Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 412
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Diva Благодаря  bouquet
http://bloomstoday.com/images/flowers_max/2462.jpg - за всички ВАС

# 46
  • Мнения: 21
Извинете ме, но малко съм невежа все още Embarassed

# 47
  • Мнения: 3 118
тъжна гледка е самотното дърво... Cry

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840
Запис само, че хич ме няма. Детето болно, аз болна...ама и вирус гадничък, не мога да пуша, кашлям брутално.

Момичета, книга се издава лесно, въпросът е кой какво иска да сподели и доколко ще успеем да направим своите впечатление полезни и желани практики за другите. Лично аз ще трябва да отделя известно време да се съсредоточа върху личните практики, които сте споделили. Ако ще е само от техники, те могат да се препишат, както са сторили "авторките", ако ще е авторска книга, там правилата са съвсем други, това не е колективен труд. Мисля по въпроса. Едно е сигурно - аз автор няма да съм Mr. Green
Мога да съм редактор или съставител, ама автор - не! Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 674

Запис само, че хич ме няма. Детето болно, аз болна...ама и вирус гадничък, не мога да пуша, кашлям брутално.


Клонче, много ме разсмя... Joy  Hug   Ами може би чрез вируса  ти се праща ипослание-да откажеш цигарите   hahaha

Пожелавам ти  да оздрявате бързо с детенце!  Hug


evsa, няма за какво да се изивняваш  Laughing Добре си дошла!  Hug


тъжна гледка е самотното дърво... Cry
Наистина е тъжно... Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 554
Ами-ами  Mr. Green Просто КЛОНКА, като чу за книгата, и се тръшна от зор Joy

КЛОНКА, няма гадни вируси. Нито пък вируси  Mr. Green Пожелавам ти бързо да влезеш в хармония със себе си  Hug

# 51
  • Мнения: 32
Не е тъжно момичета - това е НАДЕЖДАТА, която я има след всяка разруха, след всяка буря, след всичко тъжно и лошо, което ни се случва.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами-ами  Mr. Green Просто КЛОНКА, като чу за книгата, и се тръшна от зор Joy

КЛОНКА, няма гадни вируси. Нито пък вируси  Mr. Green Пожелавам ти бързо да влезеш в хармония със себе си  Hug

Аха!
Явно преди това обаче и мъжът ми е чул и се е тръшнал от мъка, после детето и накрая аз. Това ще да е. ГНМ???!!! hahaha
Са, като си купя един антибиотик, ще се хармонизирам отведнъж, повярвай ми. Що ли се инатя?! Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 422
Не е тъжно момичета - това е НАДЕЖДАТА, която я има след всяка разруха, след всяка буря, след всичко тъжно и лошо, което ни се случва.

Животът винаги продължава!

# 54
  • Мнения: 1 346
Evsa  newsm51
 И аз благодаря за хубавата кошничка! Да си призная аз и толкова не мога, една седмица се чудех как да си сложа снимката с прасенцето  Joy

# 55
  • Мнения: 620
eldivine , това че няма вируси и аз го зная и се опитвам да го обясня. Има разцентрована енергетика и спад в имунната система. Имунната система е всъщност нашата енергийна система.

# 56
  • Мнения: 776
Само запис Embarassed, да ви следя Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
eldivine , това че няма вируси и аз го зная и се опитвам да го обясня. Има разцентрована енергетика и спад в имунната система. Имунната система е всъщност нашата енергийна система.
Ако няма вируси к'во значение има имунната система изобщо, както и нейното състояние? Mr. Green
Все едно, спорът е излишен. Няма смисъл да разводняваме темата, тук всички се обичаме и се разбираме. Grinning

# 58
  • Мнения: 77
ЛЕННИ,БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА!  newsm51
благодаря ви че ви има всички вас!!!

# 59
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
КЛОНКА, бързо оздравяване на теб и семейството ти, независимо какъв метод за лечение ще изберете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт