Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl)

  • 82 057
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
Благодаря за темичката   bouquet ,ще следя с интерес!
Кога ли ще стане ясно коя ще играе Роксолана? FlutterДано е по-скоро! Heart Eyes

# 16
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Ани, благодаря ти за всичко, което правиш! Благодарение на теб научавам толкова нови неща, до които иначе не бих се докоснала. А и прекрасната ти ананасова торта стана част от семейната ни кухня. Ако не е прекалено претенциозно ще кажа, че се гордея с теб. Да си жива и здрава!

# 17
  • Мнения: 31
 wavey  да се намърдам и аз тук   Party bouquet

снимките трябва вече да са започнали, а още крият Роксолана  newsm78 



Сюлейман Великолепни  Heart Eyes и Валиде Султан  Flutter

# 18
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Ако може и аз тук. Hug
Халит си остава, за мен поне, от всички турски актьори най-най, във всяко отношение. Heart Eyes

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Харесвам актьора Халит Ергенч. Харесвам и историческата тематика. Навремето с удоволствие съм чела "Роксолана" на Павло Загребелни.
Ето три причини да посещавам темата. Надявам се, че филмът ще е интересен.

# 20
  • Мнения: 20 795
Привет  wavey wavey wavey wavey Намествам се и аз тук в очакване на Сюлейман Великолепни  Wink Wink Wink
Ани, благодарности за темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 25
Привет Hug

И аз пристигам да се запиша в очакване на сериала, мерси за темата Hug  bouquet

# 22
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Харесвам актьора Халит Ергенч. Харесвам и историческата тематика. Навремето с удоволствие съм чела "Роксолана" на Павло Загребелни.
Ето три причини да посещавам темата. Надявам се, че филмът ще е интересен.


Все едно аз съм го писала Hug Peace....това са и моите причини да следя темата.....както и огромното уважение към авторката и Heart Eyes

да не говорим че всички момичета писали досега в темата за мен са хора,които страшно много ценя....надявам се да си изкарваме чудесно в това кътче на романтичния подфорум Laughing

# 23
  • Мнения: 459
Запис! Joy Joy Joy

И аз естествено съм тук при Халит Великолепний! Mr. Green Heart Eyes Mr. Green
Ани!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 0
здравейте, дами. с какво нетърпение очакваме един нов филм. още малко търпение. ани, благодаря, изпревари филма и пусна тема,но има толкова информация вече.

# 25
  • Мнения: 640
Както винаги и аз куцук -куцук , последна!
Ани, благодаря за темата!
Доста беше поотслабнал Халит Ергенч,за да заприлича на Сюлейман.
Дано стане приятен филм.Колкото до женскта роля ,тя също е от голямо значение за филма, както и била за живота на падишаха.
Питам се обаче ,дали времето за снимането на този филм е избран случайно?

# 26
  • Мнения: 9 749



Здравейте   bouquet
Когато гледахме онлайн 3 сезон на  "1001 нощ" денонощно"висях" в канал Д. Така попаднах на "Забранена любов" Тогава не познавах  нито Къванч, нито Берен...Много силно впечатление с играта си ,ми направи Nebahat Çehre
Освен талантлива ,тя блести с грациозност, изящност, убийствени елегантни тоалети, има аристократично излъчване.
Радвам се на избора на режисьора, да й повери ролята на майка на султана.Подхожда й .

# 27
# 28
  • Мнения: 683
Радвам се да видя рано сутрин (за мен) толкова познати лица. Добре дошли на всички   bouquet Благодаря от сърце за милите думи  newsm51 В такава компания дните до започването не сериала ще минат много бързо.

# 29
  • Мнения: 0
едва ли, pavlinaio, знаем вече за намеренията на република  турция сама да разкаже за османската империя .

Общи условия

Активация на акаунт