Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl)

  • 82 058
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 749
Всъщност ,ние не знаем още върху  каква литературна основа е "стъпил" сценария newsm78
Не съм запозната с турската версия на тази  история, чела съм англ.версия-"Харем" и украинската "Роксолана".
Разтърсваща история.Но аз се вълнувам,от факта,че ще надникнем в една непозната историческа епоха,ще е различен от сериалите,показващи съвременна действителност, и не на последно място вълнуващо е да се запознаем с векзотичните приказни хареми с райски градини,дворци, воали...и ...Великолепни... Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 640
едва ли, pavlinaio, знаем вече за намеренията на република  турция сама да разкаже за османската империя .

Въобще не съм имала това предвид.Мисълта ми е съвсем друга.

# 32
  • Мнения: 459
Аз също обичам филми с историческа тематика, особено с ориенталски привкус, чела съм и "Харем" - много ми хареса, а и присъствието на Халит ще е черешката на тортата! Mr. Green Heart Eyes Още не се знае обаче кой ще изпълни ролята на Роксолана / защо не поканят мен.... Heart Eyes Joy Joy Joy/

# 33
  • Мнения: 9 749
Аз също обичам филми с историческа тематика, особено с ориенталски привкус, чела съм и "Харем" - много ми хареса, а и присъствието на Халит ще е черешката на тортата! Mr. Green Heart Eyes Още не се знае обаче кой ще изпълни ролята на Роксолана / защо не поканят мен.... Heart Eyes Joy Joy Joy/

Миме ,да те препоръчаме- ще си имаме топла връзка за новини- репортер под прикритие от мястото на събитията Heart Eyes hahaha Joy

# 34
  • Мнения: 640
Трябва да си украинска интригантка и така да му завъртиш мозъка ,че да убие двама от синовете си! ooooh!

# 35
  • Мнения: 459
Ами може да ме препоръчате! Joy Joy Joy Ако не забравя на кой свят се намирам, ще ви уведомявам за всички новости! Mr. Green

# 36
  • Мнения: 683
Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Başlıyor?
Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu.

Haber Yayın Tarihi: 03.10.2010 12:08



Televizyon Gazetesi'inn haberine göre, başrol oyuncusu hala belli olmamasına rağmen yayın tarihi basına açıklanan Muhteşem Yüzyıl 28 Ekim’de saat 20.00’de ekrana gelecek. Daha önce Hürrem rolü için birçok ismin geçtiği dizinin kadrosunda netleşen yalnızca iki isim var: Halit Ergenç ve Nebahat Çehre. (TelevizyonGazetesi.com)
   


Тук само се потвърждава новината която бях поместила че излъчването започва на 28. октомври. 2010 така че съм сигурна че снимките са започнали. ще го дават в четвъртък от 20:00. Конкуренцията ще е доста силна което е добре защото летвата се вдига високо.

# 37
# 38
  • Мнения: 640
В другата тема Варна bouquet е направила превод и от него се разбира ,че няма още името на артистката ,която ще изпълнява ролята на Хурем.Може би в началото ще снимат годините преди нейното пленяване и имат още време за избор.

# 39
  • Мнения: 683
Да така е. Тази новина я бях поместила в другата тема преди няколко дена но днес официално е поместена навсякъде по турската преса. От продуценската къща са казали че избора им е много труден. Имаше няколко имена които се спрягаха за тази роля но визуално никоя не отговаряше на описанието за Роксолана.
Аз също предполагам че ще започнат да показват годините преди тя да се появи което ще им даде още време да намерят правилната артистка. Това е много важен образ в продукцията и е изключително важно да се хареса и да има добро присъствиен на сцената с Халит.
От продуценската къща са обещали че този сериал ще бъде толкова грандиозен че няма да се забрави. Дано да са прави...
Интересното е че всичко се пази в голяма тайна. Има и други важни образи за които артистите не се знаят все още.

# 40
  • Мнения: 640
Дори и Нургюл беше обявявана за изпълнителка на ролята на Хурем.

# 41
  • Мнения: 459
Дори и Нургюл беше обявявана за изпълнителка на ролята на Хурем.


Не, тя е спрягана за ролята на Хурем/ Роксолана/ в игрален филм, а не в този сериал!

# 42
  • Мнения: 640
Дори и Нургюл беше обявявана за изпълнителка на ролята на Хурем.


Не, тя е спрягана за ролята на Хурем/ Роксолана/ в игрален филм, а не в този сериал!

Чак сега разбирам ,че ще се снима и игрален филм.
А,  Selen Seyven, за каква роля е предлагана? Може пак да съм разбрала погрешно ,но като превеждам с Гугъл... newsm78

# 43
  • Мнения: 459
За Selen Seyven не знам! Peace

# 44
  • Мнения: 630
Записвам се в темата, стига да бъда приета! Hug
Тук повече ще ви чета. Чакам с нетърпение сериала, тъй като не съм много добре запозната в детайли с  живота на Сюлейман Великолепнии. ooooh!Силно се надявам и вярвам, че сериала ще бъде грандиозен, като се има пред вид, и кой ще играе главната роля! Peace
Ани, благодаря за новата тема и за всичко, което правиш за нас!  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт