Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 929
  • 786
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 799
Много странно.
Изобщо никъде не ме пита за билинг адрес. С телефоните проблем не съм имала - не съм въвеждала номер.
Направих си поръчка, потвърдена е, чакам я.

Някой ако знае код за намаление би било чудесно да го сподели Hug

Едит: Хм, ако и в НМ както в Некст по подразбиране билинг адреса = шипинг адреса, то в такъв случай могат да се правят поръчките само по заявка, през посредник Confused

Къде го пишете това билинг адрес? Аз такава отделна страница не видях, вкл. в персоналната с детайлите.

Ето:
Your billing address is the address which your card is registered to. Please enter your details exactly as they appear on your bank or card statement.

Това пише точно в полето между имейла и адреса за доставка (със ситен шрифт, но болтнато  Confused) още при първата стъпка при плащането - и аз го гледах доста ... помислих си дали няма да е като в Некст, но ...
Desi_2 и от моята карта липсват точно 24 стотинки  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 5 790
Тези 24 стотинки се теглят в момента на поръчката, за да установи магазина дали наистина такава карта съществува. Те или ще се приспаднат от сумата на поръчката, или ще ви ги върнат обратно, или пък са само блокирани.

# 47
  • Мнения: 4
 Hug страхотно и аз тука да ви следя, цените са "но комент"  Joy  , а сега да видим какво ще правят по бг шоповете. С не търпение ще чакам за реални снимки, а и за някоя обща поръчка  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 196
Аз пазарувах скоро в НМ, за момче ръст 128. Ако някой иска размери или да снимам нещо да каже.   Peace

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
запис. ще следя само за сега Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 2 895
Момичета как се регистрирахте  Crazy Ровя се като идиот от 15 минути  ooooh!

# 51
  • Мнения: 2 122
Shop online----> Log in/ New customer на сивата лента горе вдясно се пада, най-последното

# 52
  • София
  • Мнения: 424
Момичета как се регистрирахте  Crazy Ровя се като идиот от 15 минути  ooooh!
Горе в десният ъгъл точно под кошницата New customer кликваш и ти излиза  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 1 335
Ето:
Your billing address is the address which your card is registered to. Please enter your details exactly as they appear on your bank or card statement.

Това пише точно в полето между имейла и адреса за доставка (със ситен шрифт, но болтнато  Confused) още при първата стъпка при плащането - и аз го гледах доста ... помислих си дали няма да е като в Некст, но ...
Desi_2 и от моята карта липсват точно 24 стотинки  Rolling Eyes

Мда, това и аз го видях, само дето ако въведеш в тези полета билинг адрес, няма къде да въведеш шипинг Simple Smile
И именно това ме навежда на мисълта, че е като Некст, обаче защо тогава приема бг карти !? Thinking

Абе ако трябва да съм откровена сайта малко нещо недомислен ми се вижда - по различни причини и детайли . Ако щеш и като презентация на колекцията... Но това е друга тема.

Ще вляза да видя дали по стъпките на поръчката евентуално не дава полета за въвеждане на друг адрес по време на чекаута.

Едит: другия вариант е да не са стриктни за билинг адреса. Много пъти ми се е случвало да давам за билинг адрес p.o.box, който съм въвела и за шипинг и не съм имала проблеми.

Едит2: по време на чекаута е въведен в редактируеми полета същия адрес от персоналните детайли. От една страна, да може да се промени, обаче от друга точно над него е същия дребен текст дето предупреждава да внимаваш билинг адреса да ти е съвсем същия като на картата.
Иначе в сайта никъде не е изрично упоменато, че приемат само UK регистрирани карти Thinking

Най-чисто е да се пише мейл на съпорта, обаче ако наистина има бъг и не проверяват реално дали точно съвпада билинг адреса, предпочитам да не им го репортвам  Mr. Green Иначе за всяка поръчка ще трябва да се плаща и комисион на посредник Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 08:39 от Stelfy

# 54
  • Мнения: 228
Не дава, пробвах. Затова изчаквам потвърждение от другите момичета, че нещата са доставени и/или цялата сума е напълно изтеглена. Кошницата ми е пълна и нямам търпение.

# 55
  • Мнения: 449
Аз поръчах снощи. Изтеглили са ми 0,23 лв. веднъж(0,10 лири-така пише) и после, след 20тина минути са изтеглили още толкова  newsm78
Сега чакам. Поръчах само артикули, които са in stock, картата ми е Мастеркард на ПИБ, прие я нормално, на адреса на Габко е поръчката. На поръчка на стойност 41.46 лири ми е начислена доставка 3.90 и за срок пише "края на септември"  Peace
Stelfy, не знам как си минала без телефон при регистрацията, но на мен ми изписа, че ще пратят на мобилния, който съм писала(аз направих някакви гимнастики с втория телефон на Габко и не знам въобще дали е мобилен Mr. Green) потвърждение за изпратената поръчка  Peace
Освен това се наложи да искам нова парола, тъй като въпреки че първоначално ми прие моята от 6 знака, после не можех да я изпиша, даваше ми само до 4 знак да пиша и поисках нова. Тогава ми пратиха 4 цифрена и се оказа, че такава трябвало да бъде. Имайте го предвид-парола 4 знака  Wink
Въобще-има недомислици в този сайт, ама я да видим. Доколкото си спомням от темата за немския НМ и там сайта не функционира много добре-отложени доставки, за които се плаща по няколко пъти...май и тук ще е така. На доста артикули, вече в кошницата ми изписа доставка октомври, че и ноември чак. Т.е. ако ги поръчам, ще трябва да плащам всеки път доставка  ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 2 895
Shop online----> Log in/ New customer на сивата лента горе вдясно се пада, най-последното

Благодаря ви, Hug А къде се пише държавата  newsm78 И Адрес 1 и Адрес 2 и двете ли се попълват  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 1 335
На доста артикули, вече в кошницата ми изписа доставка октомври, че и ноември чак. Т.е. ако ги поръчам, ще трябва да плащам всеки път доставка  ooooh!

Не съм сигурна, че ще плащаш доставката всеки път. Това, че те ще пратят нещо по-късно би трябвало да си е за тяхна сметка. Както примерно ако пазаруваш от Мадъркеър или Амазон и ти диспачнат поръчката на 4 пъти (понеже нещо ще е налично след 1 до 4 седмици), цената за доставка остава непроменена.

Иначе за телефона - ами полето при регистрация не е означено със звезда, т.е. не е задължително и респективно не си правих труда да въвеждам телефон Simple Smile Още повече, че на едното място пишеше, че май промоционални оферти щели да ми пращат и съвсем си казах "не, мерси" Simple Smile

Shop online----> Log in/ New customer на сивата лента горе вдясно се пада, най-последното

Благодаря ви, Hug А къде се пише държавата  newsm78 И Адрес 1 и Адрес 2 и двете ли се попълват  Thinking

Държава не се пише - по подразбиране е Англия Simple Smile А адресните полета 1 и 2 се отнасят за един и същи адрес, в случай, че първото поле е с ограничен брой символи, недостатъчни за изписването на пълния адрес. Примерно в поле1 напиши улицата, а в другото номера или името на сградата.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 895
 Stelfy Мерси за бързия отговор   Heart Eyes

....а пощенския код защо не го приема , пробвах и с 0 отпред  newsm78

# 59
  • Мнения: 449
ketito, кой код въвеждаш-българския ли  Wink

Общи условия

Активация на акаунт