Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 410
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
.....
И друго нещо искам да ви кажа, странно се чувствам....изпитвам вътрешна необходимост да ви споделям тези неща, а до преди месец не бих го направила от суеверие  Rolling Eyes Но сега някак си съм убедена и това, че срещам във ваше лице хора, които ме разбират ми дава сили и стимул да продължа. В реалността за съжаление не е така и няма с кой да споделям.

Лек и успешен ден на всички!  Hug

DzVeR, споменавала съм и преди, че според мен е добре да споделим с хора, които ще влеят положителна енергия в нашето начинание. Ако искаме всичко да е възможно най-успешно трябва да избягваме дърдоренето пред хората, които ще изпратят отрицателна енергия.

didiela , радвам се за теб!  Hug

# 736
  • Мнения: 1 346
Мили момичета последните ви постове засягат неща, които и аз съм ги усетила и преживяла по аналогичен начин.

Съвестно ми беше за едно старо приятелство, но цялата ми същност крещеше да приключа с близките отношения. В момента, в който се успокоих и вътрешно приех тази промяна в живота ми нахлуха нови прекрасни хора. Скоро някой от вас спомена, че за да дойде нещо ново в живота ни трябва да му направим място. Май животът е прекалено истински и ако искаме да го живеем и дишаме по най-прекрасен начин в него няма място за "полуистински неща", неща които бутаме някак си, за да не обидим някого.
Осъзнаването на всичко това ми даде смелост да съм безкомисна и в други подобни ситуации.

DzVer и аз минах по този път, отначало започнах плахо да споделям тук чудесата, които ми се случваха, просто имах силното желание да го направя, но точно старото суеверие ме е дърпало назад и ме е разколебавало и въпреки всичко послушах себе си. Знаеш ли кое е най-интересното вече и в реалния живот намирам хора, с които споделям тези неща. В момента в който се осмелих да го правя тук и хоп се появиха съмишленици и извън интернет пространството.
За зарядното вече край нямат моито примери, така че на който му допада идеята нека го прави  Grinning
 Hug Hug Hug Прегръщам ви всички! Прекрасен и усмихнат ден!   bouquet  bouquet  bouquet

# 737
  • Мнения: 385
*Мила* БЛАГОДАРЯ за пожеланията и за това което си написала.

 

............... Каза, че вече няма да ни харесват неща и хора около нас, носещи старата вибрация, от която се отделяме, за да преминем в новата, за да променим живота си. Дори ще ни дразнят - и това е естествено - вибрациите са много различни. Това изисква кураж...


за съжаление точно тези изречения описват част от това, което се случва и с мен. Но при мен не става въпрос за възможности за работа или предложения, а за личния ми живот, защото това което смятам, че би било за мое най-висше добро, не е без вреда за другите (около мен). Както и да е, продължавам да мисля положително и вярвам, че нещата ще се подредят по най-добрия за всички начин.
И при мен е така. Случи се нещо, което отключи съмнения по отношение на човека до мен.  Много съм объркана, тежко ми е. Пробвах да си изясня ситуацията с вслушване в сигналите на тялото, както са описали Мила и Вела, но при всеки изход, който си представям ми е "свито" под лъжичката. Това, което направих за момента е да предам ситуацията на Ангелите и Бог, вярвайки, че с тяхна помощ, ще се случи най-доброто за мен. Зная, че и това ще мине, надявам се просто да е по-бързо и леко Praynig
Радвам се, че ви има момичета, благодаря   bouquet

# 738
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Благодаря ви, момичета  Hug
Дидиела и Дзвер - браво - чудесни новини! Хубаво му става на човек, като прочете такива неща сутрин  Peace
Старлайт, може би изпускаш първата част на техниката - да релаксираш напълно, т.е. да се отпуснеш и да се освободиш от страховете, които те владеят. Тогава, в това състояние вече - да зададеш въпроса. Така по-лесно ще отделиш истината.
Да споделя сутрешното пожелание от Позитивното мислене:

Здравей, Приятелю/ Приятелко!

Заяви ли желанията си за днешния ден, или ще оставиш
той да бъде управляван от вчерашните ти мисли?
Тези думи ще ти помогнат да започнеш деня си:



Днес ще ми се случат всички най- хубави неща.
Днес ще бъдат осъществени всичките ми желания.
Навсякъде ще ме следват чудеса и вълшебства.
Пожелавам ти най-хубавия ден!


# 739
  • Мнения: 72
Искам да попитам за техниката за писане на сценарии. Как трябва да нпиша разказа, като вече случило се или, като нещо което искам да се случи?

# 740
  • Мнения: 10 690
joya, аз бих те посъветвала да не пренебрегваш сигналите, които ни се дават на сън. Чрез сънищата много често получаваме конкретни сигнали и предупреждения, на които би било глупаво да не обръщаме внимание. Аз бих имала едно на ум по отношение на човека, за когото съм имала предупреждение на сън.
Спомням си един много конкретен случай със сън преди 7-8 години, на който тогава не обърнах внимание (друг е въпросът дали можех да избегна случилото се в последствие... сигурно бих могла... но знам ли?  newsm78 ).
Сънувах една моя колежка, с която бях в абсолютно нормални колегиални, дори бих казала и приятелски отношения. В съня ми я видях облечена в странен змийски костюм, нещо подобно на водолазен костюм или майо - изумително красиво нещо, в преливащи цветове, цялото в змийски люспи  Laughing  Дори си спомням, че в съня си я питах какво е това и откъде й е...
На сутринта се замислих какво ли би могло да означава този сън, но, честно казано, не му обърнах особено внимание.

