Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 623
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
  Я колко Роб с кафето ни е оставила Цвети  Grinning


Ина, супер си се подписала  Grinning И гледам пак личи, че на Сам брат му е Дийн Simple Smile

От пресничките снимки на Робстен се впечатлих  от това, че тая черната плетена отврат/мекица още била жива, че и в употреба! Кристен нещо ранена.  Отива й русото.

Мона, да тЪ е срам - колко да тЪ е срам  Joy   Обаче в тоя студ май е време да започваме най-безсрамно от сутринта с наденици и греяно вино.

Красе, и на мен ми се видя Роб в отлична спортна форма, подмладен, но това е от ужасния вид на брадата, която много го състаряваше.
  За сравнение снимки от тая година от преди брадясалия период

# 31
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Люска, добро утро! Flutter







 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 6
Добро утрооооо!

Ххахаххаха Моооо! А за мен?! Или вие хищниците се самоизолирате  Joy Crossing Arms

Люси, вчера с Мона и Ми измислихме защо Кристен е леко ожулена, а Роб има боклучета на шапката.... видя ли в блога  Laughing
С нетърпение чакам сега след челюстта да видя и косаТА! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много е прекрасен (или много ни е залипсвал)

Скоро няма ли да има някакви награди, нещо?! Whistling

# 33
  • София
  • Мнения: 1 001
Малеееееее, потекоха ми лигите! Не, не по обръснатата физиономия на Роб с шапката - идиотка, ами по наденичкитеееее. Mr. Green Mr. Green

Тъкмо е време за обяд...в блога гледам яко Робстен се хапва за мезе, но не ми е достатъчно...и тъй като днес е зверски форксо временце и съм на чай от сутринта, мисля да замезя с Тай по специална форкска рецепта:
И тъй

"Вълчо мезе на плочки"

Необходими продукти:
млад, крехък върколак (най-вкусно става с Джейкъб, но и другите вършат работа)
мотор
път
гора
полянка
дъжд

Начин на приготвяне:
Мятате върколака на мотора. Обхващате добре с ръце наличните му плочки. Отпрашвате по пътя към гората. Като стигнете полянката и температурата на върколака достигне 50 градуса по Целзий добавяте дъжда за охлаждане.
Консумирате така приготвеното мезе нежно и внимателно, понеже е доста...горещо. С опипване на плочките следите температурата да не вземе да се охлади и да настине. Много засища, стопля и....води до пристрастяване! Mr. Green


 

Специална доставка по домовете! Twisted Evil Twisted Evil Laughing

# 34
  • Мнения: 200
Ваня това е уникално, смях се с глас!!!  Hug  bouquet Страхотна рецепта. Сега трябва тийм Едуард и ние да си измислим нещо от типа на "Яйца по панагюрски върху вампирски теракот", "Айс нектар по вампирски",  "Агне- чеверме от вампирските изби" и тн  Mr. Green

Има страхотни Робстен снимки от снощи, очевидно не могат да се наситят -Робстен форевър!

И страхотни снимки на Роб от вчера, които ни сподели Красето  -  Цъкккк

Цве по агентски ни представя Нови стари интервюта от промото на Новолуние

# 35
  • Мнения: 3
Ей, сутрин явно съм достатъчно заспала, че да реша, че новите снимки на Роб са по-старички  Grinning   нИ ставам за агент  Sunglasses   Ама си е прекрасен  Heart Eyes    А как се хилих сега на снимката на Робстен-Том в таксито и Лампичката  Joy  

Мона, оправи ми деня с гледката на тия цвърчащи сосиджи  Grinning   Стана ми и по-топло, и по-сочно някак си.

