Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 616
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Здравейтееее  Hug

Лейди, много хубави картинки  Heart Eyes

Идвам да се отчета по не много здрачна тема, нооо....  Crazy


 
И един много специален поздрав за Люсииии  Mr. Green


За да не кажете, че нещо кривя от правата вяра - да споделя по какво припадахме снощи с Мирка..... Нови ауттейкове на Роб от GQ!  Heart Eyes Направо какъв поглед вади Роберто....

Качиха вече и интервюто на Кристен при Лено, може да видите и двете части тук
Наистина много ми харесаха и въпросите и отговорите. Безкрайно ми е интересно всичко около предстоящия филм Welcome to the Rileys - как са снимали в истински стриптийз клупове, в истински VIP зали, във филма си е истинския барман на заведението... нямам търпение да видя всичко!
Отделно за Холивудските прожекции - изглежда доста забавно и леко крийпи да гледаш филми на такова място, но предполагам е интересно преживяване  Crazy
Накрая, но не последно - много е сладка Кристен с русия цвят  Flutter

п.п. Катрин ме изпревариии хихи мерси за почерпката  Hug

# 46
  • Мнения: 200
След "Speak" с Кристен, направо нямам търпение за Райлис. Спийк ми влезе яко под кожата, просто уникален филм, уникален. От онези, които искаш да гледаш пак и пак и пак. Интервюто при Лено е много интересно. Кристен е наистина много сладка с този рус цвят, ама на мен май повече ми харсва чернокоса или червенокоса. Просто с тия светли очи и бяла кожа, червеното и отива адски Simple Smile Тази вечер мислим с Цве да гледаме Адвенчърленд  Hug Mr. Green

Аз още не съм луднала по братята, ама съм сигурна, че седна ли да догледам първи сезон, ще  откача, затова си трая за сега  Mr. Green

Катрин ммммм страхотна почерпка Simple Smile

Новите ауттейкове с Роб- просто са нечовешки!

И малко обработван Роб / спец за Цве, любимата и снимка   bouquet/





# 47
  • Мнения: 328
Привет, привет! Напоследък съвсем нямам време да влизам да чета, още по-малко да пиша Crazy но се радвам да оплакна око с бюлетина Mr. Green Черно-белите робски снимки зареждат след тежка седмица Grinning Всичко е готино из бюлетина, ама ония папарашки снимки от колата с Роб и Кристен, като гледам как тя се е сгърчила... някак не изпитвам радост да ги видя Thinking Да се похваля, че (алелуя!) най-сетне чета "Вода за слонове"(но нямам много време и цяла седмица се мотая с 200 страници, добре, че в рейса може да се чете. Да живее задръстването! Laughing). Докато я дочета може и филма да излезе, но не е от липса на интерес в никакъв случай Peace Лека съботна вечер и весел неделен ден Wink

# 48
  • Мнения: 3
Цвети, направо онемях       Сами показва олимпийска класа  Grinning  Релефът е уникален   Mr. Green    Хм хм финикийските знаци част от тренировката ли са  Joy    Което не ми пречи да прекарам и доста време пред Робските ауттейкове, поднових  си и аватара.

Не мога да спра да си зяпам поздрава  Joy  

   И честит понеделник  Grinning   Нека започнем с добра скорост седмицата, задава се някакво форкско време

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 09:08 от lili0909

# 49
  • Мнения: 6
Здравейтеее и честит понеделник  Mr. Green

Люс, нещо и аз не мога да спра да ги гледам поздравите  Crazy Зидарията е на ниво  Mr. Green

Дамарис  Hug какво ще кажеш за книжката? Честно казано очаквам Слоновете повече от Бел Ами... просто е толкова хубава книгата, надявам, се да са я филмитали прекрасно  Heart Eyes

Мирка  Heart Eyes мерси за поздрава, уникален е! *туп туп туп*
Айде тази вечер пак да гледаме  Flutter

Стеф рано рано е пуснала усмихнати прекрасни сладки Робстен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes , снай-накрая да ги видим да се хванат някак си за ръка Heart Eyes

А това направо ме хвърли не знам къде... Двойничка на Кристен  Shocked Ако я видя ей така от далеч смятайте, че 10000% ще си помисля, че е тя - дрехи, аксесоари, коса, маниери, черти на лицето! Направо е уау!!!!!


# 50
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте фенове!
Не знам къде съм бляла, та чак сега ви откривам. Голямо четене ме чака Wink Слюноотделянето се подразбира Mr. Green

# 51
  • Мнения: 200
Добър вечер  Heart Eyes  Hug

Момичета искам да ви похваля нашето Цве. Направи първия си фен клип към фика "There will be blood" и мога да кажа, че се е справила просто страхотно! Клипа е уникален и много хубав и динамичен. Вижте за какво говоря There Will be Blood … Да си представим Арманиуърд…
Цве продължавай все така!!! Определено има нюх за тия работи  Hug Hug Hug

Делфина добре дошла, при нас е весело и атмосферата е уникална! Разкажи повече за себе си,  как откри Здрач? Кое харесваш повече филма или книгите? Какво мислиш за каста? Кой тийм си? Как ти се струва Робърт а.к.а Едуард Кълън?  Mr. Green Hug

# 52
  • Мнения: 3
Събудете се  Grinning    Цвети, браво браво браво   bouquet  Предполагам, няма нужда да ти казвам да продължаваш да твориш. Видео правенето ти хареса, нали?

