Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 415
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 385
Leni, поздравления и благодарност за темата, вълшебна е  Hug
От известно време си задавам въпрос за знаците ... Как  различавате посланията от Вселената от игрите на ума? Как разбирате, че нещо е знак, а не просто проекция на дадено силно желание или страх? Аз снощи си "нарекох", че ако до седмица се случи нещо, това ще е знак за друго събитие в бъдеще. Днес видях, че въпросното нещо се е случило и ми се сви сърцето. Дали това наистина е знак за предстоящото или аз със своята мисъл и страх от бъдещето събитие съм го "случила".

П.П. Моето споразумение за днес е "Не прави предположения" да взема да го спазя, а Laughing

# 31
  • Мнения: 3 929
Благодаря, Лени, за прекрасното оформление на темата smile3525
Благодаря, момичета, затова, че споделяте своя опит и преживявания, благодаря ви, че ми давате толкова ценна информация и че тук намирам отговорите на много от въпросите, които имам!
Благодаря за положителната енергия, с която зареждате темата и нас - четящите и пишещите тук!
 Hug

# 32
  • Мнения: 1 568
Лени  Hug

Момичета  Heart Eyes


# 33
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Да вземете да направите и един диск с аудио медитации на български език към книгата. Laughing
В тази връзка се сещам, че имам диска, който върви с книгата на Пол Маккена ''Как да откажем цигарите завинаги''. Ако на някой му представлява интерес, ще се опитам да го кача.
Бианка - това винаги съм го искала - има сигурно хиляди медитации на английски, сигурна съм, че има и на други езици - на български нещата са малко. Аз съм слушала само на Пол Маккена, мисля, но не е тази, която предлагаш - издразни ме една фраза, която явно не е разбрана както трябва, но иначе е добра като цяло. Мисля, че нишата на пазара по този въпрос е сериозна. Мога да помогна, ако някой се наеме да издава. Ползвам насочващи медитации с удоволствие от години и мога да преведа който и да е текст, не ми е проблем.

Интела, огромно благодаря за Уейн Дайър - той ми е един от любимците. Той има и една сутрешна насочваща медитация, която щях да ползвам често, ако не беше немузикалното му ООООмммм, което хич не се връзва с музиката, която е за фон - ама какво да прави човекът - толкова може да пее  Joy

Ето и нещо интересно, което ми попадна - Риния - част първа. Части 2 до 5 са отстрани като линкове.

Редактирам се, за да прибавя един линк, който сериозно ме озадачи - смятате ли, че това твърдение е сериозно?  Laughing
http://www.xnetbg.com/new/content/view/575/1/

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 12:06 от *Мила*

# 34
  • Мнения: 1 168
Благодарна съм на тялото ми, че знае как да ме поддържа здрава и щастлива!
Благодарна съм, че съм изпълнена с енергия и увереност!
Благодарна съм, че смятам всяко предизвикателство, за лесно и забавно!
Благодарна съм, че съм в хармония със себе си и усещам изобилието навсякъде!
Благодарна съм, че обичам и приемам себе си, точно такава, каквато съм!
Благодарна съм, че съм обичана и подкрепяна, от всички около мен!
Благодарна съм, че съм добър човек и заслужавам, да бъда здрава, щастлива и богата!
Благодарна съм, че мога да ям каквото си поискам, без това да влияе на теглото ми!
Благодарна съм, че съм напълно здрава физически, умствено и душевно!
Благодарна съм, че вярвам в себе си, защото съм добра, в това което правя!
Благодарна съм, че винаги съм на правилното място, в подходящото време!
Благодарна съм, че мога да поискам онова, от което имам нужда, понеже го заслужавам!
Благодарна съм, че вярвам на интуицията си, която всеки ден ме води, към правилното решение!
Благодарна съм, че всяка сутрин се събуждам, изпълнена с енергия, щастие и чувството, че съм обичана!
Благодарна съм, за способността си да прощавам!
Благодарна съм, че се издигам над ограничаващите вярвания!
Обичам себе си безусловно и съм благодарна, за силата, куража и предопределеността си да успея!





