Какво чудо ми дойде до главата..

  • 10 307
  • 214
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 226
Rolling Eyes Предния пост ме убеди, че всъщност да си агресивен е най-малката беда.
лековато го раздавате, при положение, че никой не е застрахован от такова нещо.
Предният пост е моят, но не виждам как те убеди в това  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 6 624
Joy Какви биячи, какво затваряне на очи.


Добре кажи според теб мъжът и за какво е отишъл ,с каква цел са се върнали ?

# 122
  • Мнения: 1 547
Обаче пази боже да бях срещнала теб пред врата и да се напишка Рая, защото все пак малките деца знаеш ли колко могат да стискат

А ти откъде знаеш, че на опашката няма жени, които също не могат да стискат, по ред основателни причини? Едно е да се надяваш хората да проявят възпитание и благосклонност, ако им е възможно, съвсем друго е да смяташ, че са длъжни да го направят. Щото те никак не са длъжни и щото не само твоята ситуация е важна.

# 123
  • Мнения: 4 419
На скоро в съседния вход се нанесе ново семейство и имат бус. Ами тоя една вечер така ме беше запушил, че сутринта, за да изляза се принудих да си одраскам колата малко. Ядосах се и бях твърдо решена вечерта да го помоля да внимава как паркира.
Вечерта случайно се прибрахме по едно и също време, той спря пак по начин, че да заеме 3 места и да влезе в едната градинка, където тревата се поддържа. Ами като му видях физиономията сама не посмях да отида да говоря с него. Колкото и любезно да мога да се държа, ами достраша ме. Но случи ли му се втори път, снимка - КАТ и т.н. както си му е процедурата.
Не оправдавам никого за паркирането. Като не можеш да караш и спираш ходиш пеш. Аз не си спирам колата пред входа на магазина, за да не нося торбите. За тази цел (носенето) ползвам мъжа ми или количките на хипермаркетите (където е възможно това).

# 124
  • Мнения: 4 965
Rolling Eyes Предния пост ме убеди, че всъщност да си агресивен е най-малката беда.
лековато го раздавате, при положение, че никой не е застрахован от такова нещо.
Предният пост е моят, но не виждам как те убеди в това  Rolling Eyes

Тя визираше моя пост, затова я помолих да прочете конкретния ми пример за хора, чийто живот буквално беше съсипан от подобни 10 мин., ама нали е по-лесно да забравяме понякога, че има и други хора на света, освен нас... Peace

# 125
  • Мнения: 12 674
Интересно ми е дали ще се появи авторката да каже колко злоба има във форума. Защото съм сигурна, че всичките ни изказвания няма да я убедят, че нито тя, нито мъжът й са прави.

# 126
  • София
  • Мнения: 3 801
Интересно ми е дали ще се появи авторката да каже колко злоба има във форума. Защото съм сигурна, че всичките ни изказвания няма да я убедят, че нито тя, нито мъжът й са прави.
Крайно време е. Девет страници и още никой не е споменал форумската злоба и завист  Laughing

# 127
  • Мнения: 226
Обаче пази боже да бях срещнала теб пред врата и да се напишка Рая, защото все пак малките деца знаеш ли колко могат да стискат

А ти откъде знаеш, че на опашката няма жени, които също не могат да стискат, по ред основателни причини? Едно е да се надяваш хората да проявят възпитание и благосклонност, ако им е възможно, съвсем друго е да смяташ, че са длъжни да го направят. Щото не са и щото не само твоята ситуация е важна.

Ехеее, това вече са си нападки. Аз с усмивка се сетих за този случай просто и като цяло няма как да знаеш, но не съм нервен човек и дори така да беше станало, както вече писах, щяхме да сме картинка просто, не драматизирам, че щял да дойде краят на Света. А и да съм казала, че съм им поискала път. Те хората ни пуснаха да минем просто преди тях. Извадила си само една чат от цитата все пак. Аз никога няма да тръгна да си искам път, място и т.н.,защото това си е до свикване-ако са те учили че си с привилегии, ок, ама аз съм нямала такива причини, така че не. Явно не може да се пишат никакви постове, освен сериозни, заемащи строга позиция и без хумор.

# 128
  • Мнения: 521
Няма да се появи, разбира се. Не очаквайте да си посипе главата с пепел.( това към Трещи)

Спирам да се обяснявам на всеки. Снежинке, Азаф, не визирах вашите, а по-предния пост. Не ми се цитират чаршафи, а и никакъв смисъл няма. Който иска, ще си направи изводите сам.

Към авторката- избягвай контакт с хора, вредно е. Laughing (това е шега, щото гледам, че бая се напрегнахте повечето) Hug

# 129
  • Мнения: 3 656
Преди да си купим колата, гаражът ни беше празен и съседите си паркираха там колите. Цял месец мина, докато се научат, че вече гаражът е обитаем и не е редно да се паркира пред него. Е, научиха се де, ама помня, как сме им звънели в 5.00 сутринта, да преместят колите си, чак ми е било неудобно, защото някои от тях имаха бебета. Но, никога не е имало грозни сцени, даже сме се майтапили едни с други. Значи, наистина има как, да се избегнат подобни свади, ако иска човек.
Хайде, нека не спорим вече, кой крив, кой прав.  Praynig

# 130
# 131
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Каквото повикало, такова се обадило. Това е чудото, дошло от другото чудо.

# 132
  • Мнения: 226

Към авторката- избягвай контакт с хора, вредно е. Laughing (това е шега, щото гледам, че бая се напрегнахте повечето) Hug

hahaha
Абе понеже на принципи всеки е с изказвания, аз да поставя така нещата. Както и да се държи една бременна в деветия месец жена, вие ще й се развикате ли и обиждате? Лично вие? Аз лично може би ще ме подразни, че е невъзпитана и т.н., но съм сигурна, че няма да й крещя. Така, че за всички, които казват получила си заслуженото, каквото почукало, такова се обадило, да-принципно е така, но реално...

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 23 770
Всички сме ужасни завистнички, завиждаме на авторката какъв прекрасен мъж има, готов да я защити, дори със бой! Колко злоба има в този форум! bowuu

Казах го, брей колко било хубаво Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 3 801
Има как, но трябва и двете страни да притежават необходимото възпитание,което в нашия казус липсва.

Общи условия

Активация на акаунт