Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 131
Забраванке, аз нали съм с "невероятна математическа мисъл", че докато зацепя, че имаш Имен ден, ще минат няколко часа Embarassed
Да си жива и здрава, Наде   bouquet
И в този ред на мисли:
Казват, че до тридесет годишната си възраст човек работи за името си, а след това- името работи за него.
Пожелавам, твоето име винаги да работи за теб!  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 910
честито на всички именяци днес   smile3525 ,отделно на всички софиянци -макар да не е първа радост това лично за мен ,да сте живи и мнооого здрави ,щото ние с такава хрема и "разкисване "се уредихме още в първия учебен ден ,че вече едвам гледа   Ill ,но днес си е отишъл надлежно -ще ги водят на музей

# 32
  • Мнения: 1 120
Честито на именниците, много здраве и щастие! Heart Eyes

Мойте момчета не обичат да разказват много, но имам усещането, че в АЕГ купона тече. Момчето ми е ентусиазирано, но нищо не учим все още. Извънредно също не се занимава. Той е в 8д, учи следобед. Това което още не мога да разбера е дали цялата английска е следобед или ние сме сред 4-те осми класове, които учат с малките?!! newsm78

# 33
  • Мнения: 263
И аз да се запиша. За пръв път ми се случава да е още на трета страница Laughing

Благодаря на всички за поздравите към имениците и за хубавите пожелания.
Тъй като не знам как да почелпя виртуално, май ще остане за срещата ни  Joy

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 820
Честито Празник!!!Много здраве и късмет!!!
FireLite , Hug
И 9д учи следобяд  Peaceвие учите с големите Joy

# 35
  • Мнения: 1 879
Още веднъж пожелания за весел празник на именниците днес!

Ками*, благодаря за новата тема с този вълшебен стих и благодарности за него на already detective  -

newsm51 - за двете ви.

Изчетох четири страници наведнъж и това ми напомни за юнските ни теми, когато не смогвахме да публикуваме. Този път постингите са пълни с толкова много надежда и ентусиазъм, че е голямо удоволствие да се чете! Дай, Боже, така да им върви на нашите осмокласници - с ведри мисли и с отворени за знание глави.

ние с такава хрема и "разкисване "се уредихме още в първия учебен ден ,че вече едвам гледа   Ill ,но днес си е отишъл надлежно -ще ги водят на музей

mama 69, тази хрема е вследствие на ослабнал имунитет, а в края на лятото имунитетът може да отслабне най-вече от стрес. Говори с момчето си какво го притеснява, кое го напряга. На 14-и септември синът ми с такава усмивка ми говореше, че приех думите му като шега - оказа се, че притесненията му са съвсем истински и после даже се посмъмрих, че подходих към споделените от него притеснения доста шеговито. Май забързани около учебници, тетрадки, не винаги успяваме да надзърнем какво става в душите на децата ни, а те не винаги успяват да изразят безпокойствата си достатъчно ясно или пък съзнателно ги стаяват нейде в себе си.

# 36
  • Мнения: 411
Късно се включвам днес, но сега сколасах.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  newsm51

Да е свято името ви, светиците Вяра, Надежда, Лабов и София да ви закрилят.

Успех на децата ви. Те като са добре и вие ще сте добре- това е сигурно.

Мама69- вие сте с гимназистите, а първите 4 паралелки са с манечките. (мойта е там).
За сега, както и другите мами от 1АЕГ пишат е купон. Дано от понеделник ги засилят повече. Hug

Вчера толкова бях възмутена гласно от леката програма и малкото учене, че мойта милата взе да се оправдава, че не тя е правила програмата Embarassed

# 37
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Да не е честита новата тема!  И честит имен ден на всички именници!Много здраве и успехи!  bouquet

http://vbox7.com/play:c37212ec
Моята щерка се пребра уморена но  весела от школото Simple Smile всичко било много готино!Изпитали я за немската азбука казала си я без грешка, дали са им да научат 30  думи за понеделник заедно с тези от вчера ще станат някъде към педесет думички!Абе учене ще пада!

# 38
  • Мнения: 1 252
цурето66 , благодря за поздрава!

И ние като вас! Днес ентузиарин, също са ги изпитвали на немската азбука , имаме много думи за понеделник.
Твойта щерка в немска гимнзия ли е?
Може и на ЛС

Полека , лека ще тръгнат нещата.
Колко прдмрта ще изучават вашите деца
Моето само десет!

# 39
  • Мнения: 910
от къде ги изкопа тези десет предмета : 1,език,2,български 3,,математика ,4,физическо,5,информатика/компютрите не знам как се казва/,6,музика ,7,изобразително изкуство ,не съм чула за история ,биологиля ,химия или география да говорят в 1АЕГ

# 40
  • Мнения: 156
от къде ги изкопа тези десет предмета : 1,език,2,български 3,,математика ,4,физическо,5,информатика/компютрите не знам как се казва/,6,музика ,7,изобразително изкуство ,не съм чула за история ,биологиля ,химия или география да говорят в 1АЕГ
Детето на Аз съм ваш'та леля е в професионална гимназия. При нас в НПМГ също се споменават специалните предмети, по които са приети във формата на ЗИП и СИП, иначе любимите химия и биология щяхме да ги забравим и да се чудим в 9 клас какво е това чудо newsm78
На моята девойка историята и географията няма да й липсват  - не им е голям фен.

# 41
  • Мнения: 1 252
1.Немски , 2.Химия ,3.Биология
4.Информатика, 5.География, 6.математика , 7.български, 8. физика, 9. физкултура, 10. История
Моето дете не е в 1АЕГ
Най - много часове - немски, химия и биология
Всичко останало по веднъж седмично
Физкултура - през ден

# 42
  • Мнения: 411
Хе това все не мога да го разбера. Едни учат, други празнуват празника на града. (говорим за софийските деца).   

В гимназията на леля учат, на цурето също, а ние купон....

Не е ли редно или всички да се шматкат днес, или всички на педалите...

Една приятелка преди малко ми звънна. Детенце е в 7 клас. След третия час госпожата се сетила, че е празник на София и ги пуснала. Помислих че се шегува, но тя твърди че е точно така.

# 43
  • Мнения: 156
1.Немски , 2.Химия ,3.Биология
4.Информатика, 5.География, 6.математика , 7.български, 8. физика, 9. физкултура, 10. История
Моето дете не е в 1АЕГ
Най - много часове - немски, химия и биология
Всичко останало по веднъж седмично
Физкултура - през ден
Като гледам при вас програмата си е с нормален 8 клас, а не със супер много часове по език.
И като си спомням летните Ви постове си мисля, че юнака има шанс да му хареса и да успее. Желая му късмет Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 252
Хе това все не мога да го разбера. Едни учат, други празнуват празника на града. (говорим за софийските деца).   

В гимназията на леля учат, на цурето също, а ние купон....

Не е ли редно или всички да се шматкат днес, или всички на педалите...

Цурето е в Ловеч - ПМГ - Ловеч. Дано не греша
Ама наистина едни учиха , други не

липиум , благодаря  bouquet И аз се надявам да му хареса , все пак той си го избра

Общи условия

Активация на акаунт