давате за да продължа напред  newsm51

Между другото можете ли да ми помогнете, защо не ми излиза вече горе в ляво опцията "Нови отговори на моите публикации", май нещо съм объркала настройките във форума  newsm78

# 18
  • Мнения: 634
Ленни, отново и отново великолепно оформена тема!     Благодаря ти за труда и за красотата която създаваш за нас!
Мила ,и аз ти благодаря  bouquet   Този метод за вслушване в сигналите на тялото го знам ,мисля,че от теб, знам и други теории,но практиката нещо не ми се получава.Трябва да поработя върху това.Защото наистина всичко е вярно- птицата на щастието каца на рамото,обаче все не мога да определя дали е синята птица или маскирана гарга.И със знаците не ми се получава.Случва ми се нещо което съм абсолютно сигурна,че е знак обаче се издънвам в тълкуването.На два пъти се направих на глупак и се отказах да ги ползвам.
На всички момичета пожелавам безброй сбъднати желания по най добрият за всяка начин,без вреда за никого! Heart Eyes   bouquet         

# 19
  • Мнения: 146
Респект Лени!!
И за да не е само голословен запис да споделя как провокираните от темата мисли се материализираха без да вкарвам съзнателно намерение  Laughing
Вчера бях на пазар и влязох в едно от любимите ми магазинчета за бельо, много уютно и вдъновяващо местенце... Вече се бях запътила към изхода, когато нещо ме накара да се върна да разгледам аксесоарчетата близо до касата, не са много по принцип... Връщам се и какво да видя... Моето портмоне ме извикало...  Laughing а даже нямах идея да го търся (а и дори да имах едва ли щеше да ми хрумне, че продавт портмонета точно в този магазин)... Ама любов просто от първата секунда... Все едно аз си го бях измислила... Цветове, големина и най-важното... един страхотен семпъл надпис отпред на закопчалката "The best things in life aren't things"("Най-хубавите неща в живота всъщност не са неща(в смисъл на предмети)...)
 Heart Eyes

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 14:45 от miniemouse

# 20
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Лени, благодаря - много вдъхновяваща темичка - както винаги!  Hug

За да не е само запис - нещо за даването и получаването от Себепознание.сом:
Как да даваме и получаваме?

Света, ако споделиш кое точно смяташ, че не ти се получава, може би това ще помогне и на други да се ориентират по-добре - защото наистина понякога е малко объркващо  Hug
Цитат
Случва ми се нещо което съм абсолютно сигурна,че е знак обаче се издънвам в тълкуването.На два пъти се направих на глупак и се отказах да ги ползвам.
Какво точно имаш предвид?  newsm78   newsm78

По повод на това, дали птицата на щастието е синя птица или маскирана гарга... Не се сещам за маскирани гарги в живота си, да си призная...  newsm78 В смисъл - дори и преживяването тогава да е било трудно или неприятно, със сигурност то ми е било изключително полезно - за което съм благодарна. Та дори и птицата да е изглеждала като гарга, по-скоро е била маскирана синя птица  Laughing Мисълта, която при мен сваля напрежението, е тази - че Законът на привличането се грижи около нас винаги да има достатъчно от това, което искаме, готово и чакащо ни - за редките случаи, когато успеем да си влезем в личния Вихър и да се срещнем с него  Joy В този смисъл - сега осъзнавам, че съм изпуснала някои възможности в миналото, по различни причини, но ЗНАМ, че други възможности пък съм уловила - и най-важното, че ще имам още много възможности в бъдещето! Абсолютно не вярвам в това, че птицата на щастието кацала на рамото рядко или дори само веднъж... По-скоро харесвам обяснението на Абрахам през Естер Хикс - че Законът на привличането слага по едно от всичко желано в твоя Вихър, и всеки път, когато то се окаже заето или някой друг го грабне, Законът за привличането го подменя веднага с ново - чакащо тебе - в случай, че решиш да влезеш във Вихъра си и успееш да го забележиш  bowuu

# 21
  • Мнения: 385
Темата е прекрасна, както винаги  Hug

# 22
  • Мнения: 7 201
Записвам се в новата прекрасна тема ..
Лени, невероятна си!Благодаря ти за труда!   bouquet

Никога не спирай да вярваш, никога не се отказвай!