  Ако Стефи влизаше в темата, щях да я поздравя с това  Joy

# 53
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Делфина добре дошла, при нас е весело и атмосферата е уникална! Разкажи повече за себе си,  как откри Здрач? Кое харесваш повече филма или книгите? Какво мислиш за каста? Кой тийм си? Как ти се струва Робърт а.к.а Едуард Кълън?  Mr. Green Hug

[/b]
Здравейте и мерси за кафето!
А клипчето е ГОРЕЩО! Поздравления  bouquet

Значи, как ги открих. Работя с тийнове и нямаше как да пропусна новата туай-вълна, то за нищо друго не се говореше Mr. Green. Но си викам "това ще е нек'ва боза, едва ли си струва". Плюс това не съм романтично-сълзлив тип. Но един ден, в пристъп на пълна скука, реших да изгледам първия филм. Е, продължението е ясно - не съм спряла оттогава. Книгите ги изгълтах за 3 дни, четях денонощно. Не броя по колко пъти съм гледала филмите. Сега чета фикове и гледам всички възможни интервюта на каста. Даже оня ден се прежалих да изледам епизода на Saturday Nignt Live, който Тейтей хоства - е**си тъпнята, а аз си мислех, че Слави е тъп и скучен! Но заради момченцето го изгледах.

Както става ясно от подписите ми, клоня към тийм Джейкъб. Харесва ми чувството му за черен хумор, да не говорим, че е радост за очите Mr. Green Едуард ми идва малко сладникав и манипулативен, но пък Робчо е бонбонче Blush И Емет става за гледане. И Джас. И тати Кълън не е за изхвърляне. Жените са перфектни, разбира се. Изобщо, кастът е идеален  според мен и не мога да си представя никой друг в тези роли.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 001
Ех, момичета, вие сте единствените, които сутрин ми правят кафенце! Laughing Hug Heart Eyes

Я да ми изясните нещо, относно Робстен аферата - те що, аджеба, се крият, че са гаджета, ако въобще са такива???
Другите от каста си се мандахерцат с половинките публично, що само тия двамата се цепят от "колектива"? Mr. Green

Аз чакам Джаксън да си хване гадже /не мога да му се нагледам в Еърбендера да му се невиди, и Никола Пец е толкоз сладко детенце Laughing/.

И Макензи Фой чакам да видя как ще се справи като Неси...нещо съм се размекнала по детските работи - вчера се заливах от смях на едно филмче по Дисни ченъл и пак си гледам Джонасите /не се смейте - само Ник ми остана - на другите сърцата са вече заети Mr. Green/.

По тоя повод леко взех да се хипнотизирам от усмивката на Тай...явно есента ми действа по странен анти-робски начин и вдетиняващ...нещата ще се променят напролет с новите филми на Роб, сигурна съм! Grinning

Делфина фон Ю., колко познато ми звучи здрачо-зарибяването ти! Wink Laughing  Peace

Всичко най-най-здрачно ви желая!  Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 354
Какво правите бе, вампирки?  smile3534

# 56
  • Мнения: 3
...явно есента ми действа по странен анти-робски начин и вдетиняващ...нещата ще се променят напролет с новите филми на Роб, сигурна съм! Grinning

Ваня, да знаеш как те разбирам  Joy    За Робстен си е някаква стратегия по продажбите, може би, да не губят феновете на двамата по отделно, но и тези дето са за Робстен също. А може би криенето си е лично тяхно желание и да няма общо със Съмит. Кой знае, но все ми е тая, на нищо не вярвам вече обаче  Mr. Green

Жани, къде се загуби  Hug   Аз лично редувам вампири с ловци, с ловци на сенки и така. Ти как си?

# 57
  • Мнения: 12
Здравейте   Simple Smile

Мерси за кафенцето, Люси   Hug

Цвети, страхотно клипче, ще очакваме още много такива         bouquet  Между другото си откраднах една картинка от фейса ти и си я сложих като аватар, дано нямаш против  Simple Smile
Делфина, Добре Дошла       Благородно ти завиждам за заздрачаването. Дано да ти харесва нашата тема   Hug

# 58
  • Мнения: 6
Момичетаааа, колко сте готини всичкиииииииии!!!!!  Hug


Ако Мирка не беше моята вярна бета (даже алфа) направо не знам как щях да се оправя, как ми изтърпя всички мини глупави въпроси не знам  Mr. Green само знам, че много ще се черпим като се видим Grinning Sunglasses

Люс  Joy ама кажи не е ли запомнящ се погледа - точно като на Роб от миналата вечер дето гледаше като лъвче(имаше такъв колаж в блога хихи)

Делфина, добре дошла  Hug Определено си в нашата категория "сърцето ми е голямо, има място за всички"  Flutter

Ваняяя, липсваше напоследък  Hug И аз не мога да се нагледам на Еърбендъра, толкова са сладки с Никола, чакай да те черпя една песен от промо тур-а. Джаксън я измислил, защото Никола му се карала, че пие много кафе  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=svQzQLryzvQ, ето и другата по-хубава версия http://www.youtube.com/watch?v=F1k1Frb0_9k  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Според мен Съмит яко са вързали троицата от каста с безумни договори.... ама Робстен си е Робстен, не мога да си кривя безнадеждно романтичната душа  Heart Eyes

Катриииннннн  Hug Разбира се, че нямам абсолютно нищо против, даже много се радвам! Любима картинка  Hug

Жани, къде се губиш  Hug

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте мили здрачки  Hug
Цвети страхотен клип,поздравявам те   bouquet днес си го пусках няколко пъти  Heart Eyes Heart Eyes

Чета ви редовно и съм си все така Робо-,Едуардо- и Робстен-зависима  Crazy
Прегръщам ви всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт