Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 305
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 965
Много ми е приятно във Вашата компания дами.
Замислих се, как ли би изглеждала тази мила родна картинка, ако поставим на мястото на бременната "простачка" една двуметрова, 200 килограмова мутра, а пред гаража на милите гражданки бе паркиран нов черен джиБ.
Аха Mr. Green
...

Обикновено тези точно внимават къде паркират доста повече, че после не знаят дали и от гаража няма да изскочи някой от техния калибър, а и не им се "шари" на паяка. Mr. Green

# 151
  • Мнения: 48 014
Аз затова си пазарувам в МОЛа дори хляб- паркинг голям, каси много, на никой с нищо не преча
Като живееща в София и млад шофьор съм ужасно възмутена какво си причиняваме ежедневно- излишен стрес, безумна агресия и простотия...смятам че и двете страни ще похабят много нерви, а е напълно излишно и безсмислено

# 152
  • Мнения: 521
Много ми е приятно във Вашата компания дами.
Замислих се, как ли би изглеждала тази мила родна картинка, ако поставим на мястото на бременната "простачка" една двуметрова, 200 килограмова мутра, а пред гаража на милите гражданки бе паркиран нов черен джиБ.
Аха Mr. Green
...

Обикновено тези точно внимават къде паркират доста повече, че после не знаят дали и от гаража няма да изскочи някой от техния калибър, а и не им се "шари" на паяка. Mr. Green

Останала съм с впечатлението, че точно този тип нямат проблеми със случайно изскочили граждани, или пък шарене на когото трябва.
В повечето случаи се чувстват като господари на света. Laughing
Но хипотетично ситуацията би приключила в момента, в който на въпроса кой е паркирал се чуе едно грубо Аааз.
На "Солунска" съм виждала от тези стоманените скоби, но се управляват с дистанционно.
Супер лесно, и предполагам решава проблема.

# 153
  • Мнения: 4 892

излишен стрес, безумна агресия и простотия...смятам че и двете страни ще похабят много нерви, а е напълно излишно и безсмислено


Абсолютно! Може ли са да се разминат с много малко. Авторката на темата и скандала така и така е ползвала неадекватен към случая аргумет, можела е да поднесе извиненето си като отбележи, че част от мозъка и преминава в течно агрегатно състояние - коластра и не е помислила, че за някого 10 минутки може да са много време, което да ползва пълноценно.

А сега - те ти булка Спасов ден!

# 154
  • София
  • Мнения: 15 485
    А авторката може и да ражда вече...Peace!Все пак, това за нея е било голям стрес!

# 155
  • Мнения: 12 674
Смарти, пред нас има такива случаи,. висят в едно кафе. Когато им кажеш, стават и си преместват колата. Е, не се разсипват от извинения, но и не изпъчват кореми да кажат - Ти ли ще ми кажеш, бе.  

    А авторка може и да ражда вече...Peace!Все пак, това за нея е било голям стрес!

Дано мъжът й не е паркирал пред някой гараж.

# 156
  • Мнения: 723
Твърде много агресия. И твърде много хора, които я оправдават. Tired
абсолютно те подкрепям.... bowuu.....

и скоби имаме,спират си обаче на улицата ,не на тротоара, т.е.пак пред входа/изхода на гаража,
но и да влизам в конфронтации не желая,преди всичко вредя на себе си,така или иначе,нещата са се случили.....

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 12:52 от maimp

# 157
  • Мнения: 4 892
    А авторка може и да ражда вече...Peace!Все пак, това за нея е било голям стрес!

Да е жива и здрава, никой лошо не и мисли. Да си роди здраво бебе. Просто не е била никак права и сама си е докарала донякъде стреса, казам го, без да оправдавам останалите участници в мелето.

# 158
  • Мнения: 4 965
Много ми е приятно във Вашата компания дами.
Замислих се, как ли би изглеждала тази мила родна картинка, ако поставим на мястото на бременната "простачка" една двуметрова, 200 килограмова мутра, а пред гаража на милите гражданки бе паркиран нов черен джиБ.
Аха Mr. Green
...