Никога не се опитвай да разбереш всичко - някои неща не са от значение...

Никога не прикривай чувствата си: когато си щастлив - отдай им се, когато не си - преживей ги!

Никога не се страхувай да опиташ да направиш нещата по- добри - ще се изненадаш от резултатите...

Никога не се страхувай от бъдещето - живей за деня!

Никога не се чувствай виновен за миналото - каквото и да е станало - е станало...

Учи се от всички грешки, които си направил!

Никога не се чувствай сам - винаги има някой, който ще ти подаде ръка!

Никога не забравяй, че можеш да постигнеш много от нещата, за които си мечтал...

Никога не спирай да мечтаеш - нищо не е толкова трудно, колкото изглежда!

Никога не спирай да обичаш!
Никога не спирай да вярваш!
Никога не спирай да следваш мечтите си!
...и никога не се отказвай!

~ . ~ . ~

# 23
  • София
  • Мнения: 0
ЛЕНИ newsm51
БЛАГОДАРЯ ЗА ТРУДА И ЦЕННАТА ИНФОРМАЦИЯ , КОЯТО НИ ПРЕДОСТАВЯШ!!!

ОТНОВО !!!!!!!
ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЪВМЕСТЕН РИТУАЛ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ЖЕЛАНИЕ!!!!!




Когато ритуала е съвместен се увеличава силата и възможността за изпълнение на желанието.
Всеки ритуал е просто код за преход към друго ниво в спиралата на времето, важно е да се вярва в него, а елементите не са важни.
Желаещите могат да се присъединят.


7 лунен ден за ноември – 11.11. – в 12: 02 часа

http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Напишете своето желание на 7 различни листчета.
След това в продължение на 7 дни изгаряте по едно листче всеки ден.Може да изгорите листчетата с вълшебни клечки кибрит или запалка (пишете на кутията или запалката «вълшебни»).Желанието пишем предварително на 7 листчета, по едно за всеки ден.
Основното е да се изгори листчето в точния вълшебен момент.

Изгаряне на листчетата във вълшебната минута:


7 лунен ден (11 ноември ) – в 11.11 часа
8 лунен ден (12 ноември)  – в 12:11 часа
9 лунен ден (13 ноември)  – в 13:11  часа
10 лунен ден (14 ноември) – в 14:11  часа
11 лунен ден (15 ноември) – в 15:11  часа
12 лунен ден (16 ноември) – в 16:11  часа
13 лунен ден (17 ноември) – в 17.11  часа  


ТОЧНО ВРЕМЕ

http://www.timeticker.com/

Листчетата с желанията може да съхранявате в плик с надпис „вълшебен”.След изгаряне на всеки лист, пепелта се разпръсква на вятъра(през прозореца) или в тоалетната.Желанието трябва да бъде едно, написано на 7 листчета.Желанието се написва на 7 листчета първия ден, а след това изгаряме по едно листче всеки ден.
В последния 7 ден, изгаряме листчето заедно с плика.

При написването на желанието да се запомни:
-   Никакви утвърждения в минало време, никакви "не"-та. Вселената не ги чува.
-   Желанията се пишат във вид на утвърждения или като благодарност, че имате онова, което всъщност искате да получите
-   Най-важното – желанието да не вреди на другите!
-   Желанието трябва да бъде позитивно и насочено в полза на себе си и цялата Вселена!
-   Може да се започне с тези думи:
-   „С благодарност приемам от Вселената………..в полза на мен и общото благо".
-   Желанието може да се напише на разноцветни листчета, които съответстват на това какво си пожелаваме (зелено за пари, червено – за любов,синьо за отпуски и море, т.н.)
-   Желанието може да се напише с цветен маркер или молив,  отговарящ  на цвета на желанието.
-   На плика и на гърба на всеки лист може да напишете „Благодаря!”