Ваня,   Joy   за Тайското младо агнешко Мона специално ще те черпи .  Ноо щом има доставка по домовете, дЪл да не се прежаля да го поръчам.  Връщате ли парите, ако има недоволни  Mr. Green   По асортимента може и е желателно да се поработи допълнително  Grinning

ПС. относно поръчката - с тениска ли го пращате или ние да подсигуряваме. С цел да не изсъхва глазурата върху плочките  Wink

# 36
  • Мнения: 6
Ваня, рецептата е великааааа  Joy
Я метни накоя вампирска... ще чакам рецепта  Peace


"Яйца по панагюрски върху вампирски теракот"
hahaha  или катми на сач ала вампирски плочки  Laughing  Ама как сме го подкарали за душата тези дни  Crazy

Новите снимки с лампичката за очарователнииииииии!
Толкова е сладък Роберто като се опитва да разузнае "ултра сложното" осветление в колата Sunglasses
Том и Кристен обаче се опитват да се сгънат на 5, за да се скрият от гадните фотографи,
чак такива ханалитети ми идват в повече. Но все пак ужасно се радвам, че имаме нови и нови снимки!
Само си представете на пробите какви ли дрехи е имало?
Дали сватбеният костюм и рокля са готови? И колко ли са се смяли като са облекли Кристен и Роб в тях Heart Eyes Mr. Green

"Дали да натисна тук....  Rolling Eyes или тук....  Ооооо, светна  Shocked Mr. Green"

# 37
  • Мнения: 245
Добро утрооооо,
леле, леле, колко съм изпуснала, сега се мятам отзад напред и бавно,но славно ще попивам инфото, снимките, закачките и......... абе всичкооооооо.
Ей, Ваня ти си била страхотна кулинарка,  Joy Joy Joy
с нетърпение чакам ТОП РОБУАРД рецепта  Wink

ох, ох, ох, ЩЕ се ----------------- /това е замрялото ми сърце/,кълчещ се Роб в подписа на Мирка  Laughing Laughing Laughing
ПРЕКРАСНИК!

# 38
  • Мнения: 6
Дидииии, гледай какви неща изпускаш, къде бягаш по тъч линията  Hug



И сега за добро /късно/ утро лек бюлетин от блога  Heart Eyes

Невероятно красиви снимки на Ашли в In Style - Втората снимка е зашеметяваща, винаги съм се чудела как може да е толкова красива Ашли!

Специална бележка от Стефани Майер: Макензи Фой ще играе Ренесме в Зазоряване!

Какво се случва с Тай и Тай? - Тук Мона да даде експертно мнениеее  Whistling

E!News: Рейчъл МакАдамс и…

Rachelle Lefevre Raises Money for Cancer!

Нови/стари снимки на Кристен и Дакота от сета на Рънауейс - Надявам се скоро пак да имаме толкова хубави снимки от сет  Grinning

Black and White Robert - Инчето се е вихрила с пикспам  Heart Eyes

Jacksons outtake for Nylon in UQH!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Питър из улиците на LA

Нов ауттейк на Ашли  Flutter

Нови/стари снимки на Alex и Kiowa

Дакота на Paris Fashion Week

Кристен ще гостува в шоуто на Джей Лено в петък.Ще покаже клип от WTTR! Нямам търпение, от тоооолкова отдавна никой никъде не е гостувал, че в събота направо ще е страхотно с новия клип  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Два нови стила от Welcome to the Rileys Страхотна Кристен!  Flutter

Роб и Кристен на снощния концерт на Джени Люис и Джонатан Рейс! С Мирка снощи кротко припаднахме като ги видяхме  Heart Eyes Ех, дано да излезнат още клипчета  Heart Eyes

ОФИЦИАЛЕН ПОСТЕР НА WTTR

Robsten OMG AGAIN LAST NIGHT !!!!!!!!!!!!!!! /+ъпдейт/ Няма как да пропуснем лампичката  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3
  Честит петък! 

Цвети, какъв робоспам си подредила !    bouquet   Чиста красота  Grinning 

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте!

Извинявам се, че така нахлувам в темата, но си помислих, че това може да е интересно за вас, ако не сте го видяли вече разбира се.  Laughing
Но ако вече сте го видяли, няма лошо да затвърдим материала.  Wink

http://www.yahoo.com/_ylt=AvDlBDdAxgWqiVWzlV8CYKGevZx4;_ylu=X3oD … 39breaking-dawn39


# 41
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро и от мен.
Петъчно ще съм на черно-бял Роб - много си падам по подобни графични работи /и Джаксън си пада по такива, по обясними причини, свързани с прекрасните му очи Mr. Green/.

