90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №116

  • 29 117
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
А за утре-плодовия ден-нали няма проблем цял ден да съм на един и същи плод-ябълка

# 31
  • София
  • Мнения: 3 414
Няма,може само един вид.
Текат последните часове на диетата ми.
вие много гладни,почнахте закуската вече. Joy
Хари   bouquet

# 32
  • sf
  • Мнения: 10 145
Браво, Иве, колко е крайния резултат?
И аз трябваше вече да я свършвам ,а все я започвам  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 321
Здравейте Фиданки.Честита нова темичка!!!!Отчета за днешния плодов-
З: 2 банана , О: 2 банана , В: 2 банана
Лека нощ на всички   bouquet

# 34
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Hari - благодаря, миличка, за темата. Още малко и си в кюпа.  Hug
Donsita все ще я свършиш.  Joy
Ива и Сие успех със задържането.
Вчерашните русалки добре сте се отчели - поздрави, днешните русалки да устискате вечерта и ... нали си  знаете.
Днес плодов: З-круша, О- 2 банана и В-2 банана.

# 35
  • Мнения: 226
Могат ли да се ядат пуканки и кога? Както и зеле на манджа нали в тавата и във фурната?

# 36
  • Мнения: 1 174
Могат ли да се ядат пуканки и кога? Както и зеле на манджа нали в тавата и във фурната?
Пуканки, не. Зеле всеки ден, без плодовия,ако не е сурово.

# 37
  • Мнения: 1 054
Нещо ми мина ентусиазма за писане....
днес въглехидратен:

з - грозде
о - 2 хлебчета с маслини и малко лютеница
в - 1 хлебче с маслини и салата домати и краставици

Утре съм само на грозде.... Не знам има ли някаква зависимост, но по-добре се чувствам /и кантара е далеч по-благосклонен/, когато ям само 1 вид плод в плодовия. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 0
Хоп,
за днес отчета е:
З–кафе и ябълка
О–спагети с чеснов сос 2чинии (не много големи де)
В–3/4 чиния от същото плюс салатка от маруля. Към това си бях купила готово тесто за сладки и ометох повече от предвиденото  Embarassed
Утре е плодов, въоръжила съм се с ябълки, мандарини и сушени сини сливи. Имам един умрял банан, който може още е годен за ядене (а може и да не е..) и бадеми. Дано да не сгафя, че аз плодовите доста огладнявам.
Като си гледам плана сега....и ми призлява! Къде трябваше да съм, а къде съм. Почнах на 09.08 и сега трябваше да ви кажа “ей хора, отивам си!“, ама нейсе! Аз удължавах , мазах, боледувах и от началото до сега вместо 10, само 6кг. Не че не съм доволна, даже супер! Ама си викам ако бях по инатлива, досега щях да съм ехеее, едни гърди напред. Аз втори воден така и не направих, те и плодовите ми стигат за да свалям, но като е речено да се прави един път в месеца, сигурно не е напразно. Като ми хрумне ще направя един междинен воден, ако ли не– ще е за след това.  Разликата между 66кг и 60кг е дори по дрехите осезаема, но като се гледам в огледалото, ми та то отвсякъде от където си имаше, пак си има още за махане... Знам че тия от нас дето са на по 80 и кусур си викат бели кахъри, ама си представям как бих изглеждала на 55 вместо 66 и се мотивирам да продължавам. Респект на по–железните сред вас, дето с постоянство постигат чудеса! Ама съм сигурна, че има и такива малко тип пикли като мен, та посланието ми е към вас– сега че сте се омазали с ядене, че сте првалили поредния плодов или там воден... няма страшно...само не се отказвайте! Килограмчетата дори и задържани се броят към успехите!

# 39
  • Мнения: 1 234
о. - фокача с маслини martin4e,супер стана!
Нали, и аз ще повторя  Simple Smile Единственият проблем е, че си хапвам доста от нея  Embarassed ,а ако е обикновен хляб със сигурност ще изям по-малко.
Ааа, ама каквото ми отчитате тия тикви и тиквеници... Naughty, утре ще се прицеля на една бяла тиква да си правя нещо си с нея за въглехидратния.
Ива&СиЕ , знам аз, че ще ти е мъчно за режима, с всички ни е така, затова и се завръщаме  Simple Smile Успех в задържането на килцата и да споделяш как я караш  Hug

# 40
  • Мнения: 9
аз пак болна и както обикновенно когато съм болна пак се изложих с водата само 1,5л.  Sad
иначе днес ми беше плодов - 1 банан, 100гр.орехи, 2 парчета печена тиква  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 35 098
Хари  bouquet
Иве,аз тъкмо пристигам,ти си отиваш Hug
Днес въглехидратен- З - няма,О- 2 филии с масло и шерена сол,В-зелева салата +1/2 парче торта Crazy
Утре ,ще взема да си взема една тиква Rolling Eyes....и цял ден на нея!Малко в страни,ама като я печете тази въпросната на големи парчета(с кората),наливате ли вода в тавичката newsm78

# 42
  • Градът на липите
  • Мнения: 5
Благодаря  Хари за новата темичка Simple Smile

 Вчера си приготвих тиквеник с нагласата че за обяд и за вечеря ще ям от него.Днес сутринта едвам дочаках да стане 12 ч. и го нападнах.Изядох 2 парчета и толкова тежко ми стана и гадно че след това не исках да го погледна.Та за вечеря хапнах 1 филийка с лютеница.Мислих утре да си сваря останалата част от тиквата,но повече тиква не искам да видя.

Докато четох назад ми направи впечатление че  доста фиданки  са плодови утре ,ще се подкрепяме взаимно Simple Smile

# 43
  • Canada
  • Мнения: 277
Хари, благодаря за новата тема  Hug
Ива&СиЕ, успех със задържането  Peace Каква е равносметката дотук?

В4ера във въглехидратния толкова много ядох  Embarassed и пак не ми беше сито  Embarassed Embarassed хи4 не ми харесва въглехидратния ден...
Днес съм на плодове
З: две праскови
О: грозде + ядки
В : две круши

Минусов ден ви желая! Hug

# 44
  • Мнения: 1 777
Йонито с теб едно и също сме хапвали днес. Grinning
За закуска -кафе и две нектарини.Обяд-круши ,а за вечеря грозде и бадеми.

Общи условия

Активация на акаунт