Ако сте на работа в определения час,може да носите листчето и да го изгорите, а пепелта изхвърляте в тоалетната.

Листчетата на които се пишат желанията е препоръчително да бъдат с размер 5 на 5 см..Това е благоприятния размер в тези случаи.На такъв размер се пишат и мантрите.

Листчето за деня може да се изгаря по различно време, т.е. не е задължително целия ритуал да се извършва в 7:00 вечерта например.

Може листчетата да се напишат предварително през деня на 11.11.

Може да промените часа, ако нямате друга възможност.Например пишете листчетата в 07.07 часа на 11.11., изгаряте ги в 19.07. часа.
На следващия ден изгаряте в 20.07 и т.н.


В 7 лунен ден не бива да се храним с яйца или птиче месо! Иначе  всичко ще е напразно!!!

Отговори на допълнителни въпроси:
1. Не е задължително листовете да са цветни
2. Може да се пише с цветен флумастер или молив
3. Може да се пише с обикновен химикал
4. Листчето за деня може да се изгаря по различно време, т.е. не е задължително целия ритуал да се извършва в 7:00 вечерта на пример.
5. Желанията се пишат във вид на утвърждения или като благодарност, че имате онова, което всъщност искате да получите
6. Докато се изгарят листчетата, може да се произнасят утвърждения (дори в рими)
7. Никакви утвърждения в минало време, никакви "не"-та

И помнете -  ние сме вълшебници!!!!!


Желанието непременно трябва да бъде  формулирано в първо лице.

Ако искате да изгорите листчетата в тоалетната, използвайте пинсета за да го държите или го сложете в нещо, с което разполагате в момента.

„Вълшебният” плик със желанието може да  съхранявате в определен сектор(от картата на желанията),отговарящ на Вашето желание.

Цветовете на листчетата са също според секторите в картата на желанията.

1.Център – здраве:  цвят жълт
2.Юг- успех, слава,репутация    : цвят червен
3.Север- кариера : цвят бяло,черно
4.Юго -изток - пари, богатство : цвят зелен
5.Юго -запад – брак, любов :  цвят  бяло, розово, червено
6.Северо -изток – знания, обучение : цвят син
7.Северо-запад – пътешествия, приятели: цвят бяло, синьо, черно
8.Запад – деца, творчество: цвят бяло, жълто ,оранжево,синьо
9.Изток – семейство: цвят зелен


Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 20:50 от nvesela

# 24
  • Мнения: 9
Лени Благодаря    bouquet

Момичета последната седмица не можех да Ви чета, малкия беше много болен, но като успях ме заредихте с много енергия и усмивки.Благодаря ВИ от сърце.

Днес моя син става на 5 год. и тъй като съм на Вие с виртуалните почерпки искам да ви почерпя с песента на Миро  "Ангел си ти". Моя син много я харесва и често я пее.http://www.teenproblem.net/news/s/18414.html

# 25
# 26
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Благо-Даря Ви от сърце!!!


 http://duhovno-razvitie.com/niuton.htm - Майкъл Нютън Пътят на душите
http://duhovno-razvitie.com/knigi Майкъл Нютън Следите на душите

vanina174

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Мини Маус, ако ми споделиш и адреса на новото ти портмоне Grinning И аз си търся ново, но задължително зелено.

# 28
  • Мнения: 146
Мини Маус, ако ми споделиш и адреса на новото ти портмоне Grinning И аз си търся ново, но задължително зелено.
Мисля че бяха само този цвят - сиво с кафява закопчалка минаваща по цялата ширина на портфейла. Но аз така бях омагьосана, че дори и не погледнах другите неща... Иначе си го вех от Oysho ако правилно тълкувам въпроса ти за адреса  Embarassed
 Peace

# 29
  • Мнения: 9
Всяко нещо, което можеш да направиш или да си представиш, трябва да бъде започнато. Смелостта притежава гений, сила и магия." ->Гьоте

Това ,като поздрав за всички Grinning

Да питам, това със "зарядното" ,за което много се говори има ли го описано някъде Thinking

Общи условия

Активация на акаунт