Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 400
  • 746
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 724
айде и аз съм в кюпа на побутнатите от Вселената да не си пъхат носа в чужди избори... Аз пък си живеех с добрата илюзия, че Вселената "знае" от какво имам нужда всеки ден Joy

# 451
  • Мнения: 1 422
.... Относно тибетския ритуал, който пуснах вчера, ще ми е интересно да споделите вашето мнение, впечатления и най-важното - резултати, ако решите да го пробвате  Hug
Защото моите лични впечатления и опит специално от тибетските практики са изключително положителни, а тибетските практики и светоглед намирам за невероятно ценни и работещи Grinning ....

Този беше един от ритуалите, който ме грабна веднага. Още снощи го изпълних веднъж и тази сутрин отново. Хареса ми как зазвучаха ударите на ръцете в тихата нощна стая и днес в зората на утрото. Бях си пуснала моя си музика - едни свещени арии в изпълнение на Андрея Бочели и така и не ги спрях по време на ритуала, така ми дойде.

Случват ми се много хубави неща днес. Малки, но някакси топли истински, мои си, идващи от сърцето и докосващи пак сърцето, когато са от други хора. Погрижиха се за мене, обградиха ме с любов. Обядвах с мама. Прекрасните ми любими хора ми дадоха ценни насоки за ситуация, която малко ме обърка тези дни. И времето ми е толкова уютно - такова едно кротко, домашно, балансирано (аз съм родена през есента и обичам покоя на дни като този навън). Благодаря ти, mijjjka. Ще споделям още с напредването на дните. Мисля да продължа вечер и сутрин да изпълнявам ритуала.

# 452
  • Мнения: 13 512
Моля дани аврамова да ми звънне спешно на 0878362818

# 453
  • София
  • Мнения: 6 798
Моля ви момичета за положителна ви енергия  за приятеля ни Ицо, който  днес е получил инсулт и е в тежко състояние!
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=608342
Praynig

# 454
  • Мнения: 21
 newsm76 newsm17 Много, много положителна енергия от мен за Христо! Той ще се справи!

# 455
  • Мнения: 13
Много положителна енергия за Христо, много сили да победи!!!

# 456
  • Мнения: 10 688
Ееее, милички, много се радвам, че и на вас ви хареса този ритуал  Heart Eyes  И ще очакваме при всички положителни резултати  Hug
Наистина има нещо магическо в него, а и в другите тибетски практики...  Thinking И аз не знам какво е това "нещо", но го има със сигурност!  Grinning
Специално за това ритуалче нещата, започнаха да се случват буквално след няколко дни приктикуване   Simple Smile

Много положителна енергия за Христо Мутафчиев и от мен!    Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 457
  • Мнения: 515
Тъкмо за Христо Мутафчиев, тръгнах да влизам в темата. Пращам му положителна енергия. Дано се възтанови човека, без никакви пробелеми и усложнения  Heart Eyes

mijjjka Ще започна от утре , ще го нося с мен за да си го чета и ще поделя, благодаря  Hug

# 458
  • Мнения: 620
mijjjka , ритуалчето е страхотно  Peace
а дали има нещо за тибетските прошки в тази книжка ?

# 459
  • Мнения: 10 688
Аз имам две от книгите му /общо 3 са преведени на български/ - "Тибетското изкуство на позитивното мислене" и "Тибетското изкуство на спокойствието"
Любими са ми! Особено ми харесва простотата на ритуалите  Heart Eyes
Преди имах склонност да усложнявам нещата  Laughing Но вече - не  Hug

Да, имаше, мисля и ритуал за прошката. Ще го потърся и пусна и него  Peace

# 460
  • Мнения: 90
И на мен тези книги много ми харесват. Аз имах и третата, но в момента не помня какво беше точното заглавие. Някой ритуали ми допадат, мисля си дали всичко не е базирано на внушение. Интересното е, че той работи директно с енергия.

# 461
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Послания от Архангелите записани чрез гласа на Tom Kenyon
(на този линк : http://...tomkenyon.com/store/angel-codes  може да научите повече за Архангелите , които са предали благословията си и за това как да извлечете най-голяма полза слушайки ги Simple Smile Simple Smile

http://dox.bg/files/dw?a=8d317cc01e - от тук може да ги изтеглите Simple Smile)))

И не забравяйте да благодарите на Архангелите и Tom за този прекрасен дар ... Simple Smile)))Вижте повече
От: Asen Dimitrov

# 462
  • Мнения: 3 674
Честито на всички именнички!!!    bouquet Hug


И на мен тези книги много ми харесват. Аз имах и третата, но в момента не помня какво беше точното заглавие. Някой ритуали ми допадат, мисля си дали всичко не е базирано на внушение. Интересното е, че той работи директно с енергия.

Да, определено  ритуали, утвърждения, мантри са  един вид   самовнушение... и е с  цел да се променим вътрешно  и външно и да гледаме на живота и света около нас с друга призма...Ако е насочено  в положителна насока  и без вреда на другите , е доста полезно  да се  работи със самовнушението. Peace Любимото ми е..." Аз Съм Богиня на Здравето, Късмета, Щастието   и Изобилието! Благодаря от все сърце  на Вселената , че се грижи за мен! " Това е от Луиз Хей... Laughing Hug

Мише..имам "Тибетското изкуство на спокойствието"..много приятно четиво. Харесвам този автор! Hug Въобще всичко тибетско от край време  харесвам...много мъдър народ Heart Eyes

Абиес ..много положителна енергия  Heart Eyes

nvesela ...благодаря за труда, който влагаш и за интересните постове  Hug

Рози и Рози ...чудесни неща се случват в душата ти... Heart Eyes



# 463
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Момичета, направих тибетския ритуал на mijjjka в pdf формат, като леко изсветлих страниците. Не стана идеално, но съм аматьор в работата с фотошоп. Който иска да има ритуала в ефин файл - ето линка.

Ще бъде активен до : Вторник 09.11.10.

mijjjka, благодаря!   bouquet

# 464
  • Мнения: 10 688
... мисля си дали всичко не е базирано на внушение. Интересното е, че той работи директно с енергия.

Не знам дали е просто самовнушение или има и нещо повече от това в тибетските ритуали...  Thinking

Винце, и аз като теб харесвам всичко тибетско  Heart Eyes
Лени, пуснала си линк към Том Кениън  Hug
Явно не ми е сега моментът за неговите медитации, тъй като не ми влияят добре. Интересното е, че Хаторите са работили много чрез народа на Тибет и именно Хаторите са им предали специфичното звукоизвличане  Peace

За съжаление не успях да открия ритуали за прошката в книгите на Хансард  Confused Може и другаде да съм чела за тях...

Общи условия

Активация на акаунт