Ето една песничка, която мен много ме зарежда!  I am unwritten Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 12:37 от daindi

# 35
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Редактирам се, за да прибавя един линк, който сериозно ме озадачи - смятате ли, че това твърдение е сериозно?  Laughing
http://www.xnetbg.com/new/content/view/575/1/

Да защо не  Wink. Важни са не думите, а вибрацията която създават. И ако за описаните случаи това словосъчетание цели да повдигне духа, да благодари или да Благослови, както са казали хорицата - ДА вярно е.
От друга страна всичките ми познати ( че и аз  понякога Embarassed) влагаме целия си негативизъм, злоба и неприязън и прочие чувства в тези изрази - няма как да повишават вибрациите.
Та нали не веднъж сме си повтаряли че не ритуалите са важни, а енергията която влагаме в тях.   
Та.... това е моето мнение.bouquet  bouquet И ..... определено няма да ми стане приятно ако някой ме "напсува", защото съм убедена че не е защото ми мисли доброто.  Sick

# 36
  • Мнения: 105
!Diva!  smile3525 Радвам се,че ти е харесал! Hug


darena    smile3525Така е,руската поезия има уникална мелодия Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 38
Записвам се в любимата тема на душата ми Heart Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Здравейте момичета,открих ви наскоро и се старая да изчета предишните теми за да наваксам,въпреки че при вас всичко се развива много бързо.Зареждате ме с много положителна енергия и въпреки че съм нова тук се чувствам на мястото си.Благодарна съм че ви открих!

# 39
  • Мнения: 9
Момичета докато успея да прочета 30 тема сте започнали новата.
Лени както винаги си страхотна-благодаря ти че твориш такива красоти. Hug  bouquet
На всички тук много усмивки и обич.

# 40
  • Мнения: 613
ЛЕННИ,БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА!   bouquet   HugКрасива и зарещаща както винаги. Благодарение на теб ,на твоят  труд , всеки може лесно да намери от първа страница това което го интересува и да си самопомогне както на мен ми се случи преди  година когато ви открих.  bouquet  bouquet  bouquet
   СИНЬО МЕЧТАНИЕ,чудесни стихове.  
Момичета защо имам едно предположениенце ,че  някои от нас сме възпитаници на  както се наричаше   преди РЕГ,макар и от различни градове.Може и да греша.  

# 41
  • Мнения: 958
Здравейте, чета ви от много отдавна, но не смеех да се запиша  Embarassed
Темата е прекрасна и много много позитивна.
ВИнаги съм мислела така, и смея да кажа че съм много положителен човек, но преди години след като гледах филма Тайната и прочетох няколко книги, разбрах че всичко си има обяснение.
От тогава в моя живот се случват само хубави неща, но имам още много мечти които искам да се изпълнят.
Благодарна съм за всяко нещо което ми се случва от най-дребното, до най-глобалното, и знам че ме чакат още много прекрасни неща.
Затова се присъединявам към вас, защото само четенето на темата ми оправя настроението и ме кара да се чувствам невероятно.

Благодаря Ви  Hug

# 42
  • Мнения: 1 346
Синьо мечтание  Hug

Armira добре дошла, и на мен тук много ми харесва  Laughing

Evsa без да имам претенции да съм най-права само ще ти споделя аз как постъпвам
Когато ми се случи някакъв проблем, за да не "зацикля" в него, просто се отдръпвам, заминавам някъде, ето сега идват събота и неделя примерно, или спирам да го мисля, насочвам емоциите си към съвсем други неща, само не и към т.нар. проблем, съвсем скоро след това ми проблясва я решението, я причината или и двете  Grinning
Когато проблемите започнат да се стоварват един след друг, т.е получава се нещо като порочен кръг, в момента в който се усетя, че това е факт, решавам, че аз ще бъда първопричината да го прекъсна, усмихвам се, насочвам мисълта си към красиви неща, виждам ситуацията решена,моля се, изобщо така ги превъртъм нещата в главата си докато започна да се чувствам щастлива и така, после нещата се оправят.
Проблемите често идват, за да ни покажат нещо, да ни насочат вниманието, не случайно китайците наричат проблема още предизвикателство. Често те ни сочат изход как да се освободим от неща, които ни притискат.Важното е да "не стоим" дълго време в проблема, ако мога така образно да се изразя, за да не бъде това пагубно за нас, за емоциите ни, за здравето ни, и в никакъв случай обвинения към никого.
Успех! Two Hearts Two Hearts

# 43
  • Мнения: 1 422
Феи прекраснейшие,

Щастие за всички нас (ура за новата темичка)

# 44
  • Мнения: 32
  bouquet Запис.

Общи условия

Активация на акаунт