Обикновено тези точно внимават къде паркират доста повече, че после не знаят дали и от гаража няма да изскочи някой от техния калибър, а и не им се "шари" на паяка. Mr. Green

Останала съм с впечатлението, че точно този тип нямат проблеми със случайно изскочили граждани, или пък шарене на когото трябва.
В повечето случаи се чувстват като господари на света. Laughing
...

Хммм, аз такива поне от 2-3 г. не съм виждала и си мислех, че или са забегнали в чужбина, или са се култивирали, ама сигурно не ходя на точните места или успявам и с тях да намеря приказки. Sunglasses
Иначе, с такъв е най-лесно, когато ти спре пред гаража - звъниш на паяка и в районното, без да си играеш да се разправяш. Или му говориш мило и бързо реагира.
Всъщност, случвало ми се е един "гардероб" да ми запуши колата на паркинга и любезно му казах, че тръгвам и бързам. Даже се зарадва, че ще може да се препаркира на моето място. Общо взето, в случаите с разни простаци е напълно в сила правилото на детските учителки: "когато децата шумят, крещят и правят глупости, започваш да им говориш тихо, мило и спокойно - тогава се заслушват, успокояват и правят, каквото искаш" /това ми е изпробваният метод за всякакви ситуации/. Peace

# 159
  • Мнения: 521
Да, дано поне се весне да каже, че е наред. Щот ми отидоха напразно усилията Crazy Laughing

Трещи, снимай ги. Тия хора са за новините Shocked Hug

Азаф, аджеба за това се пеня толкоз време значи...Тихо и спокойно, за предпочитане с равен тон. Grinning

# 160
  • Мнения: 4 965
Да, дано поне се весне да каже, че е наред. Щот ми отидоха напразно усилията Crazy Laughing

Трещи, снимай ги. Тия хора са за новините Shocked Hug

Азаф, аджеба за това се пеня толкоз време значи...Тихо и спокойно, за предпочитане с равен тон. Grinning

Да, зе. Аз пък се пъна да обясня, че процесът е двустранен. Peace

# 161
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Дано мъжът й не е паркирал пред някой гараж.
Как, бе, той си стои вкъщи на топло и чака само някой да го викне за бой. Иначе жена му се справя добре, тя е с корем и пазарува, мъкне торби, той не се тревожи за нея.

# 162
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Искаше тук да ти изпишем вежди, а ти избодохме очите.Виновна си изцяло ти, от самото начало до края.Прости ми, че си бременна, а аз ти пиша груби думи. Laughing
 Винаги съм се втрисала от лигави жени, които мислят, че като са бременни и всички трябва да ги носят на ръце.

  Просто сменете квартала.Може би не е лош, но вие не сте за квартал в който живеят интелигентни хора. Stop

# 163
  • Мнения: 4 668
Прочетох само поста на авторката и две - три мнения след нея ... така че , ще прощавате ако съм изпуснала нещо  Wink
1. Най - просташкото нещо е да паркираш пред нечий гараж  ooooh! Живея също в скъп и уж спокоен квартал , но от такива като авторката , които уж са за по 10 мин. реално не можем да си ползваме гаражите .
2. Още в магазина е трябвало да се обадиш на човека и да се извиниш .
3. Връщането на място си е било точно търсене на саморазправа .
4. Представих си мъжа ти как тича да се крие в някой вход , вместо да защити бременната си жена  ooooh! Joy Ама иначе , тръгнал и той на бабаит да се прави .
5. Просташкото държане на ответната страна няма да коментирам , а и не съм сигурна дали не е преувеличено .
6. Това , че си бременна не означава , че целият свят е длъжен да се съобразява с теб . Каквото повикало - такова се обадило .

# 164
  • Мнения: 1 479
Има една бьлгарска поговорка:"Да Беше Мирно Седяло,Не Би Чудо Видяло!"Веднага се сетих и за "онзи" асансьор в Майчин Дом ooooh!В Бьлгария хората масово нарушават правилата,после тьрсят саморазправа.Всеки ден се сбльсквам с такива... :bad-words А една бременност не означава,че трябва да си правиш,каквото си искаш.http://vbox7.com/play:920b3243  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт