частни детски градини в гр. Варна???

  • 30 322
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Радина, молб за ДГ се подава само януари месец в година, в която навършва 3г. Не може по-рано. Т

Аз преди 2 седмици ходих да питам за същото в ДГ "Незабравка", че ни е близо.
Директорката каза, че молби се приемали от януари до май....
Или аз нещо не разбрах, или до май ги разглеждат... Rolling Eyes

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Радина, молб за ДГ се подава само януари месец в година, в която навършва 3г. Не може по-рано. Т

Аз преди 2 седмици ходих да питам за същото в ДГ "Незабравка", че ни е близо.
Директорката каза, че молби се приемали от януари до май....
Или аз нещо не разбрах, или до май ги разглеждат... Rolling Eyes

Януари се подават,а май изнасят списъците на приетите деца.

# 32
  • Мнения: 133
Молбите за ДГ се подават от януари до април в годината, в която детето навършва 3 години. През май се изнася списъка с приети деца. В нашата градина новоприетите деца постъпват през юни/ юли - зависи от това през кой месец ДГ ще почива /  и  септември.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Добре де, щом се приемат и септември, а мойта човечка е родена в края на октомври, това означава ли че ще тръгне на градина малко преди да е навършила 3 год?

Малеее...пак ще бъде най-малката...

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 22:26 от Kissa

# 34
  • Мнения: 1 866
А Звънче е само ясла, няма ДГ. Габи е там.

Аз съм подала молба за Звънче. Можеш ли да ми кажеш няколко думи за там. Нямам никаква информация и това ме притеснява.

# 35
Има частен детски клуб, в който се приемат и по-малки деца, стига да не са на памперси и могат да вървят.

# 36
  • Мнения: 1 045
Какъв е тоя клуб ? Дай повече инфо че се заинтригувах  Rolling Eyes

# 37
Намира се на ул. ,,Възраждане,, 12 ( до у-ще ,,В. Априлов. ,, ) . Телефона е 61-61-32 . Има занималня и отделно детска градина . Взимат се деца от две годишна възраст . Групите са малки .

# 38
  • Мнения: 5 500
Черепаха, гледам си навътре в нещата за тази занималня, дай повече инфо.

# 39
  • Мнения: 1 045
Намира се на ул. ,,Възраждане,, 12 ( до у-ще ,,В. Априлов. ,, ) . Телефона е 61-61-32 . Има занималня и отделно детска градина . Взимат се деца от две годишна възраст . Групите са малки .

Ще трябва да почакам още една годинка  Wink Инъче благодаря за информацията   bouquet

# 40
 newsm78 какво мислите за частна ясла? има ли нужда от нея?

# 41
  • Мнения: 1 045
Ми според мен има ! Аз лично много ама мноооого се съмнявам да си дам детето на държавна ясла  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 8 769
newsm78 какво мислите за частна ясла? има ли нужда от нея?

Има нужда от истинска средна класа в Бг. Тогава ще има голяма нужда от частни ясли и градини. Правила ли си маркетингово проучване на финансово способните люде във Варна, които биха отделили средства, а и биха се доверили на частна ясла?

# 43
Не съм правила маркетингово проучване, но ми се струва, че все по- малко семейства ще се доверяват на държавните. Моите деца израснаха в държавни, но тогава нямаше алтернатива. Според мен за леките си автомобили и обзавеждане даваме много повече средства, отколкото за обучението и възпитанието на децата си. Разбира се, не става дума за всички - много семейства вече "инвестират" в децата си и това е знак , че в България нещата вървят на добро. Защото след N-брой години точно нашите деца ще управляват държавата ни. Аз съм за идеята, че ако можем да си я позволим, частната ясла е по- добра алтернатива и има бъдеще.

# 44
 newsm10 Идеята ми допада, но лошото е , че парите не стигат за подобна услуга. Всъщност някой знае ли колко е цената на бавачка- на ден ли е, на час ли е, или пък на месец? А кое е по-добре-бавачка или частна ясла? Но частна ясла разбирам да са няколоко деца-като едно голямо семейство и освен да ги гледат, да ги научат и на навици за общуване, обличане, хранене, хигиена.

Общи условия

Активация на акаунт