90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №116

  • 29 134
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Да се включа преди да ме забравите или преди да са затворили темата. Crazy
Днес белтъци:
з-ябълка
о-2 яйца+ салата зеле с морков
в-1 яйце+ салата

# 691
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

След плодовия ден кантарът рязко отчете минус 2 кг и се връщам на изходна позиция от чисти 87 кг. Днес няма да има смесване на белтъци. За обяд месо и салата, за вечеря сирене и кашкавал и салата. Туй то.

# 692
  • Мнения: 1 669
Браво, Нана Laughing Страхотни успехи, май кантарът се уплаши... Два дена му се каниш Laughing

Да отчета вчерашния плодов.

З - банан
О - сушени кайсии, не ми хареса нищо друго пак Wink
В - 3 парченца печена тиква.

2.5 литра вода. Кантарът днес показа 54.3. Хора, не искам да слабея повече. Това с увеличаването на порциите не върви при мен, задържам си килограмите. Обичам си я тази диета, не искам да я спирам. Някакви идеи???

# 693
  • Мнения: 389
След вчерашния плодов/първи/ ден съм само 0,500 надолу.... Cryобщо за 4 дена.дали от това ,че съм в МЦ ,не знам Sad
иначе вчера
з-2 мандарини
о-2 банана
в -салата от ябълка,морков и червено цвекло

Дмес -белтъчен
з-2 ябълки
о-сирене по шопски
в -пържола +салата
 Искам да ви попитам: Някой правил ли е детоксикация преди пълнолуние? Нали сега на 21 се пада,може ли да се направи един ден само,то три не мога да издържа??

# 694
  • Мнения: 11
Добро утро, фиданки!   bouquet

Отчет за вчера - варива - 2 ябълки и кафе, малко картофена салата, малко боб.салата с 1/2 ф.хляб

Кантарът най-после тръгва леко надолу.. Може пък водния в понеделник до го размърда  Crazy

valeske, съвсем нормално си сваляш , не се притеснявай !А за детоксикацията - аз лично не бих съчетавала с други режими нашия  Peace Ако ти се падне плодов в пълнолунието - добре дошло!

# 695
  • Мнения: 389
Ами то е на 21 пълнолунието,но на мен плодов ми е 20,дали може два дена да го направя плодов??

# 696
  • Мнения: 226
Добро утро и от мен!
Днес плодов мисля да закусвам сок  Grinning че вече 20тина дни само на вода (и от време на времем червено вино  Embarassed ) не си е работа. Аз да си кажа нямам кантар и не съм се теглила, забелязвам леко отразяване на диетата върху себе си, но да си кажа честно не ме мъчи като се ядат разнообразни неща всеки ден, а и откакто я започнах, правя и упражнения и се чувствам много добре,затова не се измъчвам с мисълта да следя килограмите.
Успех на всички, наслаждавайте се на здравословния режим и го подправяйте с щипка физически упражнения!

# 697
  • Мнения: 42
Pety,Ujasia-немога да хапвам повече.Аз не съм голям фен на плодовете.Сега единственото което мога да ям са ябълки и банани.Обожавам диня и пъпеш ама вече няма.Така че от мандарината ми е много кисела и си се наядох.Към 15.30 хапнах 5-6 ядки.Към 5 банан и към 8 банан и несъм била гладна.Тази сутрин имах приятна изненада.Вче минах 3та четворка и съм с 4гк по-лека.Тоест започнах на 70 сега съм 66 newsm44

# 698
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 480
Кантарът днес показа 54.3. Хора, не искам да слабея повече. Това с увеличаването на порциите не върви при мен, задържам си килограмите. Обичам си я тази диета, не искам да я спирам. Някакви идеи???

Аз нещо не разбрах -  ти искаш да отслабнеш още, а не можеш или слабееш, а не искаш? 54 кг са блян за много от нас. Laughing

# 699
  • София
  • Мнения: 2 008
здравейте:)
аз да си отчета прегрешението
на вчерашния въглехидратен имах ориз останал от варивата и "злоупотребих" с него-опитвах с доводи-не слуша бе.......
факт е , че не се чувствах добре след смесването на въглехидрати и варива и сега явно ще имам по-силен довод:)
иначе о:юфка
в: щрудел домашен
и малко вода отива като съм вкъщи-взимам си бележка за днес:) ще се шляя навън:)))))
днес плодов
з: банан и кафето си го пия сега
о и Вечеря-настъргани ябълки с канела

хубав ден на всички

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Едно ОГРОМНО благодаря за пожеланията !
Днес въглехидратен (7ми ден)
З: 1 грейпфрут и 3 бонбона ( нямах търпение да ги изям от вчера им се точа )
О: Спагети с дом сос и кисели краставички
В: Може би пак малко спагети и тиквеник ( и него от кога го чакам )

Приятен ден на всички. Аз отивам на разходка по плажа Simple Smile   Peace

# 701
  • Мнения: 244
Здравейте   bouquet
 
Аз пак се намесвам с въпрос  Mr. Green
Някоя от вас наскоро спомена за книга за разделно хранене, която била свършила във всички магазини и очаквали зареждане.Та коя е тази книга и кой е авторът й ?

Предварително ви благодаря   bouquet

Лека и забавна събота ви желая

# 702
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 480
Има отделна тема за разделното хранене. Не смесвай двата режима, има доста разлики.

# 703
  • Мнения: 1 234
Здравейте и от мен в този страхотен слънчев ден  Hug Героите са уморени след хубава разходка из природата, и сина ми заспа, аз още се чудя  Wink
Нана, казах ли ти аз, познавам аз, все пак вчера имах бобов ден, гледала съм ти на боб  Laughing
Днес въглехидратна - хапнах си за обяд - една купичка супа от гъби и тиквички с фиде, и една пълнозърнестна багетка с лютеница. За вечеря дългоочаквания тиквеник. Досега не съм замразявала готов тиквеник, дали ще е добра идея, да си заделя едно-две парченца във фризера newsm78
Бобкас, има няколко варианта - щом сваляш още, и се храниш нормално като количество, макар и разделно, и си увеличила порциите доколкото можеш, значи все още има какво излишно да се сваля  Wink, ако пък ти не искаш повече да сваляш - просто си хапвай режимни, но по-калорични неща, знаеш за всеки ден какво може да е то, и аз мога да ти предложа някои, не ти препоръчвам варианта да прекратиш режима - защото може да има йо-йо, решението е твое в крайна сметка  Peace Зачетох вчерашния ти пост, че имаш плюс, за пръв път и му се тревожиш...а днес, че много слабееш, нещо не мога да схвана, ама ме е напекло слънцето  Crazy, не ми обръщай внимание. А иначе доста от пишещите тук мечтаят за това, което описваш  Simple Smile
Ами то е на 21 пълнолунието,но на мен плодов ми е 20,дали може два дена да го направя плодов??
Не те съветвам да комбинираш двата режима, направи си плодовия, когато ти се пада, а след като приключиш с режима си прави лунната или детокса, аз също съм им фен, но не ги правя, докато правя 90 дневната. На различни принципи действат, и ще си объркаш организма.  Peace

# 704
  • Мнения: 244
Ужасия   не за друго ами да използвам че някой ще може да ми донесе книга поне от Българиа следващия месец  Grinning
Аз искам след диетата да мога да се храня добре за здравето и вкуса ми,не искам да ям после по малко но пак от същите неща които ме доведоха до тук  ooooh!

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт