Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 439
  • 746
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 346
Рози и рози   newsm51

Mijjjka благодаря за споделения ритуал   bouquet

Abies изпращам ти моята подкрепа и пожелания за необходимото спокойствие, за да се справиш по най-добрият начин Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 436
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Честит празник!

Сърце чисто сътвори в мене, Боже, и дух постоянен обновявай вътре в мен, (Псалми 51:10)

                   Почерпка  за моите именници - съпруг и внук!

Abies Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Mijjjka,nvesela   bouquet

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 10:43 от lenny_pld

# 437
  • Мнения: 77
здравейте момичета!
искам да ви споделя че едно мое мъничко желание днес се изпълни и въпреки студеното и дъждовно време навън съм много щастлива!хвърча из небесата! Party
искам да споделя, че хоопонопоно действа безотказно при мен, откакто се запознах с него!и го ползвам за всичко!благодарение на вас го открих мили мои!  bouquet
БЛАГО-ДАРЯ ВИ!!!!!
ОБИЧАМ ВИ!!!

# 438
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
lenny_pld , да са ти живи и здрави и много да те радват твоите най-близки хора!!    bouquet Heart Eyes

# 439
  • Мнения: 10 697
Лени, да са ти живи и здрави имениците!  Hug

blue diamant , браво! Честито изпълнено желание!  Grinning
Хо'опонопоното си действа, да   Grinning

Относно тибетския ритуал, който пуснах вчера, ще ми е интересно да споделите вашето мнение, впечатления и най-важното - резултати, ако решите да го пробвате  Hug
Защото моите лични впечатления и опит специално от тибетските практики са изключително положителни, а тибетските практики и светоглед намирам за невероятно ценни и работещи Grinning

Да се похваля и аз с едно желание, което не се отнася до мен, а до родителите ми, но и аз бях заинтересована това да стане, защото е за тяхно добро и спокойствие, и дадох енергия за реализация  Blush
Изпълни се в по-кратки срокове от тези, които очаквах  Grinning

# 440
  • Мнения: 572
lenny_pld, с много смях и любов да те даряват именниците. Да са здрави, енергични и с лекота да преодоляват трудностите!  Heart Eyes

# 441
  • София
  • Мнения: 1 724
Лени, да са ти живи и здрави именниците!
Blue diamond, супер!Все се каня да питам - за хоопонопоно - обръщението към Вселената ли е, или към човека ,за когото мислиш... Цял уикенд четох Джо Витале и Хю Лен, не вдянах Embarassed
Винце, вътрешната интуиция е говорила по-силно от  онова, което казват документите....
Abies - много позитивна енергия за теб!  HugНамасте!
nveselaq, mijjjjka Hug Благодарности за услията!

# 442
  • Мнения: 10 697
А по повод на дискусията относно лотарията Зелена карта и изборите, които правим в живота си, едно какво послание получип днес на мейла от Вселената:  Grinning

Everyone lives the life of their choosing.

Not just what they chose, but what they're choosing.

Game on,
    The Universe


Съвсем навреме, както винаги  Peace

# 443
  • Мнения: 72
Лени да са ти живи и здрави именниците и много радост да ти носят!
mijjjka,nvesela и аз много благодаря за ритуалите.
abies позитивна енергия и от мен  Hug

# 444
  • Мнения: 620
Abies , не си вкарвай чувство за вина от битовизмите. То работа, работа, ама нали и зеле за зимата трябва да сложа  Joy това е лаф на една приятелка и ми харесва. Усмихва ме някак. Изпращам ти много енергия за концентрация. Не се съмнявам в теб!   HugВярвам в теб!


lenny_pld , да са ти живи и здрави Димитровците. Много силен ден е днес

# 445
# 446
  • София
  • Мнения: 0
Abies ,   Енита,  medeya

БЛАГОДАРЯ!!!!

Abies, Изпращам ти положителна енергия и много успехи !!!




lenny_pld

Да са ти здрави именниците и много да те радват!!!

   


Mijjjka,

Ще изпробвам тибетския ритуал и ще информирам за резултатите.
Би било добре ако има положителен резултат от даден ритуал да се сподели и да се конкретизира от кой точно.

Успешен ден на всички! newsm51

АссолИ ВилАр


Всички тези ритуали ги има по руските форуми.Смятам,че това е първоизточника.

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 12:07 от nvesela

# 447
  • Мнения: 13
Lenny_pld
да са ти здрави и много щастливи именниците!!!!!!!!

Nvesela
благодаря ти за постоянството и работата да изпращаш нови ритуали!!!

Красив и усмихнат ден на всички вас  Heart Eyes

# 448
  • Мнения: 2 280
Честит празник на всички празнуващи!

Да си носите имената с гордост, а те да ви носят радост и слава..
Честито и на любимите ви хора с това прекрасно българско име!
НАЗДРАВЕ!

# 449
  • Мнения: 385
Mijjjka, днес Вселената и на мен ми каза точно това  Hug На първо четене ритуалът много ми допадна и вярвам, че ще има ефект при мен. За пореден път благодаря на Вселената и се убеждавам, че ни дава най-доброто и необходимото. За себе си стигнах до извода, че слабия пункт при мен е, убедеността, че заслужавам /по-скоро липсата й/ нещото, което желая. В тази връзка последните постове, за повишаване на вибрациите и енергията да задържим постигнатото ми дойдоха точно навреме Peace Започнах да утвърждавам "Обичам и одобрявам себе си" и явно съм повишила вибрацията, защото се появи и лекът: ритуала на Mijjjka, който веднага почувствах много "мой".  babydust7
Честит празник на именнииците на Лени, както и на всички, които почитат този ден!  bouquet
Прегръщам ви всички и ви благодаря от сърце Heart Eyes

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 13:45 от Starlight'

Общи условия

Активация на акаунт