90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №116

  • 29 123
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 669
Кантарът днес показа 54.3. Хора, не искам да слабея повече. Това с увеличаването на порциите не върви при мен, задържам си килограмите. Обичам си я тази диета, не искам да я спирам. Някакви идеи???

Аз нещо не разбрах -  ти искаш да отслабнеш още, а не можеш или слабееш, а не искаш? 54 кг са блян за много от нас. Laughing


Не зная кое не е ясно. Целта ми беше 55, достигнах ги, и не искам повече да отслабвам, защото така или иначе съм с тежка костна система и в момента на 55 изглеждам така, както някои на 50. Не искам да отслабвам повече, но не искам да спирам режима, тъй като ясно е упоменато, че паметта на тялото е около три месеца, това е идеята на 90 дневната диета. Обаче ако я прекъсна, може бавно да върна килограми, а като продължавам режима, продължавам да слабея. Това е. Продължавам да търся идеи, как да задържа 55 кг, и да продължа режима.

# 721
  • Мнения: 1 669
Бобкас, има няколко варианта - щом сваляш още, и се храниш нормално като количество, макар и разделно, и си увеличила порциите доколкото можеш, значи все още има какво излишно да се сваля  Wink, ако пък ти не искаш повече да сваляш - просто си хапвай режимни, но по-калорични неща, знаеш за всеки ден какво може да е то, и аз мога да ти предложа някои, не ти препоръчвам варианта да прекратиш режима - защото може да има йо-йо, решението е твое в крайна сметка  Peace Зачетох вчерашния ти пост, че имаш плюс, за пръв път и му се тревожиш...а днес, че много слабееш, нещо не мога да схвана, ама ме е напекло слънцето  Crazy, не ми обръщай внимание. А иначе доста от пишещите тук мечтаят за това, което описваш  Simple Smile

Отговарям и на теб...

Вчера сутринта след въглехидратен отчетох нагоре, бях 55.600, след плодов обаче тази сутрин кантара закова на 54, това е килограм и шестотин надолу... Не се оплаквам, просто вече изглеждам прекалено слаба. Ниска съм и дори един килограм надолу или нагоре личи ужасно. А именно йо-йо ефекта ме плаши и искам да продължа режима, хрумва ми, ако не правя плодовите, може би ще задържам 55. Но това правилно ли е??? Съвместява ли се с този режим??? Благодаря на помислилите и отговорилите.  bouquet  bouquet  bouquet

# 722
  • Мнения: 1 234
bobkas, нямам си на идея как ще ти се отрази ако не правиш плодовия, но мога да ти предложа в плодовия да си хапваш "калорични" плодове и зеленчуци - например варена тиква, фурми, смокини (сушените плодове доста засищат и са калорични), ядки (достатъчно калорични са), печен пипер, печена тиквичка, банани, печени пълнени ябълки с орехи и ако това го хапваш в разрешените 5 пъти на ден, няма да имаш минус - аз лично ти гарантирам  Mr. Green. Аз лично се сещам за това. Обаче ако решиш да не го правиш плодов - просто вече няма да е този режим, и гаранция няма. Незнам какъв друг съвет може да ти бъде от полза - просто хапваш по-калорични неща, и в повече количества, но да са режимни. А и си мисля друго, все пак организма си има някакъв предел, и много се съмнявам да продължиш да сваляш така, както и досега. За трети път го правя режима, е...при повечето килца се топяха, и сега свалям - но доста по-бавно, и плюсчета и минусчета. Но ти се тегли честичко, и ако видиш, че почваш мноооого да се топиш, въпреки "положените усилия" (в което аз се съмнявам наистина много - напълно отговорно го заявявам), незнам какво да ти предложа друго - освен да спреш режима. Дано намериш верния път за себе си, успех  Hug

# 723
  • Мнения: 1 669
martin4e , това и ще направя Hug Hug Hug Обикновено карам доста спартански плодови дни.

Обикновено ям сутрин ябълка, на обяд сушени кайсии, за вечеря пак ябълка. Три пъти на ден. Но сега ще похапвам повече в плодов. Ще измисля нещо. Пак казвам, не се оплаквам. Зная, че за много тези цифрички са мечта, но и при мен 61 кг бяха прекалено много. Затова и почнах режима, харесва ми, чувствам се сита и въпреки това сваляща. Няма да се откажа, ще те послушам за плодовия. Мноооого благодаря  bouquet

И друго... Винаги съм била стриктна, не смесвам бетъчини, смесих само първия ден и то поради незнание, при бобовия също. Във въглехидратния не съм се оливала...

# 724
  • Мнения: 1 054
бобкас, без да звуча, зле - мечтая си за този ти проблем! Браво! Не спирай диетката, похапвай режимно и много  Mr. Green Hug

Днес плодове за мен:
 
з - 2 круши
о - грозде и круша
в - половин банан, 3 парченца грейпфрут, половин помело.

Кой споменаваше преди помело?! Да излезе пред строя... Не бях хапвала никога, не бях и виждала отвътре, та днес взех и разучих... Не знам колко е калорично и какво е всъщност, но поне е сладичко и трябва да ви кажа, че в комбинация с банан е ... убийствено!  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 1 700
Веси, другото име на помелото е меден грейпфрут.Вкусно е, но на мен ми е прекалено сухо.

# 726
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Бобкас, понеже нямаш лентичка, а аз отскоро почнах пак режима не зная от колко си почнала и каква ти е била целта. Затова и написах че не разбирам въпросът.
Аз на твое място бих спряла диетата. Изглеждаш страхотно. С един разумен режим и без похапване между отделните хранения ще запазиш килограмите. Не се притеснявай.

Бубичка, аз често си взимам помело. Януари го опитах за първи път. Не беше любов от първа хапка, но често си вземам като има.

Бетито, аз не че нещо, ама какви сандвичи, какви следобедни закуски? Айде да речем че можеш да хапнеш сандвич на обяд щото си на път и нямаш нищо друго под ръка, но следобедна закуска не е предвидена, а пък за вечеря хляб няма.

# 727
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Popsy, Nana супер сте
Otilia  много ме развесели. И на мен ми се е случвало да ме подминават и да не ме познават. Но никой не успях да убедя да започне режима. Дразня се защото повечето ме питат да не съм болна, а не ми казват: изглеждаш добре! Хора разни...
Да си отчета бобовия: за вечеря си направих лещичка и тъй като никой вкъщи не я обича си наготвих само за мен. И точно като бабите, гореща си я затворих в буркани, за да имам когато ми се преяде в следващите няколко дена. Аман от капризи, човек не може да си хапне каквото иска, а пък уж аз готвя  Joy
Лека и отслабваща вечер!

# 728
  • Мнения: 1 669
Не ме мислете, забравете, че съм се оплакала. Аз продължавам с вас... Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 1 700
Момичета, каня ви в новата ни темичка!Пускам я сега малко преди края, защото сутринта не се знае дали Жани ще е тук да я пусне и няма да имате къде да пишете. Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=542062.new#new

# 730
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен аз съм в самото начало ден15 ми е от диетата и много ще се радвам ако ме приемете при вас:)))))))))))))))

# 731
# 732
  • Мнения: 0
Здравеите момичета ,искам да ви попитам нещо .Досега сам била на диетата на Дукан и сам свалила доста ,но искам да ям по разнообразна храна и искам да мина на 90 дневната ,питането ми е дали след тази диета ще прадалйжа да свалям защото е друг рейим .Много ще сам благодарна ако ме посаветвате.

# 733
  • Мнения: 9
 Добре дошли на новите "фиданки", ама "бягайте" в новата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт