90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №116

  • 29 122
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 458
Добро утро
Аз се изложих тотално.
спазвах месец стриктно режима, но от 3 дена съм в нова фирма, на ново място и неориентирана още за магазини/ресторанчета, хапвах каквото попадне. #Cussing out (стараех се поне да е разделно)

Днес се заемам наново. поне течностите съм спазвала.

от началото на режима доста свалих, разхубавих се.



# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Днес съм на плодове - купила съм банани и круши и лешници, разбира се.

# 47
  • Мнения: 0
добро утро момичета.аз идвам на отчет.Първия ми воден мина отлично,а резултата ми за след първи цикъл е:
тегло-8кг
обиколка-13см
бедра-4 см
мисля че съм се справила повече от добре
приятен и спокоен ден от мен  bouquet

# 48
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Добро утро!
Руми82,браво за резултата!Супер си!

Брук,бързичко да се оправяш!Скорошно оздравяване!

Зизинка,абсолютно споделям написаното от теб.Човек не трябва да се отказва заради 1 прегрешение.

Хамелеон,защо не си носиш нещо режимно на работа?Приготвяш си го от вечерта и си го носиш.

Аз днес съм на въглехидрати.Гледам тиквеници обсъждате.И на мен ми се яде,но не ми се прави BlushИ без друго едва успявам с времето.Денят трябва да стане по 28 часа за да успея да свърша всичко,което искам.Днес пак ме е един от инфарктните дни.Иначе менюто е:
з-ябълка
о-2 филийки хляб Вита с маслинова паста+салата цвекло и морков
в-3 овесени бисквитки +шоколада

И лек и спорен ден на всички!

# 49
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен и честита нова ни темичка!
Отчет за вчерашния ден
з-ябълка и кафе, о-бейкроус, в-тиквеник и черен шок.
Режимен ден на всички. Hug

# 50
  • Мнения: 0
Добро утро.

Днес ми е белтъчен ден.След плодовия имам -0.900гр много съм доволна от няколко четворки не бях повече от -0.200 днес беше благосклонен към мен кантара.Днес мисля да направя пиле с кисело зеле много го обичам.А за закуска ще хапна 2 ябълки.Втория цикъл имам само -2кг дали е нормално но гледам тук има много хубави резултати,но може би си е до организам ,но пък първия цикял бях -6,5 а и кг ми за сваляне бяха 11 кг сега ми остават още 2-3 кг може би затова свалих по бавно в втория цикъл за да останат и за 3 незнам за какво става на въпрос но няма значение важното че се чувствам добре с този режим и свикнах много бързо.
Руми -резултата ти е страхотен браво на теб Peace

# 51
  • Мнения: 1 669
Ауууу, вече сте навъртяли няколко странички в новата темичка...

# 52
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
За целия режим - 10 кг обаче има още 5кг.Ще ви чета редовно.
Нана ти когато беше нережимна спазваше ли РХ и какви порции намалени или?За пицата разбрах в месеца 1път Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 070
Здравейте момичета - браво за резултатите! Hug
Много се радвам като ви чета, днес и духът ви е така, по-приповдигнат..  Peace
Аз вчера бях стриктна, обаче още не мога да наваксам с водата..
За вечеря само се чудих (защото нямам нет у нас в момента) колко шоколад да хапна (знам, че пишеше лентичка) и хапнах 3 квадратчета.. Така добре ли е? newsm78

Днес съм на плодов:
з: дюля + чаша гореща вода
о: 2 ябълки
в: грозде

п.п. Не смея да се хваля, ама днес кантара ми показа - 2 кг. (за 3 дни  Blush)..

# 54
  • София
  • Мнения: 153
Добро утро,

Виждам, че доста се хвалят със завидни резултати. Браво!  Hug
Аз пък нищо не съм свалила още ама няма предаване. Май ще трябва да понамаля порциите Sad
Днес плодов - нямам идея какво ще си купя по-късно, но за закуска ще е банан. Добре, че той успокоява гастрита.

Лек ден фиданки!  bouquet

# 55
  • Мнения: 11
Здравейте, днес ми е ІV ден от режима и съм на І плодов ден.Надявам се да го удържа.Ще продължавам да ви чета и дано и при мен подейства режима.Желая много минусчета на всички!

# 56
  • Мнения: 3 070
Аз пак да питам нещо..  Blush
Разбрах, че не може да се консумират печени и солени ядки! А има ли значение какви ще бъдат, защото някои са по-богати на мазнини за разлика от други? Според мен най-полезни са ореховите ядки, лешниците и бадемите.. Но предполагам може и фъстъци, кайсиеви ядки, кашу и пр.?
animn, започнали сме заедно с теб!  Hug
Благодаря на всички по-опитни за консултациите и препоръките!  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
ДУ
За целия режим - 10 кг обаче има още 5кг.Ще ви чета редовно.
Нана ти когато беше нережимна спазваше ли РХ и какви порции намалени или?За пицата разбрах в месеца 1път Mr. Green

Не съм спазвала разделно хранене. Спазвах изискванията за плодова закуска, часовете за хранения, вечерята до 20 часа. Без алкохол, газирано, натурални сокове. Сладко и хляб много рядко. Пица 1 път месечно. Смесено хранене - т.е месо с картофи и месо с ориз - 1 път седмично. През останалото време каквото ми се яде.
Порциите - никога не съм ги мерила - ям, докато се нахраня.

# 58
  • Мнения: 1 545
Аз пак да питам нещо..  Blush
Разбрах, че не може да се консумират печени и солени ядки! А има ли значение какви ще бъдат, защото някои са по-богати на мазнини за разлика от други? Според мен най-полезни са ореховите ядки, лешниците и бадемите.. Но предполагам може и фъстъци, кайсиеви ядки, кашу и пр.?
animn, започнали сме заедно с теб!  Hug
Благодаря на всички по-опитни за консултациите и препоръките!  bouquet
Фъстъците не се ядат в плодов ден. Орехи, лешници и бадеми може. Кашу също може.

# 59
  • Мнения: 16
здравеите фиданки . Добре дошли на новите  Hug
да се от4ета за в4ера :
з-ябълка
о-пилешко с малко таратор4е
в-салата + малко месце

сега съм в М и от 3 дни не съм мърдала ,стоя си -3 и това е !  Много ме от4аива .. вие по-време на М така ли сте ?

Общи условия

Активация на акаунт