частни детски градини в гр. Варна???

  • 30 319
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
частни ясли във варна доколокот знам няма. От детските градини само две имат лиценз - малкият принц и зорница. И на двете таксите са около 350 лв. на месец. От другите частни детски градини ви препоръчвам мисис Николова, само дето е на половин ден, но за сметка на това заниманията са с квалифицирана учителка и таксата е нормална - 90 лв. В АВС център таксата беше около 200 лв. - там се спи на обяд, но им куца храната.

# 16
  • Мнения: 5 622
А къде се намират Мисис Николова и АБЦ център?Координати?

Иначе аз говорих с директорката на една ясла и градина,която се намира в морксата градина,до ресторант Хоризонт.Гърба на сградата е залепен за оградата на зоологическата градина,което е минуса,защото понамирисва на зоологическа градина  Crazy

Плюса е,че взимат децата от 2 години,което си е ясла.Малко деца в група,3 яденета на ден.Таксата май беше 260 лева(ако не се лъжа,че забравих.)
Телефона на яслата е:xxxxxx

Друга градина,която знам,е на улица Братя МИладинови,срещу пицария Пицикато.На 2-я етаж се намира.Изглежда много добре,но не знам дали спят въобще там децата на обяд.Иначе ги хранят 2-3 на ден,но не съм ходила точно да проверя.Таксата беше 180 лева.Има занимания по езици и каквото искаш въобще.КАзваш с какво иксаш да ти занимават детето и това е.

edit: телефона Е сменен, и изтрит.

# 17
Детски английски алианц Мисис Николова е на ул. Колони 18 - 657813, а АВС център е срещу Областна администрация на ул. Вапцаров - xxxxxx.

Edit: телефона на ABC е сменен и номерът се ползва от частно лице, за това го изтривам.

# 18
  • Мнения: 5 622
Благодаря ти много!Само дето не мога да се ориентирам много къде се намират в момента,но ще видя на картата.

Разбирам,че мисис Николова е като английска ДГ,а от каква възраст взимат децата?Аз търся точно такова нещо за сина си след време.Като е полудневна,от сутрин до обяд ли е,или от обяд до вечерта?И дали ги хранят там,поне веднъж?
Това би бил един  ИДЕАЛЕН вариант за мен,но само ако не работя.Ако тръгна на работа,ще ми трябва целодневна ясла  Tired

На времето е имало английски детски градини,но сега май няма вече(такива целодневни)

# 19
Ние обиколихме доста от детските градини на Варна - частни и държавни. И нито една не мога да я препоръчам. В една е добра храната, в друга обстановката, в трета - госпожата. Аз бях много доволна от детска градина Зорница на ул. Воден, зад църквата Св. Никола, но дъщеря ми на третия месец получи страхове от учителката, която на мен лично ми изглуждаше на строга и възпитана дама. Карала я да ходи до тоалет повече пъти отколкото детето имало нужда. Освен това дъщерята на собственичката също посещаваше градината и заради нея наказвали другите деца безпричинно. Така, че всичко зависи от това какво точно искаш за детето си.

# 20
  • Мнения: 5 622
Ние обиколихме доста от детските градини на Варна - частни и държавни. И нито една не мога да я препоръчам. В една е добра храната, в друга обстановката, в трета - госпожата. Аз бях много доволна от детска градина Зорница на ул. Воден, зад църквата Св. Никола, но дъщеря ми на третия месец получи страхове от учителката, която на мен лично ми изглуждаше на строга и възпитана дама. Карала я да ходи до тоалет повече пъти отколкото детето имало нужда. Освен това дъщерята на собственичката също посещаваше градината и заради нея наказвали другите деца безпричинно. Така, че всичко зависи от това какво точно искаш за детето си.

А ще можеш ли да ми помогнеш,като ми дадеш отоговори на въпростите,които съм поставила в горния си постинг?(ако имаш инфо разбора се!)

Благодаря ти още веднъж!   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 211
Аз само мога да изясня къде се намират, така като ги гледам по адресите.
АВС център е на ул.Преслав, като тръгнеш от х-л Мусала надолу посока гарата в дясно, точно с/у Областна администрация.
А другата е от Шишковата градинка тръгваш посока Аквариума, малко преди светофара в дясно.
А иначе съм виждала точно с/у входа на Донатело, че има в блока някаква детска градина, не знам някой ако е чувал нещо да каже.
Аз смятам Габи да я дам на държавна ДГ, така че не съм се интересувала

# 22
  • Мнения: 5 622
Благодаря ти!   bouquet

Мисля,че това срещу донателото е някакъв център,май не е точно ДГ.Може да е нещо като център за занимаване на деца с различни дейности,нещо като бившите читалищща,ама може и да греша!
Ако някой знае-да казва,щото ми е близо поне!

Иначе за сега и аз съм записала Габриел на държавна ясла,но за в бъдеще си мисля за частна градина,но ще видим,има много време до тогава,може да си променя мнението.(но като цяло ме интересува езикова насовеност,а май в държавните няма такова нещо,не и в тези,които аз знам)

# 23
  • Мнения: 5 250
Вчера гледах репортажа за детските ясли и градини  ooooh!
Аз май съм "изтървала влака" да си запиша детето  Rolling Eyes
На ясла категорично няма да го пусна, но ме интересува за градината кога трябва да подам документи?
И коя от държавните е хубава(в окръга около пазар Чаталжда)? Една позната се оплаква, че в "Ян Бибиян" били по 40 деца в група  ooooh! направо се изумих,как ги гледат тези деца и къде ги побират  Shocked
Аз съм се спряла за сега на тази в кв. Чайка и градината до Нептун (не ги знам как се казват)  Blush

# 24
  • Мнения: 1 629
До Нептун  е "Звънче", ясла  и градина, но поне за яслата съм сигурна, че са ок 30 деца в група.

# 25
От държавните детски градини най-малко деца в група са във филиала на "Пушкин" до римските терми. Там между другото там доста добре гледат малките деца. В детската градина на ул."Шейново" също изобщо не е лошо, само дето е трудно да се вреди човек.

# 26
По въпроса за английския език в тези градини, които аз знам, часовете се провеждат от външни фирми с учителки студентки или току що завършили. Заплащат се отделно около 20 лв. месечно. Но не съм чула и видяла някое дете, включително и моето, да е научила нещо оттам. Занимават ги безразборно колкото да отбият номера.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Вчера гледах репортажа за детските ясли и градини  ooooh!
Аз май съм "изтървала влака" да си запиша детето  Rolling Eyes
На ясла категорично няма да го пусна, но ме интересува за градината кога трябва да подам документи?
И коя от държавните е хубава(в окръга около пазар Чаталжда)? Една позната се оплаква, че в "Ян Бибиян" били по 40 деца в група  ooooh! направо се изумих,как ги гледат тези деца и къде ги побират  Shocked
Аз съм се спряла за сега на тази в кв. Чайка и градината до Нептун (не ги знам как се казват)  Blush

Радина, а градината, която е под Кметство Приморски, срещу Дом на тапета не ти ли е близка по район?

# 28
  • Мнения: 5 250
Радина, а градината, която е под Кметство Приморски, срещу Дом на тапета не ти ли е близка по район?

Ами нямам инфо за нея  Rolling Eyes
Ако някой има нека пише  Peace

# 29
  • Мнения: 3 211
Радина, молб за ДГ се подава само януари месец в година, в която навършва 3г. Не може по-рано. Така, че за теб е много рано. Аз за Габи ще подавам следващия януари.
А Звънче е само ясла, няма ДГ. Габи е там.

Общи условия

Активация на акаунт