Парфюмни размисли и страсти - 83

  • 33 230
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 17 546
Невена, понеже казваш, че кръглите шишета на Пойзън са в продажба от около десетина години, се замислих, че Артесовата Кобра е на пазара доста отпреди това. А тя е почти копие не само в аромата, но и в бутилката  Thinking
Но Кобра не беше в кръгло шише!? Моята беше продълговата. И аз също твърдя, че трудно бих различила някоя жена напръскана с Кобра, от друга с Пойзън. Дори смея да твърдя, че Кобра имаше трайност три дни, за разлика от ден и половина на Пойзън Laughing
Но никога и никъде не съм срещала едп на Пойзън. Thinking Нито пък някъде другаде съм чела за споменаването на едп на същия.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 656
Има си хас пък и Кобрата да са правили в двата варианта на шише  Grinning Аз на времето не съм я имала, но наскоро гледах да се продава на едно място и шишето беше съвсем топчесто  Thinking

# 722
  • Мнения: 17 546
... наскоро гледах да се продава на едно място и шишето беше съвсем топчесто  Thinking
Такова е показано и във Фрагрантика, но моето от "навремето", беше купено от валутния магазин на Църна маца, струваше 6-7$, беше в кутията показана във Фрагрантика, но продълговато, гладко шише, леко приплеснато като на твоят Тендър. Боята, с която беше покрито, в последствие се обели като започна от гърлото, където се стичаше при пръскане от парфюма. Към шишето нямаше увита пластмасова змия, беше 100 мл. и с прозрачна, а не черна капачка.
Подарих такова и на приятелка, и ще я питам дали случайно не и се подмята някъде шишето.

# 723
  • Мнения: 2 435
Ето това вече е добър рисърч за подходяща таргет група Joy
Мусоните се оказаха супер приятни за есента, а аз ги мислех за стриктно лятно ухание Rolling Eyes
Аз ги харесвам Мусоните,затова и преди да ги махна си оставих една големичка отливка,дори в хладното по ми харесват,отколкото в жегите,а в студа на ЛМ му миришат на спанак,дори наскоро обесняваше на негови приятели как имало парфюм дето миришел на спанак.
А преди малко в Била получих комплимент от мъж за парфюма си-Еликсира на Мерве Mr. Green

# 724
  • Paris, France
  • Мнения: 14 031
Да, и Кобрата е променена в тон с Пойзън и ви благодаря за инфото, не знаех. Помня я с прозрачна капачка досущ като Пойзън. След това, преди около 5 години я видях в Карфур с черна капачка, по-кръгло, но плоско (не тумбесто) шише. Значи и тя е надебеляла hahaha Кобра със змия не съм виждала, да не е лимитирана серия Joy Joy Joy?  Как не са я осъдили Диор не знам. Тази Кобра се продаваше из цял свят за жълти стотинки. Имаше ЕДП на Пойзън през 80те. След това изчезна и видях ЕДП чак след 2003. Абсолютно съм сигурна, защото тук в Сефора имаха тестери и на ЕДТ и на ЕДП и гледах да се напръскам с ЕДПто hahaha. По едно време, между 9О и 94 даже имаше ЕДК (одеколон) Пойзън. Май беше миналата година, в мегашоп гледах тестер на Пойзън ЕДП за около 50-60 лв. Помня, защото го обсъждах по скайп с едно момиче от Варна, което пишеше в дира и един парфюмен форум. Тя се съгласи, че е много стилен и каза, че много хора я питат с какво е, защото вече са го забравили. Докато се назландисвах свърши.

Бижу, после ще те питам за един парфюм, че сега и името му забравих, а го видях в мъничкото ти, прибрано и скромно гардеробченце Mr. Green. Само се сещам, че е в матирано шише на някоя си Кристен или Кристел Peace

Мусоните ги носи мъжо и много комплименти получава.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 656
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=531955.new#new
Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА   bouquet

# 726
  • Мнения: 17 546
Май беше миналата година, в мегашоп гледах тестер на Пойзън ЕДП за около 50-60 лв.

Бижу, после ще те питам за един парфюм...
Той и сега си е там http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=1000004&sort=a&filter_id=11
Питай! Peace

# 727
  • Paris, France
  • Мнения: 14 031
Май беше миналата година, в мегашоп гледах тестер на Пойзън ЕДП за около 50-60 лв.

Бижу, после ще те питам за един парфюм...
Той и сега си е там http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=1000004&sort=a&filter_id=11
Питай! Peace

Ц, не е  Mr. Green. Оня беше ЕДП в тумбесто шише.

Я кажи този:

http://www.fragrantica.com/perfume/Kristel-Saint-Martin/Parfum-D-Or-9333.html

На кой е подобен? Прилича ми на имитация на първия на Кендзо (шишето). Нотките са други. Няма отзиви. Стана ми интересен заради матираното шише. Не го бях и чувала, камо ли душила или виждала. Много ми е интересно на какво мирише?

Общи условия

Активация на акаунт