И като съм подкарала кулинарната вълна да ви предложа малко домашна работа за уикенда.
Как да си направим
"Домашен вампир по вегетариански"

Вземате дълбок съд и приготвяте смес от дъждовна вода, фин пясък, шепа нарязани на ситно слънчеви лъчи, дузина дълбоки въздишки, пълен комплект пакетирани усмивки с дълъг срок на годност, две шепи диаманти за блясък и две шепи фосфор - за блясък на тъмно.
Доливате няколко чаши фреш от червени плодове по избор /ягоди, малини, нар/ - това прави целувките му тръпчиви, но свежи.

Омесвате добре като добавяте всички парченца съвършена, пулсираща любов, която сте успели предварително да откъснете от сърцето си и сте разсипали равномерно по работния плот /няма начин правенето на това кулинарно изкушение да не се отрази на сърдечния ви мускул, в крайна сметка най-вкусната храна се прави с любов и човешки жертви Mr. Green/.

Оформяте образа на изделието внимателно, понеже какъвто си го направите, такъв ще си го консумирате.

Оставяте да се изсуши на слънце или в слаба фурна за няколко часа като следите да не прегрее.

Крайният резултат трябва да бъде продукт блестящ ослепително и на дневна светлина и нощем, с бледо-розова, гладка, твърда и хрупкава повърхност и мека, чувствителна вътрешност.

Забележки и правила за безопастност:

Ако в процеса на работа се нараните и покапе кръв в сместта, започнете отново, защото се прецаква тотално вегетарианския вид на ястието и консумацията му  опасна за вашето здраве - може  да бъдете изконсумирани вие!

Съхранявайте на място недостъпно за малки деца и домашни върколаци !

Ястието има дълъг срок на годност /около 100г./ и можете да си приготвите нов вампир по същата рецепта, ако са ви останали сили, сърце и въздух след дългогодишната му консумация.

Не се препоръчва на хора със слаби сърца, заради страничните ефекти, които предизвиква - аритмия, задух, повишена температура и пеперуди в стомаха.


Вкусен уикенд - преяждането е позволено! Mr. Green

# 42
  • Мнения: 6
Добро утроооо!
В Повдив е тотално форкско, чак ми идва да се оглеждам за Кълънови, които може би са се преселили близко до нашия блок  Mr. Green

Кика, много е сладка Макензи  Heart Eyes Онзи ден Майер съо официално го потвърди, ще се радваме да пишеш при нас по-често  Peace

Ваняяя, леле велика рецепта! Тъкмо ми бяха останали две бурканчета въздишки и се чудех какво да правя с тях.... Като направя рецептата, ако не изпоприпадам ще снимам и ще покажа блещукащото същество  Mr. Green Междувременно само трябва да подкрепим Робинските сърчица по време на процедурата  Flutter

Снощи с Мирка доволно си подсмърчахме на Спийк с Кристен, мога да гледам този филм отново и отново, толкова е хубав! Но остават само няколко дни до Welcome to the Rileys, където историята ще е отново разтърсваща! Вчера излезна нов клип от филма  Heart Eyes

Люси, радвам се, че ти хареса робския пикспам в блога  Hug време беше пак да се развихрим на здрачна вълна  Mr. Green

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 740
Здравейте, всички! Покрай най-после обръснатата брада newsm44, новите Робстен ситуации  и прелестната малка Макензи/Ренесме-време е за замечтана и красива петъчна вечер  Heart Eyes
Благодарение четенето на Професора се натъкнах на една художничка( другите фикочетящи може би също)-
да си помечтаем за остров Есме
    Blush

    и за след това!     Wink
 

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 21:20 от ladi Koup

# 44
  • Мнения: 12
Лейди, много хубави картинки   Crazy

Къде сте всички в този студен есенен ден. Тази година рано рано ни изненада студа.
Ето нещо вкусно и згряващо от мен. Лек ден на всички   Hug

   

Общи условия

Активация на акаунт