частни детски градини в гр. Варна???

  • 30 316
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 039
да, определено съм оптимист за имунитета на Малена след 3-тата годинка.
както и съм убедена в това, че тя на тази възраст и повече би изпитвала по-голяма потребност да е с връстниците си, вместо с грижовните баби

# 76
  • Мнения: 3 595
Преди 2-3 години Знание и Сила имаха градина към училището си... сега незнам...последно се преместиха някъде около Евксиноград... за тях някой знае ли нещо  newsm78

Монда и за нас местенце  Flutter

Аз съм за частна ясла, но да не е тип безотговорно отношение, отбиване на номера и те плащат дайте да ги глезим, че да стоят при нас... А относно спането ами моето дете няма режима на останалите, има си нейн режим и си спи когато реши... Аз бих се радвала да открия ясла, в която ако на детето му се спи го водят в спалното и го слагат да спи, за съжаление ми се вижда леко невъзможно  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 6 039
Иви, изобщо не се надявай  Naughty на такъв вариант. Когато дадох Малена на ясла, тя спеше предиобед и следобед. Казаха ми, че ще я слагат да спи преди обяд, но силно се съмнявам Stop, за да могат да си подсигурят дълбок съм на обяд. На нея определено съня не й стигаше. Беше радразнителна.

Както и да е..........Малко отклонение......

# 78
  • Мнения: 924
Момичета,  аз имам един такъв въпрос... Ще се радвам ако някой знае отговора. Понеже 2-3 пъти годишно прекарваме по 1-2месеца в Щатите дали ще мога да дам малкия на частна ясла за периода, когато сме си в Бг? Или няма да искат да се ангажират щом не е целогодишно?
И в крайна сметка освен "Малкия принц" имам ли друга опция? Знам, че има нещо м/у ясла и градина до "Хоризонт"? За над 2 годишни ако не се лъжа?

Мерси предварително  Hug

# 79
  • Варна
  • Мнения: 893
аз съм учила в "Детски английски алианц Мисис Николова" преди 20 години Mr. Green
тогава беше долу до Гарата под ДЗИ-то. и ми преподаваше самата Мисис Николова  Sunglasses
беше много яка мацка и страхотна учителка!чудя се дали още преподава,тогава беше на 30..и  Confused
сега не знам как е но да ви кажа че аз основата на английския език я получих от там и съм много благодарна и доволна от обучението!
това не си спомням добре но мисля че беше на половин ден  Thinking
децата ги взимаха на 4 годинки.
ако след време все още е на същото ниво обучението там,живот и здраве автоматично щерката заминава по разпределение  Peace

# 80
здравейте, майчета, по повод "Малкият принц"-това за наема е абсолютно вярно-дори го четох по вестниците преди 1-2 месеца. От тук обаче идва въпросът ми- щом на някой си детето му е там-може да плащат стотинки за наем, а нашите дечица да се тъпчат по 40 във физкултурните салони!!!!кой може да ми отговори-докога беззаконие?

# 81
  • Мнения: 2 839
Че вестниците откога пишат абсолютни истини  hahaha

# 82
  • Мнения: 6 039
по принцип на такива изказвания на гости, никой не поглежда сериозно Naughty

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Е, и? Ако им вдигнат наема, това ще реши ли твоя проблем?

# 84
Ще ми е хубаво, когато на моя син му обръщат внимание както трябва, когато не ми искат пари за миещи препарати, телевизор, килим, когато не пера всяка събота чаршафи ...Нали си плащаме данъците? Защо общината ще иска нисък наем за огромната бивша детска градина в Чайка - дадена на Малкият принц, а ние да си траем? Писна ми и на мен от хитреци. Затова са на този хал общинските градини и ясли!

# 85
  • Мнения: 6 039
искам да ти кажа, че докато са общински ще са на този хал, и да има и да няма частна градина, всички останали все така ще си кретат

наемът на малкия принц няма нищо общо със състоянието на сички останали градини

# 86
Вие наистина ли смятате че така е редно???? Да си плащаме данъците, да си издържаме общината и други учреждения, а да ни е безразлично дали в общинската каса влизат по-малко пари!!!!  newsm78 Ако си траем, така ще ни изстискват още 1300 години. Но за съжаление нашите деца страдат от нашето безразличие.... Naughty

# 87
  • Мнения: 13 512
Хайде стига глупости, ако обичаш....Това ли е проблема? "Малкия Принц"? Наема никак не е малък....Миналата година отново го увеличиха. Влизала ли си вътре да видиш какво е направено и как е поддържано? Същата сграда я има на 200 м. в квартала- отидИ да я видиш и нея на какво прилича. Проблемът във Варна е,че се увеличи населението 2 пъти, а детски градини не са строени от 30 години насам. Последната в "Чайка" е отпреди 32 години!

Общи условия

Активация на акаунт