Та какво се случи в последствие? Не помня дали на следващия ден или на по-следващия се наложи преинсталиране на Уиндоуса на компютъра ми в офиса и съответно трябваше да си "спасявам" нещата на сървъра. Тогава нямах ДВД записвачка или преносим харддиск  Laughing Спомням си, че си прехвърлих нещата и следобяда отидох на зъболекар, докато ИТ-то ми преинсталираше Уиндоса. На следващия ден за моя най-огромна изненада се оказа, че най-важния ми документ липсваше от сървъра, просто се беше изпарил.
Няма да ви казвам какво преживях тогава! Въпросният документ беше няколкомесечвата ми работа, която някой просто беше изтрил с лека ръка. И до сега нямам рационално обяснение на този случай. Кой и защо би направил такова нещо? И що за човек е това?? Не казвам, че е била колежката, която сънувах. Може би просто в съня ми под нейния образ ми е бил даден сигналът за опасност, който пренебрегнах.
Е, сега след този случай си имам една голяяяяяма обица и си архивирим всичко на няколко места  Joy


# 741
  • Мнения: 4
Благо-Даря Ви, момичета!

Наистина много се радвам, че намирам разбиране тук и съм сигурна, че скоро ще срещна и такава в реалността!

zari_a, моя сценарий го писах в сегашно време, описвах конкретната случка с имена и събития. И чудото стана! Така го почувствах, така го направих! Ти решаваш за себе как ще го направиш.

Спомням си като тинейджърка много обичах да си споделям ей така на себе си разни неща и го правех точно по този начин - взимах лист и химикал и почвах. Не помня какво съм постигала тогава, но със сигурност ми е доставяло усоволствие!

И друго нещо искам да попитам - какво правите със всичките си листове листченца и пр. неща, които искате да запазите само за себе си. Моите за сега стоят в офиса, но тук не е най-доброто място. Не искам и да ги хвърлям, защото дори само прочита им ме кара да се усмихвам, да вярвам и да се чувствам добре. А и не искам занасяйки ги в къщи да изглежда, че крия нещо кой знае какво и да пораждам съмнения и любопитство в половинката.

*Мила*, Благо-Даря за пожеланията!

# 742
  • Мнения: 958
mijjjka , благодаря за споделеното и съвета.
Цяла сутрин ме гложди и мисля да имам една на ум.
Между другото току що ми се обади една колежка в новата работа, прочела ми името в кореспонденцията по един проект, и се оказа колежка от старата работа, много ми се зарадва и спомена името на човека, който се опитваше да ме предупреди в съня ми. Мисля да му се обадя днес. Много знаци станаха Simple Smile

# 743
  • Мнения: 10 690
*Мила* , много благодаря за разказа ти за Стийв Павлина   bouquet
В момента се ровя из сайта му, има интересни неща. Особено статията му 10 причини защо не трябва да работите  Laughing

За интуицията си мислех... Да, трябва да я слушаме, но е много важно да се отсява дали това, което "говори" вътрешният ни глас е наистина гласът на интуицията  Wink
В смисъл, че каналът трябва да е чист.

За приятелствата. Трябва да приемем факта, че през различните периоди от живота ни се дават различни хора и различни приятели  Hug
Щом нещо вътрешно ти "говори", че трябва да приключиш с едно приятелство, го направи. Няма смисъл да те дърпа енергийно назад някое старо приятелство.
На човек му е трудно да вземе решението заради времето и чувствата, които е инвестирал в едно приятелство или в една връзка. Но ако в един момент почувства, че нещата са се променили и че отношенията с даден човек не му дават това, което той очаква, то тогава е по-добре да ги прекрати.  Иначе рискува да попадне в ситуация на нарушен енергиен обмен, което не е никак препоръчително  Wink

joya , миличка, ти хубаво имай едно на ум относно човека. Въпросът е да съумееш да го избегнеш в действителността събитието / ако има такова /. На мен това ми куца в сънищата и свързаните с тях предупреждения и знаци  Confused  Струва ми се, че често не могат да бъдат избегнати събитията...  Rolling Eyes


# 744
  • Мнения: 72
Много благодаря! Heart Eyes

# 745
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Чувствайте се комфортно, слънчево и уютно в НОВАТА ТЕМА, вдъхновена от НИКОЛАЙ РЬОРИХ!





"Съзнаването на красотата ще спаси света"  Николай Рьорих
                                        

# 746
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Чувствайте се комфортно, слънчево и уютно в НОВАТА ТЕМА, вдъхновена от НИКОЛАЙ РЬОРИХ!





"Съзнаването на красотата ще спаси света"  Николай Рьорих
                                        

Общи условия

Активация на акаунт